Şimdi Ara

BİM-A101 -ŞOK marketlerde ucuz kaliteli ürünler. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
135
Favori
124.942
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bim ilk çıktığında ürünleri muazzam kaliteliydi. Şimdilerde bayağı kötü. Diğer ucuzluk marketleri de aynı düşük kalitede.
  • Bim pizzası açsanız ve uğraşmak istemiyorsanız iyidir.7 tlye hunharca doyarsınız. 4 küçük pizza 7 tl.

Bimdeki meyve sularını dimes üretiyor ammma velakin

Dimes yemediğimiz meyveyi meyve suyu yapmıyoruz der normal ürünlerinde, bimdekilerde yemedikleri meyvelerden yapılıyor büyük olasılıkla öyleki üstüne dimes yazmaktan kaçmışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    kesinlikle ülker bitter %80 kakao efane
  • sanırım oda bozuldu gibi yada biz alıştık :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: narec

Osmanoglu kazandibine sardik bu siralar. Kizim da ben de severek tuketiyoruz

bu ürünü kimi şubelerde mado kimi şubelerde istanbul sütlü tatlıları yapıyor.
    Mado olanın tadı nefis fakat diğeri çok kötü, bu konuya dikkat edin arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: iakbay06

Bimde satılan bütün fındıklı nuts isimli çikolata var hakiki alman çikolatası tavsiye ederim çikolatanın arkasında üretim yeri Almanya yazıyor

Bende beğeniyorum bime gittiğimde kesin alırım ama içinde 3-4 liralık fındık var nasıl bu kadar ucuza satılıyor anlamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence A101'de satılan bergamot'lu yarım litrelik Ice Tea güzel. 1 TL'ye satıyorlar.
  • Kaç para ki

• quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

Kaç para ki

100 gram bütün fındıklı çikolata 2.75 tl

• a101, Bim veya Sok un neresi ucuz anlamiyorum... Migrosa girince daha cok indirimli goruyorum.. ( Money, internet indirimleri cekleri vs saymiyorum bile )...
  • quote:

quote:

Kaç para ki

Az önce baktım nuts 100gr 2.75 TL evet yalnız bu çikolata alman değil bildiğimiz buono nuts detay gıda üretiyo hocam

bende şaşırdım çünkü o paraya alman çikolatası vermezler ..

• A101'de Vince diye çikolatalar var bütün fındıklı genelde kasaya yakın raflarda oluyorlar. 2.75 şölen üretiyordu yanlış hatırlamıyorsam. Üni'ye başladığımdan beri favorim
  • Aklıma gelenler şok un mis sütü bim in derya ton balığı ve yurt marka barbunyası hosuma gidiyor ayrıca bim in kasada satılan fındıklı ve antepfıstıklısı olan bi çikolata var onun tadı güzel markasını hatırlamıyorum sorry.
  • quote:

quote:

quote:

Kaç para ki

Az önce baktım nuts 100gr 2.75 TL evet yalnız bu çikolata alman değil bildiğimiz buono nuts detay gıda üretiyo hocam

bende şaşırdım çünkü o paraya alman çikolatası vermezler ..

biraz önce hocam bende alman çikolatası diye almaya gittim, tamda mesaj yazacaktım siz yazmışsınız, bu çikolata almanya da değil Türkiye de üretilmiştir diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murattekno -- 8 Haziran 2017; 21:22:5 >

• şokun peçete, kağıt havlu ve tuvalet kağıdını komili üretiyor. zincir marketlerdeki en kaliteli kağıt ürünleri şokta satılıyor.

bimde açıktan paketlenmiş gramajlı satılan taze kaşar ürünü (peysan) lezzet olarak 20 sene önceki gerçek kaşar peyniri tadında, hafiften eski kaşar gibi, herkese tavsiye ederim.

şokun mis peynirleri bildiğim kadarıyla ülker üretimi, klasik peynir oldukça başarılı.

yine a101 deki 2 kiloluk yörsan ev tipi yoğurt hazır yoğurtlar içerisinde yiyebildiğim, gerçeğe en yakın tad ve dokudaki yoğurt.

bimde satılan kavanoz salatalık turşusu, Türkiye'de satılan en iyi turşu benim gözümde. senelerdir aynı tadda, alırken küçük taneli ve içerisinde ezik çürük olmayanı almaya özen gösterin.

yeşillik konusunda migros (marul maydanoz dereotu vs...) emsalsizdir. özellikle kışın semt pazarlarında ufacık marula 6-7 isteyen şark kurnazlarına poşete sığmayan kocaman marulu 2 liraya satarak kapağın kralını takar. aklınızda bulunsun, tezgahtaki ürünler hoşunuza gitmezse, manav reyonu görevlisinden depodan yeni ürün getirmesini rica edin, çok cins birisi değilse ve depoda ürğn varsa mutlaka alır getirir.

un bakliyat bulgur pirinç yağ ürünleri bimin herzaman daha iyidir. efsane baldo pirinç çok başarılı.

makarnada 85 kuruşluk ürünler şokun ve migrosun ürünleri diğerlerinin çok önünde. migros makarnaların özellikle ambalaj tasarımını çok beğeniyorum. bimdeki pastavenetta (pastavilla çakması) çok başarılı ama fiyatı sanırım 1,45. sürekli tüketmiyorsanız tavsiye ederim.

şokta satılan Eskipazar soda bimde ve a101 de satılan aynı fiyattaki ürünlere kıyasla oldukça başarılı.

dip not ; 9 hazirana kadar a101 de beypazarı soda 41 kuruşa satılıyor. kaçırmayın.

özetle şunu söyleyeyim ; sürekli birisinden alışveriş yapmak yerine, her marketten parça parça alışveriş yapmak daha mantıklı. zaten bu marketler mantar gibi hemen hemen her sokakta var, ayrıca rekabet için birbirleriyle yakın mağazalar açıyorlar. ayrıca a101 pazartesinden cumaya ve haftasonu olmalk üzere ürünlerde belli oranlarda indirim yapıyor, onları takip ederek güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. örneğin kaşar peyniri, sucuk vs... belirli aralıklarla indirime giriyor. yine bimde elde kalan önceki ayların insert ürünlerini belirsiz zamanlarda (tamamen mağaza müdürlerinin inisiyatifiyle) anormal ucuz fiyatlara satıyorlar. son olarak yeni mağaza açılışlarında (bim ve a 101) çok iyi fiyatlara ürün satışları oluyor.

senelerdir bu şekilde alışveriş yaparım, migrostan money dönemlerinde güzel kombolar denk gelebilir. takip edin, zarar gelmez, aksine çok kar edersiniz. mağaza personellerine köpek çekmeyin, selam verin, kolay gelsin deyin, ürün ayırtma olsun, indirimli ürünleri haber verme konusu olsun, gerçekten çok yardımcı olurlar.

herkese hesaplı alışverişler dilerim.

• diğer mesajları okumadım belki yazılmıştır ama bim kazandibisi çok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: charm35

bim deki incirli bisküvi baya iyi biskrem in artık üretilmeyini gibi. Buono premium bitter çok iyi kesinlikle içi yumuşak çok iyi çikolata

Evet incirli bisküviyi kaçırmayın. Ne çok sevinmiştim ilk çıktığında. Sık sık tüketiyoruz.
  • 140karakter kullanıcısına yanıt
    Bende bu hafta aldim tamekti.ama bizim aldiklarimiz gecen seneden falan mi kalma.Ya da yeni mi gecti oguz gidaya.Oguz gida pek iyi degil oguza gecerse almam.Didi alirim oguza gecerse.

• netkral42 N kullanıcısına yanıt
    ben gecen aldıydım oguz gıda ıdı berbattı almadım bır daha bende tamek dıye alıyordum
  • 140karakter kullanıcısına yanıt
    Oguz gida kalitesizliktir zaten.Eskiden 1 tl den farkli markalarda kola uretirdi.Oguzun urettiginin içinde seftali varsa da hâlden curuyenleri cope atilacaklari falan almistir anca.Umarim tamek e geri doner degilse kimse almaz oguzun.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.