Şimdi Ara

Avrupa Ligi Çeyrek Final 1.Maç | Lyon - Beşiktaş | 13 Nisan| 22.05 (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
794
Cevap
3
Favori
25.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • topa sahip olamamak bu duzeydeki maclarda bu sonucu dogurur,skor üzucu ama iyi
    referandum nedeniyle mac olmamasi buyuk sans oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goalkeeper13

quote:

Orijinalden alıntı: AdamsınDrogba

quote:

Orijinalden alıntı: Goalkeeper13

doğru hocam mantığına hayran kaldım

bu mantıkla mesela eskişehirspora barcelonanın komple ilk 11ini koy nolur? herkese 5 atarlar. sorun eskişehirsporda degil yani
    @AdamsınDrogba

Asıl ben senin mantığına hayran kaldım.Adamın önünde yüzyılın en kötü defansları var 4 yemesi suç mu? Ulan neuer olsa bizim hali saha maçlarında 10 tane yiyebilir.Siz kaleciligi ne zannediyorsunuz ki?

futbol bir takım oyunudur

ben muslerayı övmeyin demiyorum da abartmayın diyorum

Muslera abartılacak kadar iyi bir kaleci.Bir defa şuanda en son konuşulacak kişidir Galatasarayda.Muslera ne zaman konuşulur biliyor musun.Defans sağlam olur maçta 2 pozisyon verir onlarda hep girer içeri.O zaman dersin ki muslera Allah belanı vermesin defol Ama bizim semih kaya fabriden beter hatalar yapıyor kalecilik is yok orada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mehmet Demirkol: Lyon taraftarın çıkardığı olayları hemen kullanmaya başladı ve UEFA'ya götürdü. Amaçlar İstanbul'daki maçı seyircisiz oynatmak. Lyon UEFA'da güçlü bir kulüp.

Bence federasyon karar alsın bir daha yurt dışında taraftarlar falan gelmesin maça. Rakiple mi uğraşacan şimdi yoksa bununla mı yazık günah ya emekler boşa gidiyor.
  • rider30 kullanıcısına yanıt
    İlk gol bulunca benim de aklıma direk geriye yaslanan anadolu takımlarımız geldi hatta yazık, boyle kupa kazanılmaz, takımı geriye yaslamış vs vs derken Lyon'un hücumlarını gorunce 10 kisi defanstan baska çare olmadigini gordum ki geriye yaslanmak da çare degil arkaya inanilmaz hızlı adam kaciriyorlar. Senin aklına ne gelir kontra di mi. Fakat Türk ligindeki hicbir takım o kondisyona sahip degil. Kontraya cik koşa koşa dön yemez bjk'ye. Gg'yi gördün yürüyecek hali yoktu son yarım saat. Yani kisaca Lyon zorla takıma defans yaptırdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rövanşta Marcelo yok. Lyon böyle tek kale oynarsa turu rahat geçer. 2 top direkten döndü ve Lacazette karşı karşıya kaldı. İşte maç sonu istatistiklerihttp://www.uefa.com/uef...93/statistics/index.html

Lyon un teknik ve çok yüksek top hakimiyeti olduğunu gördüm. Benim gördüğüm bu. Rövanş çok zor.

Ayrıca olaylar nedeniyle rövanş maçı büyük ihtimal seyircisiz olacakmış.
  • rider30 kullanıcısına yanıt
    Rövanşta Marcelo yok. Lyon böyle tek kale oynarsa turu rahat geçer. 2 top direkten döndü ve Lacazette karşı karşıya kaldı. İşte maç sonu istatistiklerihttp://www.uefa.com/uef...93/statistics/index.html

Lyon un teknik ve çok yüksek top hakimiyeti olduğunu gördüm. Benim gördüğüm bu. Rövanş çok zor.

Ayrıca olaylar nedeniyle rövanş maçı büyük ihtimal seyircisiz olacakmış.
  • Goalkeeper13 kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=hJDmMlRB0vo&feature=share

Al da gor takım oyununu. Bu adam bu kurtarışları yaptığında takım oyunu mu oluyor ? Bu kurtarışları yapacak kaleci sayisi dunyada 3'ü geçmez. Abartmayın ne demek arkadas. Bu adamin tek basına kurtardığı maç sayısını sayamadim bile.

• evet onun için senelerdir 1 tane büyük takımlardan biri muslerayı almadı hala dimi

hani çok iyimiş ya, 3ü geçmezmiş ya. sanırım bu yüzden almıyorlar muslerayı yani oynatmaya kıyamıyorlar çok seviyorlar heralde

@Scorpioleo
  • musleraymış fasa fiso yorum yapmayın Beşiktaş İstanbul'da turu geçip yarı finali görecek. Stockholm dedik gidicez
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    De Gea, Neuer, Donnarumma, Buffon, Courtois, Navas.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

reina sirigu lloris handanovic cech casillas hart ter stegen
  • Lyon baskani seyircisiz mac oynansin demis ama o sahaya taraftarlar girdikten sonra bizzat kendisi taraftarlardan birinin kolundan tutup yaka paca yerine goturdu. Bu macta bence can guvenligi sifirdi. Kac tane ses bombasi atildi sayamadim. Hem biz hem lyon devamli atti. Meşale desen o da vardi. Taraftar uyum icine giremedi birde destek icin.

• Goalkeeper13 kullanıcısına yanıt
    Muslera'yi satmamız icin minimum ödenecek bonservis bedeli 14m €'dur. (Transfermarkt'da degeri 14m € sazanlar) Maaşını da katarsan 3 yıllık sözleşme icin minimum 12m € alir. Bonservisi de kat 36 milyon €. Hicbir buyuk takım 31 yasındaki bir kaleciye 36 milyon € verip riske girmez. Bonservisi olmasa dizilirler orası ayrı (Rüştü'de oldugu gibi). Cok kolay sanıyorsunuz bu isleri. He peter Schmeichel ne is 30 yasinda geldi Manchester'a dersen, o zaman icin neredeyse bedava sayılan bir miktara transfer oldu 40-50bin pound gibi. Ayni sekilde bodo illgner de 1 milyon civarinda bir paraya transfer oldu Madrid'e 30 yasinda, Olivier Kahn'da 25-26 yasinda ayni sekilde 1-2 milyona transfer olmuştu Bayern'e. Van der sar 29 yasinda juveye bedava transfer oldu, seaman 27-28 yasinda 2 milyona Arsenal'e transfer oldu. Pagliuca da bedavaya transfer oldu intere o da 20li yasların sonundaydı. Belki kafanda bi seyler canlanmıştır.

• Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    14+12=36 gece gece olur o kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

https://www.youtube.com/watch?v=hJDmMlRB0vo&feature=share

Al da gor takım oyununu. Bu adam bu kurtarışları yaptığında takım oyunu mu oluyor ? Bu kurtarışları yapacak kaleci sayisi dunyada 3'ü geçmez. Abartmayın ne demek arkadas. Bu adamin tek basına kurtardığı maç sayısını sayamadim bile.

Muslera benim ligde izlediğim en iyi kaleci hatta genele vurduğumuzda da en iyi 3-4 kaleciden biri.Bu sene basit goller de yediği oldu ama ben bunu gs nin hedefsizliğine bağlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sametmeric

quote:

Orijinalden alıntı: Batman

reina sirigu lloris handanovic cech casillas hart ter stegen

carlos bravoda barça kariyerinde ve milli takımda iyidir hatta güney amerikanın en iyi kalecisi bence
  • Trigeminus06 kullanıcısına yanıt
    Ben sadece o videodaki kurtarışlar icin yazdim dunyada 3'ten fazla yoktur bu reflekslere sahip kaleci diye ve sonuna kadar arkasındayım. Taffarel varken muslera mi yazan oldu fakat Muslera'nin cevikligi, topu oyuna sokmasi (adamin ayagina atıyor resmen), pozisyon alması inanilmaz derecede iyi. Ben ikisini de canlı izledim ki kıyaslayabiliyorum. He dunyada en iyi 3. 4. diye bi iddiam yok fakat olup olmaması acikcasi umrumda degil cunku bu sıralara cikmak icin Ş Liginde üst üste maça çıkmalı belki yarı final- final görmeli, adam akıllı kademe anlayışı olan defansa sahip olmalı. Bunlari burada bulamaz o yuzden o sıralama cok da onemli degil benim icin.

• Muslera çok iyi bir kaleci evet ama Fabricioda ufak tefek hatalarını saymazsan Musleraya yaklaşabilecek kadar iyi bir kaleci bence. çok iyi kurtarışlar yapıyor iyi oyun kuruyor sadece biraz fazla özgüvenli ve biraz tecrübeye ihtiyacı var

• quote:

Orijinalden alıntı: Rothture

Yabancı bir ülkenin takımıyla yapılan maçta karşı takımı tutmak vatan hainliği ve şerefsizlik değil de nedir ? Fransızlar sizin kadar sevinmemiştir be yazıklar olsun

Lan bırak yenilince vatan sevgisine bağlayın hemen Bizde Beşiktaş kazansın diyoruz ama bokunu çıkarmak dediğin şey. İsteyen istediği takımı destekler.
  • Besiktasli degilim ama ben dalga gecenleri anlayamadım sanki fark yemisler deplasmanda gayet iyi skor,kendilerine eglence aramaya çalışıyo bazı geri kafalılar takmayın bence

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.