Şimdi Ara

Adobe Photoshop CS6 Kement Aracı Problemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Photoshop'ta kement aracından manyetik kement aracını seçiyorum, ama yolu yanlış belirleyince geri gelemiyorum, bunu nasıl geri alabilirim? Birde Ctrl+Z kullanarak en fazla 1 kere geri gelebiliyor bunun çözümü var mı?

• Birden fazla adımı geri almak için Ctrl+Alt+Z tuş kombinasyonunu kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Q7ahg

Photoshop'ta kement aracından manyetik kement aracını seçiyorum, ama yolu yanlış belirleyince geri gelemiyorum, bunu nasıl geri alabilirim? Birde Ctrl+Z kullanarak en fazla 1 kere geri gelebiliyor bunun çözümü var mı?

Magnetic Lasso Tool ile yanlış şekilde ilerlediğin zaman bir önceki pointe geri gelmen için "Backspace" yani silme tuşuna basarsan önceki geçtiğin yolun noktalarını silebilirsin. Diğer sorunuza arkadaş yanıt vermiş. Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizalican

quote:

Orijinalden alıntı: Q7ahg

Photoshop'ta kement aracından manyetik kement aracını seçiyorum, ama yolu yanlış belirleyince geri gelemiyorum, bunu nasıl geri alabilirim? Birde Ctrl+Z kullanarak en fazla 1 kere geri gelebiliyor bunun çözümü var mı?

Magnetic Lasso Tool ile yanlış şekilde ilerlediğin zaman bir önceki pointe geri gelmen için "Backspace" yani silme tuşuna basarsan önceki geçtiğin yolun noktalarını silebilirsin. Diğer sorunuza arkadaş yanıt vermiş. Saygılar

denedim ama olmadı zaten o olmayınca bu konuyu açtım
  • Uygulamayı kapatıp açmanız sorunu çözücektir, kapatmadan önce projenizin kaydını almayı unutmayın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.