Şimdi Ara

Amazon'un şovu devam ediyor: Kasım ayının ücretsiz Prime Gaming oyunları yine muhteşem (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
3
Favori
10.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her ay 8 lira ama verilen hizmet şu
    Prime video
    Twitch abonelik
    Prime üyelik
    Prime gaming

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Birde playstation plus oyunlarına bak vay arkadaş.

• ZevkiSefa kullanıcısına yanıt

Bir defa nasıl olsun kral  

• Acaba verilen oyunlar key şeklinde mi olacak? Özellikle Tomb Raider, Control ve dragon age. Bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgilendirsin lütfen.

• Gayet iyi..

• Control Ultimate Edition'u kaçırmayın derim. Oynadığım en iyi oyunlardan biridir.

• genelkurmay89 kullanıcısına yanıt
    Rdr 2 vermezler. Öyle bir hayale kapılma.

• Bedava verilen oyunlara da burun kıvıranlar çok ilginçler. Bu nasıl bir doyumsuzluk anlamıyorum. Aylık çok cüzzi bir rakama bir dünya hizmet alınıyor prime ile. Üstüne bedava oyun veriyorlar yine yaranamıyorlar. Size çok aslında amazon kalitesi. Sizin gibilere Aral Game yakışır.

• fthddn F kullanıcısına yanıt
    Yani gerçekten aylık 8 liraya alınan ve asıl işlevi kargoyu bedavaya getirmek ve sonra video izlemek ve sonra Twitch aboneliği olan bir servisin Control, Rise of Tomb Raider ve Dragon Age Inquisition vermesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Nerede o eski donanım haberciler dediğiniz herhalde her zaman az sayıda olan ve buranın adını çıkaran ölücü tayfayı kast ediyorsunuz. Ne yapalım takdirinize layık olmak için Logitechten aynı hoparlörü bozuk çıktı diye 14 kere tekrar mı yollatalım?

Benim yaşadığım ülkede Prime'a aylık 5,75 Euro veriyorum. İnan çoğu ay Prime Gaming oyun vermiş mi diye bakmıyorum bile. Deseler ki yok oyun moyun, yine derim ki tamam. Hizmeti alma sebebim amazonda kargo fiyatlarını ücretsiz yapmak. Üstüne bir de Prime Videoyu alıyorum.

Ama seneler önce Xbox One'da oynadığım Rise of Tomb Raider indirime girmişti ve ben bir de pcde yüksek grafiklerle oynayayım diye Steamden dün satın almıştım. Başka yerde haberini görünce iptal ettim. Benim için sadece bu oyun bile fiyatını çıkardı. Diğer oyunlara başka platformda sahibim ama yine de faydalanan bir sürü insan çıkacaktır.

• fthddn F kullanıcısına yanıt
    Ayrıca üşenmedim. Önceden yazan tüm yazarlara baktım. En yenisi 2014 girişli. 2007 girisli üye var. Hepsi de aktif üyeler. Bence siz de bot olabilirsiniz

• Amazon adamsın!

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bir tanede oynamadığım bir oyun veren olsa keşke. Bedava oyun bize haram anlaşılan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps plus , epic de bedava sonra da Amazon veriyor.. Bir kaç oyun böyle oldu, aralarında anlaşma falan mı yapıyor bunlar.

• 8 liraya aldığın aboneliğin verdiği hizmet bile şahane iken , adamlar sana ekstradan (amazondaki kargo dışında) Twitch aboneliği , prime video servisi ve prime gaming oyunları hediye ediyor. Çıkmış birileri de laf ediyor. Hele içlerinden biri nerede eski DHciler yazmış. Eski DHciler yerine kendini koymuş nimete bak. Biz de eskiyiz ölücülük başka hakkını vermek başka. Bu kafadakilere ne yapsan yaranamazsın.

Tüm bunlara ödediğin para 1 dolar bile değil. 1 DOLAR

• Daha ne istiyorsunuz acaba GoW pc filan mı verselerdi size 9 liraya

• Hizmette Amazon gibisi yok amma velakin stok ve çeşitlik konusunda yetersiz kalıyor hb, ty ye göre.

• Firma topluca para alıyor ve böylece yapacağı oyunu finanse ediyor. İndirim dönemlerinde birer ikişer satacağım diye uğraşmak yerine, zaten indirim satışlarında ilk çıktığı zaman ki, gibi full fiyattan elde ettiği kârı elde edemiyorlar. Control Standart sürümünü 39.90 TL'den Epic'den önsipariş geçmiştim. Emin olun bu bedavalara rağmen kütüphanesine eklemeyip, yine satın alacak bir dünya insan vardır. Spec Ops:The Line'ı bilen bilir ücretsiz verildi, Neredeyse ücretsize yakın defalarca indirime girdi. Yinede indirim dönemlerinde steamden alanları görüyorum.GTA 5 bile bedava dağıtılıyor diye reklam edidli. Ona rağmen yinede bunu kaçırıp, "ücretsiz hesap(account) var mı ?" diye arayaları görüyorum.

• brightlord kullanıcısına yanıt

Amazonun verdiği ultimate edition. Standart sürüm ile farklı.

• karakteristik61 kullanıcısına yanıt
    Alakası yok adamlar dünyaya satış yapıyor, türkiye'deki sarı çizmeli mehmet ağaya değil, haliyle anında stok bitebiliyor.

• Bir ürünü bedavaysa ürün sizsiniz.

Kel adam aptal değil emin ol. Bu işin arkasinda ne planlar vardır kim bilir...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.