Şimdi Ara

350k'dan 45k'ya çekmek. Lütfen bakın çok kötüyüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2021 350k

2022 120k

2023 45k

1 yıl da sinifta kalmistim lisede su an 21 yasindayim.

Obp 76 oldugundan yerlestirmem 54k, dis hekimligi yazamiyorum yani. %50 burslu da yazamam ailemin maddi durumu kaldirmaz.

Bilgisayar muhendisligi yazarim da onlar da cok kotu universitelerde geliyor. Bilgisayar ve yazilimla ilgili olmayan hicbir brans ilgimi cekmiyor dis hekimligi ve tip haricinde

O kadar kotuyum ki 1 aydir cok uzgunum cok

Aile evinde psikolojik acidan cok zorlaniyorum intihara kalkisirim kendimi taniyorum.. Mecburen tercih yapmak zorundayim bu sene

Kirik obp ile denemek de hic istemiyorum ama kotu bi muhendislige gitmekten baska carem de yok su an ne yapacagim bilmiyorum elim kolum bagli. Aglayarak yaziyoum bu satirlari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 1 Ağustos 2023; 19:57:48 >

• Kırık obp ile çok zor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aileyi ikna etmek degil olay ben yapamam kesinlikle, baska bi cozum lazim

• istatistik

• santa loves kids kullanıcısına yanıt

Ham 45k yaptim bu sene. Seneye ham 25k yapsam kirik obp 50k'ya atiyor max ve bu benim icin yeterli bi siralama.

Kisaca ham 45k'dan ham 25k'ya cekemez miyim bi senede? Kotu muhendislik yazmaktan daha mantikli geliyo

Ve 25k da yapmam yani 45k'dan ilk 5-10k'ya cekebilirim bilgi birikimim cok fazla

• Yaz bir yer git abartmayın aga şu sınavı intihar filan saçmalama

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yazilim okumak istiyosam yazilim muh yazarim neden istatistik yazayim

Ayrica Ankara ve Dokuz Eylul bilgisayar bilimleri de geliyo bana istatistikten daha mantikli degil mi yazilim + iyi universite isteyen birisi icin

• behindhand kullanıcısına yanıt

"Sınav anı heyecan yaptığımdan dolayı patladım sınavda"

Diğer konunda böyle yazmışsın. Bu sefer de patlamicaginin garantisi ne?

Ayrıca sen kendin kararını çoktan vermişsin sadece bizi yaptığın şeyin mantıklı olduğuna ikna etmeye çalışıyor gibisin. Verdiğin cevaplardan o anlaşılıyor.

• Eczacılık yaz hocam

• aşırı iyi bi çekiş yapmışsınız hocam ilginiz varsa eczacılık yazıp gidin takılın

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hocam bence bazen tadında bırakmak gerekiyor. hayatın sonu falan da değil bu kadar uyduruk bir sınav için böyle düşüncelere girmeyin. siz bence bir yeri yazın ve gidin derim. hem aileye yük hem mental açıdan yük hem de seneye aynı hataları yapmayacağınız ne malum ki obp'niz de kırılacak.

eczacılığı bi araştırın derim. o sıralamaya bence yazılabilecek en iyi bölümlerden biri.

yazılım istiyorsanız da istatistik bölümünü hor görmeyin. konuları falan açıldı forumda okumanızda fayda var bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A3C285131 -- 1 Ağustos 2023; 20:18:10 >

ankara cs gelirse git gelmezse ytü hacettepe istatistik daha iyi olur

• itü gemi makineleri mühendisliği yaz. istatistiki falan salla.

• Tıp dis istiyorum son care yazilim istiyorum diyorum gemi diyo ben ne diyim sana simdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi behindhand -- 1 Ağustos 2023; 20:28:28 >
  • dokuz eylul cs?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi behindhand -- 1 Ağustos 2023; 20:28:56 >
  • Asd987123 A kullanıcısına yanıt

hayatimin geri kalaninde bu sinav sonucu sectigim universite mezunu olarak kalacagim. Abartmayin ne demek

kardeş istemekle olmuyor işte. 45 bine o dediklerin olmuyor, bilgisayar mühendisliği olarak da celal bayar tutabilir ama fazla bir beklentin olmasın eğitim açısından.

• santa loves kids kullanıcısına yanıt

hayir daha iyi bi secenek var mi onu gormeye calisiyiorum

45k'dan 25k'ya da cekerim bi zahmet

• raste kullanıcısına yanıt

eczacilik istemiyorum ki

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.