Şimdi Ara

2023 SAMSUNG QD OLED S90C (ANA KONU) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
25
Favori
13.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam senle hertürlü iddaaya girerim benim görmediğim karşılaştırmadığım tv çok azdır bu iki tv nin ayarlarının birebir aynı olma ihtimali %1 bile değil 0.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkanjk kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Aynı sorunu bende yaşıyorum.Bi çözüm bulursanız paylaşmanızı rica ediyorum

Önceki modellerde bunun için ayar vardı.Yerel karartma ile ilgili bir şey di ama bu tv de ayar bende bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi owolfo -- 20 Ocak 2024; 23:32:59 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 65 boyut olanını aldım ağustos gibi kullanmaya başlayacağım siz nasıl memnunmusunuz iyi bir seçimmi yapmışım özellikle oyun için seçtiğim bir ürün oldu

• LaserHawk kullanıcısına yanıt
    Çok güzel tv ama bana artık küçük gelmeye başladı 65 inç. 77ye geçmeye çalışacağım bu yıl.

Xbox series x ve PlayStation 5te kullanıyorum. Çok memnunum. Oyun oynarken boyutu ideal ama film ve diziler için gözüm alıştı, biraz daha büyük olsa iyi olurdu diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRX -- 9 Şubat 2024; 23:54:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hicks kullanıcısına yanıt

İncelediğim kadarıyla ses donanımı daha güçlü bunun haricinde başka farkı var mıdır?

• 65” için hareketli askı aparatı kullanan varsa link alabilir miyim? Televizyonu yeni satin aldim o gelmeden alayim birlikte gelsin. Bir de servis kurulumda monte ediyor mu yoksa ben mi yapacagim?

Android işletim sistemi için Mi Stick 4K tavsiye eder misiniz? Gerekli mi? IP Tv kullanabilmek için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filojistoN -- 8 Mart 2024; 20:20:34 >
  • 77 içim hareketli Tv aşkı aparatı nereden bulabilirim ?

• mac3560 kullanıcısına yanıt
    77 için hareketli önermem. Tv esner, yamulur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • QRX kullanıcısına yanıt
    Hareketsiz olanlarda sorun yaşar mıyım sizce? Tv yi ayrıntılı inceleme fırsatım olmadı arkasında
    Askı yerleri nasıl asılıyor bilmiyorum

• mac3560 kullanıcısına yanıt
    Hareketsizde sorun olmaz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar kanal listesi sıralamasi yapamiyor muyuz? Kanal düzenleme ekranına giriyorum ama sadece seçiyor kanalı, yer değiştirme yok. Bir de TRT 4K gibi kanallari nasil bulabilirim? Servis geldi kurdu yükledi kanalları gitti, taşınma olmuyor vs bişeyler dedi ama. İnanamadim bi nasıl mümkün olmaz kanal taşıması diye? 

• filojistoN kullanıcısına yanıt

Evet yapabilirsiniz Tkgs ile kurulum yapıldığı için bu şekilde oluyor. Herhangi bir tv kanalı açıkken kanal değiştirme tuşunun ortasına basın, kanal kılavuzu açılacak. Sol tuşa basıp menünün en altına indiğinizde kanalları düzenle menüsü açılacak. Buradan favori listenize kanal ekleyip istediğiniz sırayı verebilirsiniz. Kaydet ve çık dediğinizde artık seçtiğiniz favori listenizin sırasına göre kanallar arasında geçiş yapacak.

Eski usul kanalları kurmak isterseniz Ayalar > Yayın > Otomatik Ayarlama > Anten Tipi = Uydu olarak seçmeniz gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih_h -- 12 Mart 2024; 22:31:48 >
  • fatih_h kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, TKGS'yi ayarlardan kapalı konuma getirip düzenlemeyi yapabildim, sonra tekrar Otomatik konuma getirdim.

Ek olarak IP TV kullanıyorsanız uygulama tavsiyesi de alabilir miyim?

• filojistoN kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde yaparsanız tkgs otomatik güncellediğinde kanal sıranız yine bozulabilir. Favori listesine alsanız daha garanti olurdu. Iptv kullanmıyorum.

• lyszbrc kullanıcısına yanıt

Led ile oledin aynı ayarda aynı göstereceğini zannedip aksini anlatamayacağınız birisi burada yıllardır tv öneriyor:)) yahu biri led diyor led nasıl aynı ayarda olabilir üretimi materyali farklı zaten panel ayrı ayarla yaratılmış:)))

• selamalr herkese
    ben de Samsung 65inch 90c aldim. sizlere birnsorum olacak. televizyon izlerken turk dizilerinde suratlar bulanik gibi gozukuyor ekran ayarlari hakkinda oneride bulunabilecek var mi?

• Herkese merhaba.

Yakında 65 inch bir S90C almak istiyorum.

Acelem yok ancak indirim beklerken fiyatlar daha da yükselebilir. Sizce bekleyeyim mi bir süre daha?

Bir sorum da TV kurulumu ile ilgili. Samsung servisi kuruluma geldiğinde hangi testleri yapmalarını isteyeyim?

Şimdiden teşekkürler cevaplarınz için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TreePriority -- 5 Nisan 2024; 22:11:9 >
  • Merhabalar ;

65S90C cihazım var görüntü ayarlarını bir türlü ayarlayamadım standart mı filmmaker mı dinamik önerdiğiniz ayarlar ile ilgili bilgi alabilirmiyim?

• lyszbrc kullanıcısına yanıt

Merhaba. Hala böyle mi kullanıyorsunuz tvyi m herhangi bir ayarla vs düzelme oldu mu?

• Jon doe J kullanıcısına yanıt

hala böyle kullanıyorum iadeal ayarı bir türlü bulamadım

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.