Şimdi Ara

2024 F/P Otel Fırsatları (369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.934
Cevap
529
Favori
566.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Benim annem - babamların rezervasyonu hocam The Norm dün burada görünce attım Seven Seasi hiç beklemeden 2024 F/P Otel Fırsatları 

Alanya biraz uzak vs. dediler ama dedim b planı olarak düşünün daha iptal etmeye gerek yok böyle günden güne takip etmeye çalışıyoruz oteli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senayakbas kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam bende almadım fotoğrafını ama çok iyi hatırlıyorum 2 kişilik yatak bir odada, 1+1 yatak diğer odada yazıyordu.Sofa,kanepe falan yoktu.
    Tahminimi söyleyim hocam;bence bizler eylül sonu olduğu için upgrade edip bungalow aile odasından bungalow deluxe aile odasına alacaklar.
    Ama otel bir açılsın bu konuyu mutlaka takip ederiz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Senior.Planner S kullanıcısına yanıt
    İzlemeye devam. Ama benimde B planım mutlaka seven seas şuan için :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu arada ben resimlerde seven seas için dalga kıran göremedim. O kenarlardakiler iskele sanırım. Dalgakıran olayı kesin mi? Bilen var mı?

Norm belirsizliğinden dolayı şuan bile alasım var. Nasılsa iptal sigortası olacak diye düşünerek :)

• 3yuq kullanıcısına yanıt
    Seven Seas Palmeras Bay

• Hocam Voucher’e baktım simdi, Sofa yazıyormuş.

Ama
    İnternet sitesinde üyemizin paylaştığı görselde tek kişilik yatak yazıyor sofa yazmıyor. Biz oradaki görselden yürürüz. :)

2024 F/P Otel Fırsatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senayakbas -- 4 Mayıs 2024; 23:10:6 >
  • Senior.Planner S kullanıcısına yanıt
    Hocam paylaşımınız için teşekkür ederim, bu görselden yürüyeceğiz..

• 26 mayıs 1 haziran sueno side gidecek baya kişi olmalı buradan.

• senayakbas kullanıcısına yanıt
    Bu sofa olayı nedir ya? Acaip bi karmaşa var. 2 kişilik tek yatak yerine 2 kişilik tek sofa yazan yerlerde var.

Ne yaşatacaklar bize bunlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr.BJK -- 5 Mayıs 2024; 10:7:17 >
  • Merhaba 70/80 bin fiyat aralığında 2 yetişkin 2 çocuk (2//7 yaş) denizi güzel otel öneriniz varmı
    Ağustos sonuna doğru

• Seven seas hotel life kemer mi xanadu belek mi arkadaşlar? Sadece yeme-içme kalitesi olarak soruyorum.. 4 gün kimeros aldım . 3 gün daha bu iki otelden birini alacağım. Xanadu için kemer den çıkıp 1.5 saat Belek e gitmeye değer mi sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hlt34 H kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,
    Birbirinden güzel 3 tane önerim olacak size,kendi zevkinize göre değerlendirebilirsiniz.

*Sirene Belek 77.805₺
    *Selectum Family Belek 72.497₺
    *Rubi Platinium 75.136₺

Deniz yönünden hepsi kum,Rubi hem dalgasız hem kum.

• ilkerbb İ kullanıcısına yanıt
    Çok çok net bir şekilde Xanadu hocam.Xanadu 3 gün için bırakın Kemer'den İstanbul'dan bile gidilir.

• ANLOVE kullanıcısına yanıt
    Şimdiki fiyatı görünce ne kadar doğru bir iş yaptığımız belli oluyor hocam,21k'ya almıştık 2024 F/P Otel Fırsatları

• erdfb_1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam selectum family belek için Nisan ayında kötü yorumlar gelmiş,bende fırsat görmüştüm Mayıs için fakat yorumlar kafamı karıştırdı.
    Hazır yazmışken farklı bir otelde sorayım bellis delux,bu otel kalite ve kategori olarak nasıldır..?

• kaptan _27 K kullanıcısına yanıt
    Demekki kaliteyi düşürüyor onlarda,yazık çok çok güzel bir oteldi.
    Bellis bir üst segment oteldir hocam Güral ayarı Voyage'dan bir tık alt.Genel olarak çok çok kaliteli.

• Merhaba iki yetişkin iki çocuk temmuz ayı içerisinde Ege bölgesinde her şey dahil beş yıldızlı denize sıfır otel öneriniz var mı İzmir civardında ???

Geçen sene 1 hafta rubi platinum da kaldık. Bir önceki sene titanic lara da kaldık aslında aklımda voyage sorgun var ama oranında denizi çok kayalık

• hlt34 H kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam, Voyage Sorgun özellikle sol tarafta kaya öbekleri çok fazla, çok çocuklar için uygun bir deniz değil.

*Bütcenizi 82.5 yapabilirseniz bir alternatif de Lara'da denizi ve plajı saf kum olan Concorde Deluxe alternatiniz de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdfb_1907 -- 5 Mayıs 2024; 11:27:21 >

Rubi,akka anthedon concorde arasında tercihiniz hangisi olurdu.daha önce Akka Alinda da kalmıştık çok memnun kalmıştık

• 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.