Şimdi Ara

Arkadaşlar Bir Paylaşcam (Bİr Bakın..)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi Arkadaşlar bnm Adamım Jangandadı Ben OYunda Exit Demeden Pc Kapattım.. Ama Hemen 2 DK ARdından Oyuna Gİrdim ÇAr Hotanda Ve SOyuk Bu nasıl Oluyor Anlam Veremiyorum.. Sİzce Oyle bişi vArmı Fikirleriniz ne KAfayı yedim ya

• malesef sen loader kullanıyorsan olur böyle seyler aynısı benım basıma geldi 58 wizim gitti soyundu içinde 250m +42+7 kolluk+60+9 staff ama olsun ben de 77 nukerıme gectım ve bu sefer loader kullan mıom bu bana ders oldu
  • yok loader değil bnm çar preli
  • Pc kapatman dan dolyı olduğunu zannetmiorum adamlar senin log out olmanı beklemiş sanırım ve sen çıkar çıkmaz soymuşlar...
  • evet bekoman dediği gibi ama bu işte bir iş var adm çıkınca nasıl hem girmişler o serverı anlamadım dımı yanı
  • quote:

Orjinalden alıntı: göktekiyıldızlar

evet bekoman dediği gibi ama bu işte bir iş var adm çıkınca nasıl hem girmişler o serverı anlamadım dımı yanı

Pre var dediya
  • Premiumun zararları
  • quote:

Orjinalden alıntı: ToorJi

Premiumun zararları

• quote:

Orjinalden alıntı: omeryen

Şimdi Arkadaşlar bnm Adamım Jangandadı Ben OYunda Exit Demeden Pc Kapattım.. Ama Hemen 2 DK ARdından Oyuna Gİrdim ÇAr Hotanda Ve SOyuk Bu nasıl Oluyor Anlam Veremiyorum.. Sİzce Oyle bişi vArmı Fikirleriniz ne KAfayı yedim ya

Evet var.Aynı şeyi bende internet cafe de yaşadım.Açık bıraktım çarı bilgisayarı kapttım meğersi çar bekleme moduna geçmiş ama hemen bn gitmeden biri gelip açmış ve çar oyunda..Soyuldu :( Ogünden snra internet kafeye gitmedim ben arkadaşım.
  • Fake kokusu alıyorum
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.