Şimdi Ara

Beko POS Sahiplerine TR Karekod Sorusu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
39
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yemek yediğim bir yerde genelde TR Karekodla ödeme yapıyorum. POS modeli Beko 300 TR. Şimdi tutarı giriyor kısımdan KDV seçiyor sonrasında gelen ekranda katiyen 0' basın gibi TR Karekod yönlendirmesi çıkmıyor. Tekrardan farklı bir tuşa basıp silip oradan TR Karekod yazılı ödeme ekranına atıyor. POS cihazında 2 tane banka yüklü. Acaba bu makinelerin kullanımı bilen varsa yazılımı falan mı eski yoksa neyi yanlış yapıyor/uz da ilk seferinde karekod yazılı ödeme ekranı çıkmıyor?

• Posun çağrı merkezi oluyor oraya sordunuz mu hocam bu mevzuyu? Oranın işletmecisi ile samimiyseniz bir arasın bilgi verirler bu tarz mevzular ile ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 6 Mayıs 2024; 19:33:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Posun çağrı merkezi oluyor oraya sordunuz mu hocam bu mevzuyu? Oranın işletmecisi ile samimiyseniz bir arasın bilgi verirler bu tarz mevzular ile ilgili.

Başka böyle ödeyen kişi pek yokmuş galiba o yüzden şöyle böyle yapın falan da demiyorum. Karekod kampanyaları için limite ulaşınca da düz kartla ödüyorum. İki tuşa basmak saniye işi ama böyle olmaması lazımdı diye kafama takıldı :)

• feedyourhead. F kullanıcısına yanıt

Aranızın iyi olduğu bir esnaf ise söyleyin posun çağrı merkezini arasın hocam :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.