Şimdi Ara

2024 F/P Otel Fırsatları (388. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: tufandurmus
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.128
Cevap
537
Favori
582.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
54. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben 50.000e almıştım 5 gece temmuzda. İptal edeceğim gibi duruyor bayram sonrasını bekleyip. Çok iç açıcı gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • siriusblack2051 S kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Benim spesifik bir sorum yok ama tesisin bu yılki performansına ait sizin deneyimlerinizi ve gözlemlerinizi; nasıl bulduğunuza dair değerlendirmenizi okumayı çok isterim hizmet ve yeme içme kalitesi başta olmak üzere.
    Teşekkür ederim şimdiden, keyifli bir tatil dilerim :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • siriusblack2051 S kullanıcısına yanıt
    Pazartesi giriş yapacağım hocam, hava nasıl öncelikle, açık havuzda çocuklar üşümesi gibi bir durum olabilir mi, aqua park çalışıyor mu, yemek lezzeti kalitesi nasıl, genel izlenimleriniz nasıl?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • AyKoGF kullanıcısına yanıt
    Bu herif dolandırıcı. Sakın ola paranızı kaptırmayın

• E.w.i.f.K kullanıcısına yanıt
    Hocam Side tarafında bütcenize yakın ve belli bir kalitede olup önerebileceğim tek otel Ali Bey Club 51.300₺ bütcenizin biraz üzerinde değerlendirmek isterseniz.

• Fatihcan85 F kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, bayram sonrası düşünüyorum.
    20-27 Haziran

• erdfb_1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu fiyat hangi sitede

• E.w.i.f.K kullanıcısına yanıt
    ETS'de %5 maximum indirimli fiyatıdır hocam.

Hocam selamlar.

Temmuz son haftasi icin planliyoruz ds 4 gece firsat olursa 5 gece olcak. Kas kemer 1.tercih, ama antalya fethiye bolgesi diyebiliriz,izmir tarafindan geccez cunku. Gecen sene hilton bodrumda kaldik fena degildi o yuzden bodrum cok dusunmuyorz ama ii firsat olursa orayi da dusunebiliriz. Yemek deniz havuz zaten onceliklerimiz cocuk yok ,cocuk az olan otelde daha tercihimiz aslinda :) 70-100 bandinda dersek butce 4 gece icin, onerinzi nereler olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 19 Mayıs 2024; 10:11:58 >
  • imax1 kullanıcısına yanıt
    Hocam tam kriterlerinize göre Liberty Lykia +16 oteli nokta atışı olur mutlaka tavsiye ederim.
    5 gece 87.5k, 4 gece 70k
    Tesis +16 adult otel ve hizmet,yiyecek,içecek yönünden mükemmel bir tesis.Hemen yanında Liberty Lykia'dan da faydalanabilirsiniz (orası çocuklu ve daha bol aktiviteli bir alan,ama oradakiler sizin bulundugunuz alana giremez.
    Size çok detaylı bir videosunu iletiyorum,incelemenizi tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?si=BWwMVxsRN0ZholWa&v=ZjS3fgMxEqU&feature=youtu.be

• Crystal Family deyim şu an, Ekim 2023te erken rezervasyon yaptığım bir oteldi.

şimdilik gayet memnunum çocuklu aileler için birebir tavsiye olunur

2024 F/P Otel Fırsatları
    2024 F/P Otel Fırsatları
    2024 F/P Otel Fırsatları
    2024 F/P Otel Fırsatları
    2024 F/P Otel Fırsatları
    2024 F/P Otel Fırsatları

Hocam fethiye dusunmuoruz ya bidr lykria fena degil biliyorm orayi. Antalya bgesinden varmi onerin? Limak grup ne durumda su an ve birde titaniclerden oneriniz varmi birde rixoslardan. Regnum calistaya gitmistik muthis cidden ama fiyatlar uçmuş;) titanic lara en uygun gozuken golf resort da ppahali ona gore tavsiye edermsnz larayi yada baska o klasmanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 19 Mayıs 2024; 14:27:11 >
  • redboxer82 kullanıcısına yanıt
    Yemeklerle alakalı görsel atabilirseniz çok iyi olur.Özellikle şerbetli tatlılar kısmından

• knopix2626 K kullanıcısına yanıt

Bende aynı şekilde Belekten Marmaris e geçerken 3 gece için Kaş Leonis hotelden yer ayarladım. Otel için bilgi sahibi değilim maalesef gidince göreceğim. Şehir içinde bir yer tercih ettim yeme içi akşam gezileri vs rahat oluyor. İlk gece giriş ertesi gün olmazsa olmaz Kekova tekne gezisi planlıyorum. Son gün de Patara , Kaputaş, Kalkan vs düşünüyorum.

Limak grubunun size çok uygun olduğunu düşünmüyorum hocam.Limak otelleri 14 yaşa kadar 2 çocuk ücretsiz otellerde ve bu sebepten aşırı bir çocuk popülasyonu olacaktır diye tahmin ediyorum.Bölge bölge olarak aşağıdaki alternatifler daha mantıklı olabilir sizler için.

Belek: Adam & Eve +16 adult 82.2k
    Side: Voyage Sorgun 91.2k
    Kemer: Nirvana Dolce Vita 84.8k
    Bodrum: La Blanche İsland 91.2k
    Lara: Titanic Lara 96.1k

Adam eve yi eski hizmet yok diye cok elestiriolar. Voyage isim olarak malum cok ii ama bilmiyorum otellwri nasildir. Titanic lara aklma gelio aslinds cunk titnaicler cok ii genel olarak ama titanic golfdwn daha uygun lara ve de hizmet olarak fark varmidir onu bilmiyorum. Deniz havuz nasildir. Yani siz olsaniz bu saydiklarinizdan hangisini tercih ederdnz hocam. Rixos lar da bi tercih ama daha pahali galiba

Bende Rixos'larda eski hizmet yok diye duyuyorum hocam.Titanic'ler gayet mantıklı,Voyage da çok iyi hizmet anlamında çok memnun kalırsınız ama Voyage Sorgun'un denizi pek güzel değil.

Hocam titanic lara nasildir? Golfden farki varmidir sizce. Voyage sorgun mantikli geldi. Titanic lara ile arasindayiz biraz. Ha bide cocuk olmadig8ndan adem hava mantikli gelio yorumlar son donem yemek naminda ii degil denilse de :) kurcaladikca yeni bisey cikio o yuzden cok bakmycam aslinda cok yer var da :)) baska onerin varsa suaraya da bak hocam die bakayim onerine acigim.

Concorde deluxe /seven seas /selectum luxury /cornelia diamond/susesi /xanadu resort /IC green palace yada ic santai family naslldir hocam bilgnz varmi

Birde bodrumdaki selwctum luxury mi hocam yoksa la blanchh island mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 19 Mayıs 2024; 16:36:30 >
  • redboxer82 kullanıcısına yanıt
    Ekimde kaça almıştınız?

• 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.