Şimdi Ara

{DH ||| Minibüsçüler Grubu |||} (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
1
Favori
82.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: piskopat19

benide yazın bi kenara arkadaşlar bizim pederde iettci..

yeni üyeleriniz yazılmıştır fotoğrafları bekleriz. aslında iett otobüse giriyor ama hoşgeldin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaemir

quote:

yeni üyeleriniz yazılmıştır fotoğrafları bekleriz. aslında iett otobüse giriyor ama hoşgeldin

2 sıde şehıriçi sonucda ıstanbulda en ıyı para kazanan hatlar bıldıgım kadarıyla bakırkoy esenler 8.5 mılyar kırası var dıyolar doğrumu işin içindesın sen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piskopat19 -- 25 Temmuz 2010; 13:48:00 >
  • yaz ,benide yaz....
    aılede tıcari amaclı olmasada 10 sene ford minibüsü bulunmuştu.
    soförlüğü minibüsde söktüm

hayde.sarıyer sarıyer
  • quote:

quote:

quote:

2 sıde şehıriçi sonucda ıstanbulda en ıyı para kazanan hatlar bıldıgım kadarıyla bakırkoy esenler 8.5 mılyar kırası var dıyolar doğrumu işin içindesın sen..

valla hiç bir minibüs plakasının kirasına 7'den fazla kira verilmez adamlar bakırköy-taksim hattına 7.000 tl istiyorlar bizim hattada 7.000 tl çekmece-sefaköy hattıda süper çalışıyor istanbulun en iyilerinden biri.8.500 veren varsa bence enayidir çünkü 8.500'e kiralarsan sana hiç bir şey kalmaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

valla hiç bir minibüs plakasının kirasına 7'den fazla kira verilmez adamlar bakırköy-taksim hattına 7.000 tl istiyorlar bizim hattada 7.000 tl çekmece-sefaköy hattıda süper çalışıyor istanbulun en iyilerinden biri.8.500 veren varsa bence enayidir çünkü 8.500'e kiralarsan sana hiç bir şey kalmaz.

verenler var hatta ama hat saat gıbı işlıyor zaten munubuslerı halk otobusu yapıcaklar dıye bı muhabbet var..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

verenler var hatta ama hat saat gıbı işlıyor zaten munubuslerı halk otobusu yapıcaklar dıye bı muhabbet var..

kaldıracaklarını sanmıyorum zaten yapsalarda belli başlı hatları halk otobüsüne çevirirler.

• Minibüssüs bir Türkiye trafiği düşünemiyorum. adeta sokakların simgesi ,maskotu haline gelmiş...
    ah, birde kaptanlar can taşıdıklarını unutmasalar
  •  {DH ||| Minibüsçüler Grubu |||}

{DH ||| Minibüsçüler Grubu |||}

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muavinkonsolos -- 31 Temmuz 2010; 1:01:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SarIyer1-2

Minibüssüs bir Türkiye trafiği düşünemiyorum. adeta sokakların simgesi ,maskotu haline gelmiş...
    ah, birde kaptanlar can taşıdıklarını unutmasalar

bazıları farkındalar bazı öküzler ise tam öküzler bizim durakta var öyle öküzler adam öyle bir kullanıyor ki minibüsü sanki taksi kullanıyor şerefsiz.
  • şu belediye alsın İ.E.T.T körüklü man ve mercedes citaro'yu bi tarafına montelesin yolu felç ediyor arkadaş öküz gibi araba lan zaten bizim ordaki yola normal otobüs fazla adam bide körüklü yolluyor trafik tıkanıyor. Ben bu belediyedeki aklıııııııı .......!!!!!
  • magirusda yolculuk yapmak her zaman bir şölen havasında gecer

• quote:

Orijinalden alıntı: SarIyer1-2

magirusda yolculuk yapmak her zaman bir şölen havasında gecer

m2000'lerde öylede 80s.5.5 ler öyle sayılamaz.

• bunlarda benden

• Hattı kiraladığında minübüsüde kiraladığın adamdan alıyorsun değil mi ?
  • magirus + transit =

karsan

• evet öyle taha sarıyer 1-2 karsan'lar fransada at taşımacılığı üzerine yapılmış bi araç :D alçak olduğu için tek adımda biniyorsun ve önden çeker o yanı kötü çünkü rampada tıkanıyor. Türkiyede insan taşıyorlar bence magırus ve transit'le hiç bir alakası yok magırus'lar j9 lardan bayaaa çok eskilerden çıkmış .
  • Ben j9 gibi araba görmedim iyi mi kötü mü anlıyamıyorsunuz sağlam motoru var ama araba sağlam değil çürüyor hemen ne biçim araba bilmiyorum kendini yırtıo ortada hiç bişey yok
  • gelecegin minibüsü 2010

• fakat kar da buz da j9 keçi gibi bütün ağırlık önde çekişte önde kalmıyor meret
  • Onu biliyorum Hakan abi ben bi kere herkesin geri kaydığı yerde dimdirek çıkan bir j9 un içinde bulunmuştum karda acayip bir araba ama dönüş çapı çok kötü çok ses alıyor vs
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.