Şimdi Ara

A101 Beşler Dondurulmuş Antrikot KG/249 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
4
Favori
8.576
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 5 Mayıs 2024; 0:30:46 >

• Her yerde yok sanırım hocam
  • tadı nasıl acaba
  • Sakatattan bile ucuz niye böyle ki
  • Daha önce 420 lira civarıydı.Çoğu yerde olmuyor,olanlarda da fiyat etiketi yok.

@AslanAvda Tadı fena değil.250 liraya f/p nin f/p si oluyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 24 Nisan 2024; 20:27:50 >
  • Alien veya predatör antrikotu olabilir dikkat etmek lazım
  • AslanAvda kullanıcısına yanıt

250 liraya antrikot et ve tadı nasıl sorusu , hmm.

nick-mesaj uyumsuzluğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 24 Nisan 2024; 20:53:4 >
  • Mağazada bul diyerek size yakın mağaza var mı bakabilirsiniz.

https://www.a101.com.tr/kapida/et-balik-tavuk/besler-dondurulmus-dana-antrikot-300-gr_p-11001703

• 101 den donuk ürün almak seni tanımak istiyorum yiğidim
  • Sah!n kullanıcısına yanıt

millet et alamıyor Allienda olsa kimse birşey demez . A101 in sıkıntısı çogu üründe soguk zincir sorunu olması bozuk değilse gider ne eti olursa olsun A101 Beşler Dondurulmuş Antrikot KG/249 TL 

• Geçen hafta bir mağazada gördüm. Dolapta 250 etiket vardı. Kasada 500 çıkınca bıraktım. Ara sıra fiyat düşüyor demek ki.
  • -Nautilus- kullanıcısına yanıt

Bir anda mesajı ben yazmışım gibi hissettim. Ben de geçen hafta rotam dışında bir mağazada gördüm fiyat sordum kasada 495TL dediler.

Ekleme: Arkadaşın görselindeki gibi değildi etler, epeyi bozarmıştı, malum 101cilerin özenli işleri. Arkadaşın gösterdiği gibi olsa indirimsiz haliyle de alınabilirdi.

Ayrıca A101'in mağazada bul kısmını daha önce çalıştırabilmiş değilim. Bir yolu varsa öğrenmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgi@sayar -- 24 Nisan 2024; 22:45:26 >
  • den D kullanıcısına yanıt
    Öğretmenevleri Şahinbey Gaziantep

98 B/A Ordu Caddesi ŞAHINBEY / Gaziantep

Stoklar tükeniyor
    Tahmini mesafe 1014 metre

Aramızda 220km var adresle kontrol saçmalık olmuş manuel seçebilseydik iyiydi. Yarın bakacağım a101lere.
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt

Önce konumu açıyorum,sonra mağazada bulu açıyorum, mağazaları listeliyor.Ama onunda garantisi yok,var dediği yerde olmayabiliyor.

15 paket kadar aldım, görerek alınması daha iyi.

• Haftada 2-3 kere tırla malzeme geliyor mağazalara.Hepsi de saatlerce rafa dizilmeyi bekliyor.Bazen mağaza önünde güneşin altında 4-5 saat kalıyor.Yoğurtlar , etler , sütler.. Zincir marketlerde donuk ürün ciddi sıkıntılı.

• Allah'tan bizim bölgede et balık kurumu var da uygun fiyata oradan stok yapıyorum kasapta 600 700 TL olmuş fiyatlar

• Dark Reaver kullanıcısına yanıt

geçen gün et balık kurumuna %25 zam gelmişti, son fiyatlar ne oldu acep

• quote:

Orijinalden alıntı: paladinho

geçen gün et balık kurumuna %25 zam gelmişti, son fiyatlar ne oldu acep

Bugün kıyma aldık 5 kg 279 olmuş

• last_uk kullanıcısına yanıt

Kış ayında değilde yaz aylarında ciddi bir sorun.Antrikot paketlerin paketlenme tarihi 11.ayda.

• A101 soğuk zincire pek dikkat etmiyor. Özellikle tavuk ve balık sıkıntı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.