Şimdi Ara

27 Gün kala Yks

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alan : Ea Hedef : 100-115K Net durumu : TYT 52-60 AYT 27-32 arası

Sınava son 27 gün kaldı

Gün gün ne yaptığımı yazacağım

• Alan : Ea Hedef : 100-115K Net durumu : TYT 52-60 AYT 27-32 arası

Sınava son 27 gün kaldı

Gün gün ne yaptığımı yazacağım

1. Gün -2 Türkçe ve 1 Sosyal Branş denemesi

Edebiyat konu çalışması

Türkçe genel konu tekrarı

• Bu netlerde deneme çözmek yerine konu çalışsana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rss34 R kullanıcısına yanıt

2. Gün-Türkçe Branş Denemesi

Edebiyat konu çalışması

Matematik konu çalışması-Soru çözümü

Genel olarak verimli bir gündü ama daha iyi olabilirdi

Yarın 3d'nin denemesini çözeceğim sonuçları yazarım.

• yltyy kullanıcısına yanıt

Full konu çalışıp ardından soru çözüyorum zaten.Türkçe ve sosyal bitti tyt matematiği 13-15 seviyesine çekmem lazım.Türkçe ve sosyal branş denemelerini bilgiler taze kalsın ve paragraf konusunda soğumayayım diye çözüyorum günde 1 tane.

• 3. Gün (13 Mayıs)

3D Denemesine girdim 54 net yaptım 61-62 görebilirdim türkçeden 3 basit dikkat hatası yaptım matematikten ise çok çok az çözdüm.Sabahta aytsine gireceğim 3dnin

Günün kalan kısmında deneme analizi yaptım.Tyt mat çalıştım epey.Edebiyat konu çalıştım.Yine fena bir gün değildi ama daha iyi olabilirdi.Artık +10 saatleri görmem gereken günlerdeyim.

• rss34 R kullanıcısına yanıt

14 Mayıs-4. Gün

3D Ayt girdim 30 net yaptım.Tarih ve coğrafyayı artık neredeyse fullüyorum.Yapmam gereken tyt matı 12-13 seviyesine tam oturtmak.Ayt mattan ise 8-9 net yapmak.Tam 24 gün kaldı

Genel bir analiz yapacak olursam

Türkçeyi 34-35 küsür nete sabitledim gibi

Sosyal 16-17 geliyor,Bazen 19.

TYT Matematik fazla konu eksiğim var.Ama hızlıca halledip bi 12-15 bandına sabitlemeye çalışacağım

TYT Fen maksimum 4-5 net geliyor oda bazen.Az buz bişeyler hatırlıyorum vaktim olursa genel tekrar videolarından alabildiğim kadar şey alıp 7-8 net yapmayı hedefliyorum ordan

Ayt kısmına gelecek olursak,Edebiyatı komple bitirmedim full tekrar yapıyorum en baştan,Edebiyatı halledince ve

ayt matematikten bi 8-9 net yapabilirsem ayt 42-43 olacak,Ki 100K için fazlasıyla yeterli

Kısıtlı zaman baskıyıda beraberinde getiriyor,keşke geç başlamasaydım diyor insan içinden ama keşkelerle bi yere gelinmiyor.

Devam,24 Gün ne kadar verimli geçirilebilecekse o kadar verimli geçirmeye çalışacağım.Mezun gibi bir opsiyonum yok,Bu işi ilk seneden bitiriyorum inşalllah.

Bugün ise yine aynı şekil,AYT Denemesi,Matematik yoğunluklu çalışma ve şimdide edebiyat çalışacağım.

• Yoğunluktan kısa bir süre unutmuşum burayı.

Tyt netleri hala dalgalı.Bi giriyorum 43,Bi giriyorum 58,Bi giriyorum 63.Hızlı hızlı tyt matematik konusu ilerletiyorum,Türkçe-Sosyal branş denemesi çözüyorum,Bir yandanda AYT Sos 1 ilerletiyorum.22 Gün kaldı hala çok konu var ama bitireceğime inanıyorum konuları.Özellikle sözel ders ağırlıklı çalışıyorum sözeli çok iyi tutmam lazım matematiğim zayıf olduğu için.AYT Kısmında Sos 1-35 net gibi birşey yapsam kafi,AYT Mattan şuan hiçbir şey bilmeden 4-5 net yapabiliyorum zaten çıkmışlardan,Basit kısa birkaç konuya çalışıp onu 7-9 aralığına çekerim.Hedefler bu şekilde,22 gün basmaya devam.Bugünde ayt denemesi çözdüm-Matematik çalıştım-Şimdide edebiyat çalışıcam 3-4 saat.

• Şu son 2-3 haftada zaman bi yks öğrencisi için o kadar hızlı ve acayip akıyor ki buraya 3 gündür girmiyorum sanmıştım meğersem 9 gün geçmiş,inanılmaz.1 Haftadır günde 9-10 saatleri deviriyorum.Full edebiyat-matematik basıyorum.Ek olarak 37 günlük tyt fen oynatma listesi hazırladım hiç olmazsa eksik zayıf matematiğimi fenle kapatayım biraz diye.Çünkü tmcilerin %85 i fen bakmıyor.Tyt matematiktede problem basmaya başladım seri şekilde.Artık sonlara yaklaşıyoruz.Zaten çok çok yüksek bir hedefim yok 100K için gereken netlere yaklaşıyorum gitgide.Aytde 34-35 küsür,Tytde 59-60 yapıyorum.İkisine bi 6-7 net eklersem iş bitityor.Ayrıca son günlerin çalışması gerçekten 2 kat verimli oluyor,Çalıştığın konu bir şekilde aklında kalıyor.Son olarak,sınav yerleride açıklandı.Hayırlısı olsun,yaklaştık.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.