Şimdi Ara

23 Nisan: Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in Anıtkabir'deki Surat İfadesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mevcut hükümetin tarikat sevici - tescilli Atatürk düşmanı bakanı. Karma eğitimi hedef almışlığı da var. Anıtkabir'e de zorla getirilmiş gibi bir hali var. Hayır madem istemiyorsun gitme. Hatta delikanlı gibi de söyle gitmek istemediğini. Sonuç olarak seçim yok bir şey yok. Şu surat ifadesine bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirgilSollozzo -- 23 Nisan 2024; 12:29:35 >

• Siyasal İslamcı ve tarikatçı olmak zor tabi.

• Birde bu var

• Kusura bakmayın ama akşenerin suratını ekşittiği görüntü kadar değil. Bunlar zaten hiç bir şeyden mutlu olmayan tipler normal yüz ifadesi bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UzmanAga -- 23 Nisan 2024; 14:2:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zoruna gitmesin atatürkün kurduğu cumhuriyeti bol bol içine sindirsinler

• Aynı zamanda bu adam şeriat ile ilgili kitap yazmış. Şeriat yönetimine hasret duyduğunu, Türkiye'nin de o şekilde yönetilmesini istiyordu.

• Bugün Erdoğan'ın meclis veya herhangi bir yer yerine, cemaat liderinin taziyesine gitmesi de çok şey anlatıyor. Umarım halk artık bunu da görür ve sonraki seçim ona göre oyunu verir

• 2. fotoğrafta sol tarafta çocuk istismarı yapmışlar.Millet anlamasın veya kızmasın diye diğer tarafta yapılmamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt

Tören bitti, ohh beee nin mutluluğu mu acaba 23 Nisan: Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in Anıtkabir'deki Surat İfadesi 

• Belki tuvaleti gelmiştir, osurası vardır, midesi ağrıyordur. İlk aklıma bunlar geldi kameraya bile bakmıyor yere bakıyor

• ortağınız demliler kadar olamazlar rahat olun.23 Nisan: Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in Anıtkabir'deki Surat İfadesi 

• Cem kullanıcısına yanıt

Kendisine sorunuz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.