Şimdi Ara

Amazon Columbia Mont Ana Konu :) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
677
Cevap
58
Favori
112.343
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Amazon konusunda da yazdım, buraya da yazayım. Boy 185 kilo 112. Lake 22 xxl modelini almıştım. Bugün aynı modeli metro markette denedim. Bol oldu. Xl tam oldu. İptal edip, xl aldım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Columbia Erkek Wallowa Park 3'ü 1 arada mont, çıkarılabilir astarlı.https://www.amazon.com.tr/dp/B08N882ZL2/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_22YJE2KGPVCCE2G9Q6TC

3in 1

• Fırsatı fena kaçırmışım. Yine gelir mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şimdi ben bunu aldım

Fırsat: Columbia Ridge Gates Interchange 3'ü 1 arada erkek montuhttps://www.amazon.com.tr/dp/B08HQGVK76/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_dl_Y4KW1S4AC35EZA8PS8TN?_encoding=UTF8&psc=1

Ama öncesinde bunu almayı düşünüyordum

https://www.decathlon.com.tr/p/erkek-3in1-mont-polar-ceket-gri-travel-100/_/R-p-177091?mc=8548906&c=KAHVERENGİ_BORDO

Sizce hangisi mantıklı yani colombik değer mi bu farka ?

• KariVaara kullanıcısına yanıt
    Hocam biri Hyundai diğeri Mercedes. İkisi de iş görür ikisi de ayağınızı yerden keser.

• Pinokkyo kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkür ederim hocam gelsin bir bakıp karar vereyim o zaman

• serdenboduroglu kullanıcısına yanıt

Sol kolundaki yazının üstüne arma vb. dikerseniz daha da güzel gözükür.

• Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    Hocam böyle de güzel görünüyor bence :)

Decathlon ürünü-1 dereceye kadar diyor. Açıklama kısmında . Fanatiklik değil ama columbia yanına yanaşamaz

• Lütfen şunu biri hemen alsın yoksa ben dayanamıyacam 🤦

Columbia Erkek Buck Butte Yalıtımlı Kapüşonlu Monthttps://www.amazon.com.tr/dp/B087VLF6N2/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_XJ033YVX7ZESEZPS3AP2?_encoding=UTF8&psc=1

S beden 809,17 TL

• gaddar075 kullanıcısına yanıt
    Yürüyüş mü kısa Şort mu kısa. Yapmadan geçemezdim affola 🤭

• Pinokkyo kullanıcısına yanıt

kalıbı nasıl acaba hocam, 176 82 kiloya olur mu

• zozolu Z kullanıcısına yanıt
    Hocam af buyurun anlayamadım decathlon daha iyi mi demek istediniz -1 dereceye kadar diyerek. Colombik de yazmıyor öyle bir bilgi

Hayır hocam columbia daha iyidir. Bulunduğunuz şehirde kara kış yaşanmıyorsa decathlonda alabilirsiniz yarı fiyatına sonuçta

• %100 polyerser monta bu parayı vermek tekstilden hiç bir şey anlamamaktır. türkiye tekstil sektöründe gayet başarılı bir ülkedir ne kadar kaliteli montlar 250-300 tllere satılıyor haberiniz yok aman neyse benim mi param

• zozolu Z kullanıcısına yanıt
    Muş’a geldik hocam kışı çok fena diyorlar Colombia olarak devam edeyim ben o zaman :D

• TITAN kullanıcısına yanıt

Nerde satiliyor 250 300 e link at millet alsın tişört satiliyor o paralara artik

• Columbia daha mı iyi? Arkadaşlar ne bu tarihin en iyi markası falan mı? Columbia uğraşsa bu kadar iyi reklam yapamazdı herhalde.

Elbette modelden modele değişir fakat Decathlon'un hitap ettiği kitleye uygun modelleri hesaba katarak kesinlikle Columbia'dan kaliteli montları var. Sonuçta sadece günlük giyim için model çıkaran bir marka değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Düşünenadam07 -- 21 Kasım 2021; 23:2:43 >
  • Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt

Yazmayım diyorum ama duramıyorum. Arkadaşlar burası sıcak fırsat paylaşma yeri. Columbia montlar TR piyasasına göre uygun ve arkadaşlar paylaşım yapıyor. Decathlon montlarda indirim ve fırsat varsa siz paylaşın. Herkes aynı markayı giyecekse bu kadar marka niye var. Fırsatları kendi içinde değerlendirelim ve insanların ne aldığıyla ilgili yorum paylaşmayı bırakalım. Aynı ürünü daha ucuza buluyorsanız onu paylaşalım tartışmaya polemiğe gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.