Şimdi Ara

BUGÜN ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM. BİLENLER YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ÖĞLEDEN SONRA AŞAĞIDA Kİ İLANDAKİ ARABAYI ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM. 31000 TL YE. SİZCE ALMALIMIYIM. BU PARALARA DAHA İYİSİ YOK GİBİ. SATARKEN PROBLEM YAŞARMIYIM DAHA SONRA. FİYAT PERFORMANS ORANI NASILDIR. BİLENLER YARDIM EDERSE SEVİNİRİM.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-bordo-masrafsiz-ve-temiz-455685014/detay/

• Hocam sorun yok gibi duruyor lakin neredeyse atnı fiyata birkaç model düşük dizel c4 bulunur gibi geldi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: momenty

Hocam sorun yok gibi duruyor lakin neredeyse atnı fiyata birkaç model düşük dizel c4 bulunur gibi geldi bana

Hocam var c4 ama çok arıza veriyor diye duydum çok yaklaşmak istemedim. dizel olarak zor o fiytlarda ve düşük km li.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazakbil

http://www.automobile-catalog.com/curve/2012/1212905/citroen_c3_1_4i_advance.html

expertize sokucam hocam bu verilere ne kadar yakın onu kontrol ederim. teşekkürler.
  • bir akrabam dizelini 5-6 yıldır kullanıyor, kayda değer bir sorun yaşamadı, araçtan memnun...

şu çamurluk değişeni olmasa alınır derdim...
  • Al geç hocam. Tek dezavantajı tüplü olması ben benzinli alıp kendim taktırırdım lpgli araç alsam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilo1010 B kullanıcısına yanıt
    Motor kusursuzdur ama fransızlarda bazen elektronik hastalığı olabiliyor haklısınız. Aracın ufak değişenleri sorun değil bence bi sorun yoksa alabilirsiniz. Expertizlerdeki motor raporları %100 uydurmadır iyi bir ustaya baktırmanız daha iyi olacaktır şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.