Şimdi Ara

BMW 3 serisi (G20) (1086. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.987
Cevap
315
Favori
1.699.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10841085108610871088
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gunaydin,

Ben oyle oldugunu dusunmuyorum. Oyle olsa internet erisimi verilmez. Bu bilgiler zaten Turkiye ile paylasiliyor. Sacma sapan bir sey yapti Bmw Turkiye. Cidden sen simi al bayiden oyle kullan demek cok komik olmus. Iddaaya girerim ki internet erisimini sinirsiz vermemek icin boyle bir yol izlediler. Yazik bir de onden bu kadar para alindi. Tam bir fiyasko!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yilbas Y kullanıcısına yanıt

Selamlar,

Bunu daha bilmiyoruz. Cunku daha once soylenen modulun olmadigiydi. Eger bu module gerek duyulmuyorsa tabii ki bu cihazla baglanti saglanabilir.  

• SirrealsQ kullanıcısına yanıt

Tesla'nın her özelliği çalışıyor mu çalışıyor. Başka markaların çalışıyor mu çalışıyor. Demek ki çalıştıramayan firmanın kendi hatası. Diğer firmalara sınırlama yok mu, BTK'nın Borusan'a gıcığı mı var? Tabii ki yok.

Hata bizden değil diyorlar. Ama TR'deki BMW araçlar hariç herkes işini görüyor, yurtdışındaki BMW'lerde sistem takır takır çalışıyor (kaç tane arkadaşımın aracı var), buradaki diğer markalar çalıştırıyor. Ama "hoca bmw'ye taktı, dersten geçirmiyor" TR'de. Buna kargalar güler, kusura bakmayın  

• Maalesef Mercedes ve BMW nasıl olsa satılıyor mantığıyla Türk tüketiciyle dalga geçiyor. Me hizmetleri 1 yıldır açılacak diye kandırıyor milleti, aynı şekilde BMW tarafı da git dışardan sim kart al diyor yani 3 milyondan aşağı arabaları yok ama hizmet sıfır

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • muratbeyaz_1 M kullanıcısına yanıt

Merhabalar,

Dedigim gibi Btk ile alakali bir durum soz konusu degil. Zaten su an teslim edilen Connected Drive’li araclarda erisim var. Ancak kisitli. Bu tamamen kendilerinin isi. Ekstra bir hizmet alinmasin diye datayi az yiyen uygulamalari vermek istemisler. Butun olay bu. Sonrada utanmadan hot spot cihazini yaninda verip bununla internet erisimini acarsiniz dediler. Cidden tebrik etmek lazim. Insanlarin isi gucu yok bunun icin hat alacak bununla ugrasacak. Gercekten komik. Sonra bekliyoruz ki eski araclara Connected acilsin. Isimiz var yani! O zaman araci connected opsiyonu adi altinda olmasinin ne anlami var ki? Bmw bence aylik bir paket olarak bu interneti satmak istemedi. Bu kadar basit.. Bir Togg, Tesla ve Volvo gibi olamadi.

• Alfa156 kullanıcısına yanıt
    cok iyimis :) tesekkurler bakalim deniyelim

• erenkurban23 kullanıcısına yanıt
    evet dogru dediniz bir bakicam bende

• cevaplar için teşekkür ederim. sanırım verdikleri cihaz sim card reader cihazı içine hat takılabiliyor. YouTube gibi uygulamalar marketinde var ama belli ülkelerde aktif ediyorlar. muammalar devam ediyor bayiye gidip soracağım. 2023 model touring aracım idrive 8 yüklü bizde ama şimdikiler idrive 9 ve farklılıklar var onuda soracağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hero0909 -- 15 Mayıs 2024; 14:17:33 >
  • berkolo88 kullanıcısına yanıt
    Bu iş böyleyse boşuna connectedlı araç da beklemeyin çünkü turkcelle kötü bi anlaşma yapmışlar demektir. Kişisel esimin mantığı BORUSAN’ın sağlayamadığı data paketini sağlamak değildir. Connected unlimited adı üstünde connected hizmetlerini sınırsız bir şekilde almayı ifade eder araçtaki uygulamaları sınırsız şekilde kullanabilmeliyiz.

• kaan85 K kullanıcısına yanıt
    10-20 GB yeterli olur mu emin olamadım. Haritaya bir güncelleme gelse kota dolar sanki. Veya yazılım güncellense.

• TM01 kullanıcısına yanıt

Hocam meslek grubu indirimi nedir bana hiç bahsetmedi ne Kosifler ne Borusan. Bilginiz var mı?

• #berk # kullanıcısına yanıt

Avukat doktor hakim savcı %1

• #berk # kullanıcısına yanıt
    Tıp doktorları, diş hekimleri, eczacılar, havayolu pilotları, avukatlar, hakimler ve savcılar.

• Bu bana çok saçma bir uygulama geliyor, diğer meslek sahiplerinin parası para değil mi!

• İyi akşamlar g20 sportlıne donanım ve connect drıve meksika üretimi için 2.950 tl nakit fiyat verdiler. Bu fiyat nasıldır yakında fiyat alan oldumu?2.motora mild hybrid motora g20 geçicekmi?bayiden kasa değişiminin 2027 yılı olacagı soylendi kasa değişimi dedikleri yıl dogrumu?f30 aracımı 9 sene sorunsuz kullandım kafamdaki x1 di satış danışmanı g20 kasadaki konfor yol tutuş x1 de bulamazsın dedi.g20 motora mildhybrid sorusuna bilmiyorum bilgim yok dedi cevaplarınız için şimdiden tşk ederim

• cyberjack kullanıcısına yanıt

BMW den mail olarak bi karekod geliyor. Onu okutunca telefon üzerinden aracın şasi numarasını giriyorsunuz. Program sizi yönlendiriyor zaten. Telefonu şarj yerine koyunca eşleşme başlıyor ve başarılı olunca arabanın ekranında mesaj geliyor ve bu kadar :)

• Bu sim reader meselesini tam anlayamadım. Aracımı bu ay aldım ve connected bağlantısı aktif. Her hangi bi sim ihtiyacından bahsetmedi satış temsilcisi. Sadece temmuzda tüm özelliklerin aktif olacağı belirtildi o kadar.

• berkolo88 kullanıcısına yanıt

Ben artık birşey demiyorum hocam Borusan'a. Bıraksınlar araba işini, asıl işleri neyse onu yapsınlar. Belli ki olmuyor, zorlamamak lazım artık  

• çağlar 52 Ç kullanıcısına yanıt

İlginç ama dediklerinin hepsi doğru, çok iyi bir temsilciye denk gelmişsiniz.

2026 sonunda üretim bitecek, evet X1 ile alakası olmayan bir araç ve mild hybrid gelip gelmeyeceği belli değil. Yalnız bu yaz ufak tefek makyaj işleri olacak, onu da ben ekleyeyim.

Şu şekilde anlatılıyor; The interior will get new materials, trims, glass knobs, Iconic Glow kidneys will become available as an option, there will be new wheels.

Fiyat konusunu bilemem, güncel teklif alanlar doğrusunu söyler.

• 
Sayfa: önceki 10841085108610871088
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.