Şimdi Ara

36 liralık hüzün mü, sevinç mi? 'Xiaomi Piston Basic Edition incelemesi'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sende olmasan halimiz nice olur... elinize sağlık siparişten kurtardınız

• eline sağlık güzel inceleme olmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Atalarımız demiş ki; ucuz etin yahnisi yavan olur.
    Bir şey pahalıysa muhakkak bir sebebi vardır. Bu hava parası değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 17 Kasım 2019; 22:56:1 >
  • Burak sence en iyi ses kalitesine sahip True Wriless kulaklık hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 17 Kasım 2019; 23:7:43 >
  • Bu fiyata bu kadar olur.
  • Tebrik ederim. Bir kulaklık lafı eveleyip gevelemeden bu kadar güzel incelenir ve başka bir ürün tavsiye edilir. Benimde merak ettiğim bir üründü inceleme sonunda her şey çok netti..

• Tüm söylenilenlerin altına imzamı atarım. Ayrıca evet, kesinlikle dayanıklı değil. 2 tane aldık ikisi de 1-2 ay ancak dayandı. Kız kardeşim sesten öyle çok anlamaz müzik olsun yeter diyor, ona aldım o bile çok beğenmedi. Sesler boğuk gibi sanki bass vuruyor demişti.

Bu arada pistonların ikisi bozulunca n11'den Hendest marka kulaklık aldım 40 TL'ye (mavili bişeydi). O da çok dayanıklı çıkmadı ama ses kalitesi olarak kesinlikle daha iyiydi. Şans verilebilir o markaya da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirchade -- 17 Kasım 2019; 23:48:20 >
  • Samsung note 4 orjinal kulaklığının yerine kullanıyorum 1.5 sendir , normalde samsungun 60 liralık kulaklığı 5 ayda bir kırılıyodu ama bu fiyatına göre bassları vs gayet iyi

• XİAOMİ ÇÖP ÜRÜNLER ÇIKARMAYA DEVAM EDİYOR
  • Mi Pro Hd ve Mi Pro Hd 2 arasında pek bir fark var mı? Kulaklık bazı yerlerde pro hd 2 diye geçerken bazı yerlerde pro 2 diye geçiyor. Kafam karıştı açıkçası.
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-hybrid-pro-2-hd-mikrofonlu-kulakici-kulaklik-p-HBV00000ING42
  • keremec kullanıcısına yanıt
    pro 2 dogrusu. hd olanin ikinci nesil karsiligi cikmadi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schtroumpf Grognon

pro 2 dogrusu. hd olanin ikinci nesil karsiligi cikmadi.
    O zaman kötü oldu işte. Ben de 2. versiyon daha ucuz olunca sevinmiştim. Bu ikisi arasında ses kalitesi olarak nasıl bir farklılık var bilen var mı?
  • Eline ağzına sağlık.

• izlemekten en çok keyif aldığım editörlerdensiniz gerçekten her videonuzda videoyu izlemeden heyecanlanıyorum.

• piston aşa
  • Zamanında Migros 27 Liraya satıyordu, 3 kere aldım, üçü de 3 ayda jack girişinden bozuldu.
  • sesi çok boğuk.10 style trust kulaklık vardı.o bile daha iyiydi

• Ben aldım. Tam 8 günde sol tarafı bozuldu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.