Şimdi Ara

BluTV’nin ilk dönem dizisi Yeşilçam'dan ilk görseller paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BluTV’nin ilk dönem dizisi Yeşilçam'dan ilk görseller paylaşıldı

Türkiye'nin en çok aboneye sahip yerli video akış platformlarından biri olan BluTV'nin geçtiğimiz aylarda duyurulan Yeşilçam dizisinden ilk görseller paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Netflix, sinema sektörünün gidişatından bir hayli memnun

Görsellere baktığımızda dizide bulunacak birçok oyuncuyu görebiliyoruz. Görsellere bakarak 1960'ların atmosferini yakaladığını söyleyebiliriz. Ayrıca dizinin yayın dönemi de açıklandı. Yeşilçam, BluTV üzerinden Nisan ayı içerisinde yayınlanacak. Net bir tarih bilinmiyor.

BluTV'nin ilk dönem dizisi olma özelliği taşıyan Yeşilçam dizisinin BluTv tarafından paylaşılan kısa özeti şu şekilde: "1960’lar Türkiye’sinde, Yeşilçam’ın altın çağında bir yeniden doğuş hikayesi." 

Dizinin yönetmenliğini Çağan Irmak üstlenecek. Oyuncu kadrosunda ise Çağatay Ulusoy (Semih), Afra Saraçoğlu (Tülin), Selin Şekerci (Mine), Ayta Sözeri (Kuvvet), Güngör Bayrak (Belkis), Nilüfer Açıkalın (Adviye), Bora Akkaş (Hakan), Özgür Çevik (İzzet), Yetkin Dikinciler (Reha), Altan Erkekli ve Selin Kahraman (Aysel) bulunuyor.

Bahsi geçen görselleri aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Ekranda Çağatay Ulusoy’u görmekten kusacağım artık
  • blutv nin yerli dizilerinin çoğu ortalama üstü oluyor. Tvdeki bütün dizileri toplasan bi blutv dizisi etmez bence. Alef, bozkır, yarım kalan aşklar, masum, saygı, 7 yüz

• Aranan kan oldu :D

• Yeşilçam temalı bir dizi çok ilgi çekici. O dönemin yıldızları, filmleri neredeyse unutulmak üzere ve TV kanalları da bu konuda çok vefasız. En son ne zaman bir Ayhan Işık, Cüneyt Arkın, Belgin Doruk, Türkan Şoray, Eriz Hun, Tarık Akan filmi gördüm hatırlamıyorum. Türk sineması sadece Kemal Sunal ve Şener Şen'den ibaretmiş gibi her hafta Şaban veya Neşeli Günler, Hababam Sınıfı filmi koyuluyor ama bir insan en sevdiği film bile olsa yılda 50 kez 100 kez seyredebilir mi? Yeşilçam'ın harika filmleri müthiş senaryoları oyunculukları var ve her bir TV kanalı sözleşmiş gibi Türk Sinemasının bu en nadide eserlerine sırtını dönmüş bir çukura gömmüş ve ölüme terk etmiş. Yazık gerçekten yazık.

• olmaz bu. BluTV’nin ilk dönem dizisi Yeşilçam'dan ilk görseller paylaşıldı  hiç bi beklentim yok.

• Blu tv dizileri kaç dk kaç bölüm oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

Blu tv dizileri kaç dk kaç bölüm oluyor ?

Bir bölüm 50-60 dakika arası değişiyor. Bozkır, Alef, Yarım Kalan Aşklar. Bu 3'ünü şiddetle öneririm.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Güzelmiş Türk dizisi özellikle 2-3 saat gereksiz uzattıkları için izlemiyordum hiç.

Başka böyle kısa yapan var mı Netflix harici ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

Güzelmiş Türk dizisi özellikle 2-3 saat gereksiz uzattıkları için izlemiyordum hiç.

Başka böyle kısa yapan var mı Netflix harici ?

Bir de gain medya var, başka da yok sanırım düzenli dizi çıkartan bir internet platformu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.