Şimdi Ara

Celeste Türkçe Yama %100 (v1.3.0.0'a Güncellendi) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
10
Favori
16.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam merhaba Epic Games Store Celeste Son sürümden geliyorum. Hazırladığınız dosya içeriğindeki Icon klasörü Icons olmuş ve bu yüzden sürekli hata veriyor. Sizin Icon klasöründe ki png yi Icons klasörüne taşıyınca sorunsuz çözüldü emeğiniz için teşekkür ederim.
  • Teşekkürler elinize saglık
  • Arşivi indiriyorum ama arşiv hasarlı diyor.Bir sıkıntı mı oldu acaba hocam?
  • Birader iyi güzel iş yapıyorsunuz da, bir zip indireceğim 88 tane linke tıklatıp saçma sapan bildirimler onaylatıyorsun. Madem böyle bir şey yapacaksın aç bir hesap 3 5 atalım direk indirelim. Yapıyorsunuz bir hayır ama...
  • O değilde ilkinden güzel yama oldu diyor.Yazım hataları,anlatım bozuklukları gırla.Bir iş yapıyorsanız hakkını verin.
    Mdağ nedir Allah aşkına.Bu hatalar daha oyunun ilk dakikaları.Rezalet bir çeviri olmuş tebrikler.

Celeste Türkçe Yama %100 (v1.3.0.0'a Güncellendi)
    Celeste Türkçe Yama %100 (v1.3.0.0'a Güncellendi)Celeste Türkçe Yama %100 (v1.3.0.0'a Güncellendi)Celeste Türkçe Yama %100 (v1.3.0.0'a Güncellendi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geralt1775 -- 23 Mayıs 2020; 13:37:41 >

• geralt1775 kullanıcısına yanıt
    Hocam kobalt67 adlı DH kullanıcısınin da bir yaması var ona da bakabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nerden bulabilirim.Zahmet olmazsa link atabilir misin?
  • geralt1775 kullanıcısına yanıt
    Attım hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar celestin farewhell dahil olmak turkçe yamasının linkini atabilirmisiniz.
    ama 800 tane farklı klasor acanı atmayın pls.
  • Eline emeğine sağlık
  • merhaba yeni sürümü çıktı güncelleme yapabilir misiniz ? çok oynamak istiyorum çok çok sevinirim emeğinize sağlık iyi ki varsınız :)

• dağı görünce kormadım değil hocam tırt oyun çevirilerinde bu hafta ciliste

• ELİNİZE SAĞLIK.

• ellerınızesaglık

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.