Şimdi Ara

COD4 55 LVL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
145.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • internet cafeden giriyorum o yüzden hep 1 lvl den baslıyor bunun bı hılesı yok mu ? yaf bıktım ezık sılahlarla oynamak tan olmuyo bole

• bısı anlatamamıs ökü* sen anlayabıldın mı ?
  • ben sana kolay yoldan anlatayım hocam

ilk olarak oyunu kurduğun yere giriceksin orda "pb" adında bi klasör var onun adını "pb test" yap gir oyuna

girerken pb iptal oldu gibi bişi dicek tmm de devam et gir rank bölümüne sonra alt + tab yap programı aç 1.7 i sec eays upgrade de

bukadar 55 lvl sin tüm ranklar görevler bitmis :D daha sonra cık oyundan pb test yaptığın klosörün adını düzelt tekrar pb yap bak keyfine umarım yardımcı olmusumdur :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: ber0s

ben sana kolay yoldan anlatayım hocam

ilk olarak oyunu kurduğun yere giriceksin orda "pb" adında bi klasör var onun adını "pb test" yap gir oyuna

girerken pb iptal oldu gibi bişi dicek tmm de devam et gir rank bölümüne sonra alt + tab yap programı aç 1.7 i sec eays upgrade de

bukadar 55 lvl sin tüm ranklar görevler bitmis :D daha sonra cık oyundan pb test yaptığın klosörün adını düzelt tekrar pb yap bak keyfine umarım yardımcı olmusumdur :D

Hacu süpersin.

• Yazık yazık..Bu kadar acizmisiniz hilesiz oynamaya...
  • fazla zor değil bir abır edin yav
  • Internet Cafe'den oynuyorum diyor, nasıl sabır etsin Level 55'e kadar sizce? Başlığa bakarak cevap vermektense içeriği okuyun lütfen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sagokesh

fazla zor değil bir abır edin yav

bence de biraz sabret hatta söyle internet cafeciye orada yat :)
  • Bu seviye olayını oyuna koyarak ne yaptıklarını anlamış değilim.
  • http://rapid+share.com/files/215489337/EaCoD4.rar
    -İndir versiyonu seç
    -oyunu aç
    -ana ekranda alt tab yap
    -easy upgradedi galiba tıkla ona
    55 lvl'sın Tabi 55 lvl olman birşeyi değiştirmiyor oynamayı bilmiyorsan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lorenzo Von Matterhorn -- 11 Haziran 2009; 22:41:32 >
  • ok daha deneyemedim pozitif sonuc alırsam solerım bıde cafede key de sorun cıkıyor 2 dır oynayamadım ......
  • quote:

Orjinalden alıntı: seF[o]

EA:Easy Account

http://www.oyuncehennemi.com/cod-4-bir-tikla-55lvl-v1-7-denendi-t398954.html

Arkadaşlar buradaki indirdiğimiz rar'da bir metin belgesi var 5mb lık.Sadece "xxxxxx" yazıyor.Geri kalan dosyalar 100 kb civarı.Ne diye böyle bir şey yapmışlar?

• quote:

Orjinalden alıntı: lord_angelus

http://rapid+share.com/files/215489337/EaCoD4.rar
    -İndir versiyonu seç
    -oyunu aç
    -ana ekranda alt tab yap

eyw saol test ettım onayladım %100 calısıyo...........

5 yenı slot acıldı onlardada guzel sılahlar var

* Ama lvl sevıyem 55 olmadı + baska sılahları hala alamıyorum nıye olabılır ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Musdi2009

quote:

Orjinalden alıntı: lord_angelus

http://rapid+share.com/files/215489337/EaCoD4.rar
    -İndir versiyonu seç
    -oyunu aç
    -ana ekranda alt tab yap

eyw saol test ettım onayladım %100 calısıyo...........

5 yenı slot acıldı onlardada guzel sılahlar var

* Ama lvl sevıyem 55 olmadı + baska sılahları hala alamıyorum nıye olabılır ?

Create A Class a girip ordan düzenle

• Seviyeli 100 kat daha güzel zaten internette kasmaya çalışsan. mw5 e kadar kasarsın heralde :d
  • MMOFPS ye böyle bir sistem koymak çok saçma o yüzden mario da bile hile kullanmayan ben bu easy account olayını destekliyorum.
    Silahlar,perkler ve attacment lar değilde kamuflajlar v.s gibi silaha etki etmeyecek şeyler lvl la açılsa sorun olmazdı.Ama herkes istediği silahla istediği perki kullanabilirken sevmediğiniz silahları kullanmak zorunda bırakılmak saçma
  • Modlarda ModWarfare diye default bi mod var. Onu aktive et. 1 level kalırsın fakat bütün silah eklenti perk ne varsa hepsi açılır. Adamlar bunu senin gibiler için düşünüp koymuş Bizde her gittiğimiz de bu şekilde oynuyoruz. Fakat hardcore hardcore değil. Yine can aynı, şarjör boşaltmak zorunda kalıyorsun bi adam öldürmek için
    Bu yüzden de konsolda scr_playermaxhealth gibi bi komut var... Onu 35 yap hC gibi oyna (Biz ne zaman gitsek bu ayarlarla oynuyoruz.)
  • elinde temiz versiyonu olan varmı.nette bir kaç yerden indirdim çakal çukal trojan doldurmuş hep.varsa rapide falan atabilirseniz sevinirim..
  • konu hort olucak ama buldum beyler.

quote:

http://karmarogue.com/wp-content/uploads/2007/11/mpdata (sağ tıklayıp farklı kaydet diyin )

1-) Bir Profil Açın

2-) Oynun İçinden Options>Multiplayer Options>CD-Key ve Bunu yazınız
    DL2J-8PY4-4Q22-GE48-88D2

yada başlat menüsünden çalıştırı açıp ordan cod4 klasöründen codkey i yukarıdaki ile deiştirebilirsiniz ki arada "-"koymadan =)

3-) Oyundan Çıkın ve İndirdiğiniz mp.data dosyasını C:\Program Files\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\players\profiles\Profil isminin içine Kaydet Ve çıkan İsteğe Evet De
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.