Şimdi Ara

Borsada Hangi Aracı Kurumu Kullanıyorsunuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
96
Cevap
9
Favori
79.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: forsa9

Aslında cok da arastırmadan maas aldıgım bankanın kurumu oldugu için tercih ettim.hizmet olarak eft ücretsiz.baska ne gibi artısı var bilmiyrm.Osmanlı yatırımı tercih etsem illa kuruma gidip basvurmam mı gerekıyor.

Çeşitli kurumlarla görüşmüştüm. Sözleşme imzalamak şart. Islak imzalı sözleşme ulaştıktan sonra hesabı açıyorlar. Sözleşmeyi isterseniz şubeden teslim edin isterseniz ücretsiz şekilde kargoyla gönderin. Kargoya verirseniz evden bile halledilebilir. Ben matriks halka arzına yetişebilmek için acele ettim evrakları kendim şubeye gidip teslim ettim, aynı gün hesabı açtılar. Genelde uygulama bu şekilde.
  • hayırlı olsun.guzel kazançlar dilerim

• djdon D kullanıcısına yanıt
    Hayır eft havale aidat hesap işletim ücreti vs yok, komisyon binde 1. Hacim yüksekse onbinde 5'e kadar düşüyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Işık menkul 0 komisyon alıyormuş ama iyi midir bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aieo

Hayır eft havale aidat hesap işletim ücreti vs yok, komisyon binde 1. Hacim yüksekse onbinde 5'e kadar düşüyorlar.

Burgandan oransal halka arzlara katılabiliyor muyuz örnek NTGAZ?

• Aracı kurumlarda sıkıntı yaşayan oldu mu ? Bankalar daha güvenli geliyor.

• foreks için amarkets'i kullanıyorum şu an hala öğrenme aşamasındayım demo hesapla.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilconage

foreks için amarkets'i kullanıyorum şu an hala öğrenme aşamasındayım demo hesapla.

hocam amarkets'te işlem yapmaya başlamayı düşünüyorum yorumlar fena değil ama sorularım var dm'den yazıyorum size.

• Bilmediğim için soruyorum. Neden bankalar değil de aracı kurumlar. Mesela maaşımın yattığı banka olan ziraati kullanmak yerine bunları araştırmalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayF kullanıcısına yanıt

Komisyon oranları düşük. Eğer sürekli al sat yapılıyorsa avantaj sağlıyor. Sık al sat yapılmıyorsa uzun vade için aksiyon aramaya uğraşmaya gerek yok. Aracı kurumlarda Havale-Eft- hesap işletim ücretleri olabiliyor bunlarda araştırılmalı.

• şu an güncel en düşük komisyon oranı olan aracı kurum hangisidir

• Osm yatırım 10 binde 3 komisyon sizce iyi mi? Daha düşük aracı kurumlar mevcut mu?

• Merhabalar güncel aracı kurum tavsiyesi alabilirim?

• Ben iş yatırım da bir aydır algoritmik işlem yapmaktayım.. hiç memnun değilim. insan istese ancak bu karışık design edebilir raporlama kısmını.. haftasonu matriks te oluşan sinyallerin iş yatırımda da aynı şekilde gerçekleşip gerçekleşmediğini kontrol etmek saatler alıyor... üstüne üstlük pozisyon miktarının tekli yansıması var rapora: neyi kastediyorum. örnegin bi hisse bir günde aldı sattı ve aldı sattı.. bazen 2 satış fiyatı olmasına rağmen raporda tek satış fiyatına çarpı 2 pozisyon miktarı gözüküyor. nadir de olsa bazı sinyaller işlem görmüyor. (bunun aracı kurumla bir ilgisi yok diye düşünebilirsiniz. teknik bir konu diye düşünebilirsiniz ama öyle değil. şu an emirlerimin %99 u iletiliyor.).. raporlamaları şeffaf olan yani pozisyon açılış kapanış saati, karı zararı, ve fiyatları adam gibi net ve basit olan (mümkünse bunu gerçek zamanlı görebildiğimiz, çünkü işyatırım da 2 gün beklemeniz gerekiyor) aracı kurum var mı?

• ben de araci kurum ariyorum.. info ve osmanli yi tercih edecegim ama eft ucretleri dusundurdu. tavsiye alabilirim. vakif var asiri yuksek komisyon.

bir de virman yaptigimdan vakifbank'tan digerlerine. ne kadar masraf alinir sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 18 Ekim 2022; 20:9:57 >
  • Bende yapı kredi kullanıyorum saklama ücreti vermek çok saçma geldi ocak ayında artmassa 6 aylık 76tl kesecek yıllık 152 TL şuanda midasa geçmeyi düşünüyorum ama bilemedim SPK lisansı var teknik olarak diğerleri kadar güvenli ama hala emin olamadım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • serdar_k S kullanıcısına yanıt

ben de midas kullanıyorum 100 bin tl ye kadar spk garantisi var 100 bin portfoy altındaysanız midas kullanın derim.

• Midas kullanıyorum.
    Çok basit hangi hisse günde ne kadar kazandırıyor gözüküyor.
    Ayrıca uygulama üstte günlük -1 Haftalık -toplam kazanç (2-3 haftalık) yazması daha güzel
    Borsada Hangi Aracı Kurumu Kullanıyorsunuz?

• Saklama ücreti her banka alıyor sanırım ? Aracı kurum desem saklama yok belki ama eft var.O daha pahalıya mal olabilir bile toplama baktığında.

Garanti ile başladım toplamaya ama Ziraat Yatırım veya diğer kurumlara mı geçsem bakınıyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.