Şimdi Ara

Diablo IV [ANA KONU] | 4. Sezon (791. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: emrahkaplan5534 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.168
Cevap
409
Favori
683.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Diablo 2 OYUN OLARAK zirvedir. Ve has Diablodur. Oynayınca anlarsınız.

• Cruelly#2896 arkadaslar eklerseniz beraber oynayalım cok bilgili sayılmam yardımcı olcak olursa şimdiden teşekkür ederim :) 80 level druidim
  • Bu oyunu sırf türkçe dil desteği olduğu için aldım. Oyun iyi yada kötü olsun, en iyi diablo olmasın farketmez. Oyuna henüz başlamadım. Daha önce hiçbir diablo geçmişim yok. Sezon 4 de köklü değişiklikler geleceği için o zamanı bekliyorum. Türkçe dil desteğinde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Darısı tüm oyunlara diyorum.
  • Ronades R kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun iyi eğlenceler şimdiden önemli olan eğlenebilmek, ama bence yeni sezon öncesi oyunda biraz vakit geçirmeni tavsiye ederim ilerisi için lazım olabilir.

• Apexmaster kullanıcısına yanıt
    Tavsiye için teşekkürler hocam
  • Klasgame sitesinden alışveriş yapan oldu mu duriel girişi için, güvenilir midir?
  • Güzel aktif bir klan varmı. Daha bugüne kadar hiç unique itemım olmadı. Level 100 üm ama bu mahzendeki boss u bile kesemiyorum. Druiel Lilith Vs. Hepsi bekliyor daha.
  • taskonamco kullanıcısına yanıt

Yeni sezona 15 gün kaldı. Uber kasmak çokta mantıklı değil aslında.

Gold için eskiden kullanmıştım populer bir satıcıdan. Sorun olmamıştı.

• Hikayeyi bitirmeme az kaldı sanırım, sonra Lilith sunaklarını bulmam gerekiyor sanırım doğru mu, yeni sezona geçmeden başka ne yapmalıyım
  • torax#21588

yüksek seviye zindan veya boss için yardım edebilirim, bu akşam online olacağım.

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt

Dediklerinize ek olarqk, bütün haritayı açıp, bolgelerin şöhretlerini (renowm) tamamlamalısınız.

• Bu hafta toplanıp konuşacaklarmış. "Arkadaşlar biz bu yöneticiler olduğu sürece sizlerin istediği gibi oyun yapmayacağız, asla kompleks mekanikleri olan item skill sistemi eklemeyecegiz" demelerini bekliyorum artık.

Bu oyun böyle çok basit, rpg ler için giriş seviyesi... bari oynanabilirlik ve etkinlik çeşitliliği gibi durumları çoğaltıp bunları da zevkli halde sunabilirler. Belki eski blizzard yok ama kocaman ekipleri var yaparlar.
  • Endgame içeriği çeşitlensin yeterli artık ne diyim, skill ve paragon sistemi için vakit yok şu an sanırım, köklü değişiklikler lazım onlar için, last epoch faciasından sonra oyundaki stabilite daha önemli benim için, sezon 4 den ümitliyim, bir tık daha fazla oyalar büyük ihtimal bizi, öylece de yaz geçer işte sonrası Allah kerim.

• Beyler solo 100 level farmlamak eternal için mantıklı mı yoksa yeni sezonla 0 dan karakter mi açayım ? Çoğunlukla solo oynuyorum oyunu.
  • Brazian B kullanıcısına yanıt

Ne için gerekiyor bunlar

• Önceki Diablolarda her sınıfın belli bir yeteneği ( güç, zeka, vs) olurdu. mesela barbar, güç, Büyücü ya da WD zeka...

Necromancer oynuyorum, rehbere baktım, artık 3 tane yeteneği olduğunu gördüm, doğru mudur?

• Diablo da item satisi olsun isteyenler icin...

Auction house gibi altın ya da para karşılığı item satma/alma işleri 1 aylık deneme sonunda edindiğim görüşlerimi ve aldığım kararı paylaşacağım.

Malum şubat ayında Last Epoch tam sürüme geçti, geçerken oyuna "trade faction" adında item satma sistemi getirdiler. Sistem belki de şu ana kadar ki en iyi sistem. Ggg poe2 ye bu sistemi entegre edeceğini söyleyip EHG yi onure etti hatta..

sistem ise şöyle, ilk seferinde hikaye modunun sonunda ticaret fraksiyonuna katılıyorsun, fraksiyonda kaldıkça yaratık kestikce fraksiyon puanı kazanıyorsun, belli seviyelerde belli eşyaları saticilardan alabiliyorsun. Yani en iyi itemi almak için 3-4 gün süre gerekiyor, yavaş oynayan için 1 hafta...

Sonrasında ise oyunda benim için grind bitiyor, eglence bitiyor. Çünkü ben build için gerekli şeyleri toplamayı ve daha da çok build i kurmak için gerekli beyin fırtınasını seviyorum. Böyle olunca gidip pazardan/satıcıdan/harici İnternet sitelerinden falan yeterli altinim varsa ihtiyacım olan eşyaları alıp 5dk da istediğim build i kuruyor ve sıkılıp gerisini getiremiyorum.

Özetle ticaret sistemleri, benim zevk alma süremi %90 kadar kisalttigi icin tamamen looter oyunlarda bitmiştir.

Başkaları zevk alabilir ama looter oyunlarda ticaret isteyenleri tembel olarak anacağımın önüne geçmeyecek.

Gelelim diablo 4 ün yeni ama çok basit çok sığ item sistemine, 4.sezonda satılacak eşyalar o kadar değersiz ki sanki ticaret hiç olmayacakmış gibi olacak. Genelde insanlar yine duriel ve andariel malzemelerine para verecektir. Benim için sorun yoktur diablo4 sezon 4 deki çoğu eşyanın satışı olmasında.

Örnek: last epoch da en kıymetli itemlerden biri "Red ring of Altaria" yüzüğü, esya düşürmek için şansını çok arttıranlara çok sık düşmüyor ama ticaret fraksiyonunda 1dk ya satın alıyorsun.

• Level atlamak cok zor, hikayeyi bitirmem icin yan gorev yapmaya zorluyor, oyunun sonlarindayim, gorevler 45 levellik ama ben 38 levelim daha. Dunya seviyesi 2 de oynuyorum. Ilk kez diablo oynuyorum ve oyunu begendim ama level sorunu yuzunden devam etme istegi azaliyor.
  • saetasdealtosbalcones kullanıcısına yanıt

İlk başta ben normal oynuyordum, sonra sezon bitişi yaklaştı diye sadece hikayeyi bitirmeye çalışıyorum. Böyle olunca seviye atlaması epey zorlaşıyor. Büyücü ile şuan 47.seviyedeyim, Dünya-2 deyim. Oyunun sonuna yaklaştığımı düşünerek en azından hikayeyi bitirmek istiyorum. Az zaman kaldı bence siz de hikayede ilerlediyseniz en azından bitirin, tekrar oynamak zorunda kalmayın.

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Sezon bitiminin oyundaki ilerlememize ne gibi etkisi oluyor ?
  • 
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.