Şimdi Ara

bugün bira ve cs2 günü Holeyy!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Yotundaşi karşimin 4 sene 5923-05923*4923-f2- aydır çalıştığı şok marketlerde yeni bir cips çıkmış pattttttes diye. çok iyi cipis ondan da alacam sonra sabah saat 3'e-4'e kadar premier akarrrr.. bugün bira ve cs2 günü Holeyy!! 

bira olarak carlsberg tercih ediyorum.

• Tuborg iyidir.

• CS 2 bozdu diyolar. oynamadım daha adam gibi

• 4F3 kullanıcısına yanıt

son bi güncelleme geldi şu an toparladılar biraz. seçkin havuzuna dust2 geldi ama overpass gitti. keşke overpass yerine nuke yada vertigo gitseydi.

• Flying Dutchman kullanıcısına yanıt

Silah yarışı seviyordum ben kaç harita var? hepsi açıldı mı?

birde team death match niye yok ya. free for all hiç sarmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 17 Mayıs 2024; 16:8:37 >
  • 4F3 kullanıcısına yanıt

silah yarışında 2 harita var. bagaj ve shoots'dı galiba. premier modda 7 harita vardı sanırım.

ilerde gelir sanırım free 4 all ben de sevmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 17 Mayıs 2024; 16:13:10 >
  • Benim için de bu akşam Macallan 12 years old akşamı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • muRTah kullanıcısına yanıt

Ne kadara nerden alıyorsun?

• Kassady kullanıcısına yanıt
    Bunu oğlum aldı, doğum günü hediyesi olarak. Yurt dışından gelirken almış. Diğer zamanlarda yurt dışına giden arkadaşlara free shoptan aldırıyorum. Bu bitsin, sırada Glenfiddich var. 😁 Genelde 80-100€ gibi tutuyor ama.

• muRTah kullanıcısına yanıt

Ohh yarasın hocam. Yüksek alkol de cs oynanmio. Aim kayiyo. bugün bira ve cs2 günü Holeyy!! bugün bira ve cs2 günü Holeyy!! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 17 Mayıs 2024; 19:35:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkürler.

• Yotundaşi'nin özgeçmişi yok, olmadı bak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben kilo vermeye çalışıyom. mercimek yemeği, salata, çiğ fındık yedim o kadar.

• Leon FR kullanıcısına yanıt
    MERHABA SEVGİLİ KARDEŞİM. YOTUNDAŞI ARKADAŞIMIZ BELEDEYEDEKİ GÖREVİDEN HAİN BİR KOMPLO İLE KOVULDUKTAN SONRA 3 SENE 9 AYDIR ŞOK MARKETLRİNDE ÇALIŞMAKTADIR. KENDİSİ EYT MAAŞIYLA BİRLİKTE AYDA 40 BİN TL GELİRE SAHİPTİR. 29 GÜN 11 SAAT SONRA KUTLAYACAĞIMIZ BAYRAMI AİLESİYLE GEÇİRECEK VE BAYRAMIN İLK 2 GÜNÜ ÇALIŞMAYACAKTIR.

• O Pattes markalı cips covid zamanında Migros'ta satılıyordu. Birkaç çeşidi daha var ama bulabilirsen ketçaplısını dene.

Bağımlılık yapar inanılmaz bir şey.

bugün bira ve cs2 günü Holeyy!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

MERHABA SEVGİLİ KARDEŞİM. YOTUNDAŞI ARKADAŞIMIZ BELEDEYEDEKİ GÖREVİDEN HAİN BİR KOMPLO İLE KOVULDUKTAN SONRA 3 SENE 9 AYDIR ŞOK MARKETLRİNDE ÇALIŞMAKTADIR. KENDİSİ EYT MAAŞIYLA BİRLİKTE AYDA 40 BİN TL GELİRE SAHİPTİR. 29 GÜN 11 SAAT SONRA KUTLAYACAĞIMIZ BAYRAMI AİLESİYLE GEÇİRECEK VE BAYRAMIN İLK 2 GÜNÜ ÇALIŞMAYACAKTIR.
    Kovulma olayı nasıl oldu hocam? Daha önce de duymuştum bu sefer merak ettim

• Bugün derken, haftada bir böyle mi yapıyorsun hocam

Mermiler hala bozuk mu? Örn birisi yukarıdan aşağıya atlıyor, o kişinin önceki pozisyonuna(adam daha aşağıda görünmesine rağmen üstüne yani) ateş edince adamın ölmesi gibi?

Son baktığımta böyleydi. Subtick filan hikaye. Oyun Wanted filmindeki gibi mermi büküyor. Valoranttada böyle.

İki kişi dipdipe tek yönde yürürken adamın önüne değil arkasına sıkınca ölüyor şaka gibi. Temel mekanikleri bozuk iki oyun hala nasıl en popüler anlamıyorum.

Faceit filan belki düzgündür denemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SuKurgusu kullanıcısına yanıt
    detayını bilmiyorum ama geçenlerde kendi özet geçmişti. forumdan birisi bunu şikayet etmiş, çalıştığı işin detaylarını paylaşıyor diye. öyle kovulmuş.

• SuKurgusu kullanıcısına yanıt

aynen genelde haftada 1 gibi. bazen 2 haftada 1 de oluo..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 18 Mayıs 2024; 12:15:45 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.