Şimdi Ara

ARABA EKLENDI,EVDE SABUNDAN DIS YAPTIM,SSli (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
9
Favori
32.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

forum destekten rica edilirse değiştirebilirler belki bilemiyorum tabi. ben nick değiştirip pişman olmuştum sonra geri bu nickime döndüm 3 4 yıl önce

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerdesin ela gözlüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4E91B375C -- 16 Ağustos 2021; 22:11:45 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ne günlerdi be ulan Uruk inşallah tıp kazanabilmişsindir

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    6 ayda bir isim değiştirebiliyorsun 3 kez isim değiştirdim

• huseyinadukeeee kullanıcısına yanıt
    6 ayda bir nick değişebiliyorsun hocam.

• uruk.. hayatımda daha kötü bir yontma görmedim. asistana uzatsan numunelik diye korumaya aldırırdı tarih sanat müzesine..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TROHNET

6 ayda bir isim değiştirebiliyorsun 3 kez isim değiştirdim

tus da yaklaşıyor güzel isim değiştirebilirim

• bir şey sorucam tusa girdik uzmanlık kazandık ilk önce dhy mi yapıyoruz yoksa uzmanlık mı

ilk uzmanlık yaptık diyelim dhy süresi uzuyor mu

• uzmanlığı kazanınca dhy’ ile atandığın yerden ayrılıyorsun o esnada atandıysan. uzmanlık bitince dhy yapıyorsun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Evet

• Arabanın üstündeki uruk detayına her gördüğümde patliyorum yaHhahahahah

• Ne günlerdi be. Uruk reyiz en son çıldırıp küfrü basıp gittin ama özleniyorsun.

Bilmeyenler için:

Uruk-Hai nickli Aragorn avatarlı forumda herkesin kısaca "Uruk" dediği kardeşimiz vakti zamanında forumun en sevilen üyelerinden biriydi. İyi niyetli ve yardımseverdi, kimseye zararı dokunmazdı. Hedefi kesin ve net olarak tıptı, tıp onun için ekmek gibi su gibi bir şeydi, tıp olmadan yaşamak düşünülemezdi. 2016 ve 2017 yıllarında girdiği sınavlarda istediğini elde edemedi, 2018'deki sınavda ise tıp kazanamayacağı ama rahatlıkla dişe gidebileceği bir sonuç elde etti ve 3. Senesinin olması, çevre baskısı, dişin tıpa benzemesi vb. faktörlerden dolayı Mersin Diş'e gitti. Ama Uruk'un içindeki Tıp Aşkı sönmemişti. Kim engel olabilirdi ki böylesi büyük bir sevdaya? Ne Mecnun sevmişti Leyla'yı böyle, ne de Kerem Aslı'yı. Kâh okulunu dondurdu kâh okul dersleriyle birlikte YKS çalıştı ve 2019 ile 2020 yıllarında tekrar şansını denedi ama maalesef yine başını öhm pardon yine kazanamadı. Bir zamanlar forumda en sevilen, en kulak verilen adamlardan biri olan Uruk maalesef zamanla forumun taştaş oğlanı haline gelmişti. İlk başlarda Uruk'u baştan beri tanıyan insanlar ona şakayla karışık takılmaya başladı buraya kadar bir sorun yoktu ama sonrasında ortaya troller çıktı ve acımasızca dalga geçmeye ve hatta hakaret etmeye başladılar Uruk'a. Artık Uruk forumda ne zaman konu açsa ya da bir mesaj yazsa hemen bu troll ordusu toplanıyor ve onunla dalga geçmeye başlıyorlardı. 2020 yılında sınava çok hasta olarak girdi ve maalesef istediği sonucu elde edemedi, bunu forumda paylaştı ve bu sefer tahmin edebileceğiniz gibi kana susamış troller tüm güçleriyle saldırdı. Üstelik Uruk'un yanında çarpışacak, onu savunacak eski dostlarının birçoğu artık forumu terk etmişti, 5. Günün şafağında ona yardıma gelecek bir Gandalf yoktu. Uruk buna dayanamadı, hasta olarak girdiği sınavdan istediği neticeyi alamamayı ve insanların yine de acımasızca dalga geçmesini hazmedemedi, küfrederek isyan ettiği son bir mesaj yayınlayıp bu diyarı terk etti ve başka diyarlara yelken açtı. Umarım gittiği yerde tıp kazanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theshowstopper -- 2 Eylül 2021; 17:39:8 >

• theshowstopper kullanıcısına yanıt

Ne hazin ne acı bir son  

• theshowstopper kullanıcısına yanıt

O sövdüğü günü dün gibi hatırlıyorum ayt çıkışı sevinebilirsiniz kına yakın yine olmadı diyip felaket sövmüştü uruk olduğuna inanamamıştım  

• Ama şu da var 2020 deki sınavdan 2-3 gün önce hastanelik olmuştu stresten tüm vücudunun dengesi bozulmuştu böyle olmasa yüksek ihtimalle 2020 de kazanacaktı tıpı

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.