Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (2445. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: afakan55 , Venue1453 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil
5 sn
49.478
Cevap
591
Favori
2.801.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
64. Sırada  bugün en iyi #13
Sayfa: önceki 24432444244524462447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Confidential

BAŞVURU LİNKİ: https://www.digiturkburada.com/bayi_online_basvuru_digiturk.asp?urun=Digiturk&bayiid=50295

TARİFE KOŞULLARI:

Yeni Digiturk Üyeliği Başvurusu için:

https://www.digiturkburada.com/bayi_online_basvuru_digiturk.asp?urun=Digiturk&bayiid=50295 linki üzerinden

başvuru talep formu doldurulmalıdır.

➢ Digiturk kurulum aşamasında Kamu-Sen üyelik belgesi kurulumu yapacak teknik servis personeline ibraz edilir.

Mevcut Digiturk üyesinin %25 indirimden faydalanması için:

➢ TÜRKİYE KAMU-SEN üyelik/kimlik belgesi ve Digiturk Üyelik bilgileri indirimbelge@digiturk.com.tr adresine mail olarak

iletilir, Digiturk’e ulaşan mail sonrasında %25 indirim üyenin mevcut paketinde takip eden aylarda uygulanır.

TARİFE KOŞULLARI:

1. TÜRKİYE KAMU-SEN üyeleri sendika üyeliğinden ayrılması durumunda, Ayrılış tarihinden itibaren Digiturk %25 indirim

hakkını kaybedecek olup, Digiturk’un standart Liste fiyatları üzerinden Digiturk üyeliklerine devam edebileceklerdir.

2. Tarife kapsamında TÜRKİYE KAMU-SEN mensubu mevcut Digiturk üyeleri ve yeni üyelik gerçekleştirecek TÜRKİYE

KAMU-SEN mensubu üyeler Kurum kimlik kartlarını ibraz etmeleri durumunda tarifeye konu indirimden

faydalanabileceklerdir

Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu’na (KAMU-SEN) Bağlı Sendikalar

1. TÜRK EĞİTİM-SEN

2. TÜRK SAĞLIK-SEN

3. TÜRK HABER-SEN

4. TÜRK BÜRO-BANKA-SEN

5. TÜRK DİYANET VAKIF-SEN

6. TÜRK TARIM ORMAN-SEN

7. TÜRK ULASIM-SEN

8. TÜRK ENERJİ-SEN

9. TÜRK YEREL HİZMET-SEN

10. TÜRK İMAR-SEN

11. TÜRK KULTUR SANAT-SEN

12. TÜRK-EMEKLİ-SEN;

13. TÜRKİYE KAMU-SEN Merkez Teşkilat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaiecris -- 4 Mayıs 2024; 14:40:45 >

• Kamu çalışanı indirim olayı hikaye . Bana ikidir 259 tl teklif ediyorlar . Kamu çalışanıyım vs diyorum indirimsiz fiyattan o indirim diyorlar . Size sunduğumuz zaten indirimli fiyat diyorlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 473 73 73 numarası aradı, telefonda geçen diyalog;

-2 temmuzda bitecek Avrupanın yıldızı paketiniz için teklif vermek için rahatsız ediyorum,

-Sporun Yıldızı üyesiyim,

-benim ekranımda Avrupanın yıldızı üyesi gözüküyorsunuz ve teklif de bu paket için çıkıyor,

-bu benim sorunum değil, sporun yıldızı için teklif varsa dinlerim.

Sonuç; teklif veremiyorum, konuyla ilgili kayıt açtım, sizi daha sonra yine ararız dedi. Komedi. :)

• Bilisimci1903 kullanıcısına yanıt

kamu calısanı için sistemde kayıtlı olman lazım.kamu indirimi için kamusen üye olmak sart.engelli ındırımını sisteme %40 üzeri engelli raporunu sisteme işlediler öyle % 35 indirim alıyorum.sizden kamu calısanı ile ilgili belge kamu calısanı kımlıgını isticekler.

• xprofessorx X kullanıcısına yanıt

online işlemerden paket detayınızı inceledinizmi.ordan detaylı ınceleyin.ayrıca musteri hizmetleri bana teklif varmı.yada onlıne işlemlerden asistan iki defa müsteri hizmetleri ordan nasıl teklıf sunulacak.sistemde avrupa yıldızımı spor yıldızımı sorgulayın.

• jaiecris J kullanıcısına yanıt

Online işlemlerde de sporun yıldızı gözüküyor üyeliğim, trendyol üzerinden 1 yıllık paket satın almıştım. Müşteri temscilsi de biraz kurcalayıp evet sporun yıldızıymışsınız diye doğruladı zaten.

Açıkçası ben bunu bilerek yaptıklarını düşünüyorum, geçen ay da aradıklarında Avrupa'nın yıldızı teklif etmeye çalıştılar, her arayan farklı taktik yapıyor. Bazıları paket ismi söylemiyor bilerek. Çakallık/dolandırıcılık tarzı bir yaklaşımları var. Sinir bozucu.

Şöyle ki bana sunulan teklif 259 tl . Kredi kartıyla taksitli çekecekler. Bunun üzerine kamu indirimi olmuyor . Kamu indirimi için aylık 610 tl imiş indirimle 400 küsürlere geliyormuş . O zaman ne anladım ben bu işten.

• xprofessorx X kullanıcısına yanıt

online işlemlerden asistan ile güncel size ne teklifler vermişler.ordan teyit edin bakalim.hangi teklifler görünüyor.

spor yıldızını 610 üzerinden % 25 yaparlarsa.spor yıldızı 458 tl geliyor.gecen yıl kredi kartına peşin mi aldın.üyeliginin bitmesine ne kadar var.1-3 ay arası aylık kaça geliyorsa.size sunulan tekliften alacagınız düştüğünde 259 tl asagısı olur.kredi kartina ne engelli nede kamu indirimi olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaiecris -- 4 Mayıs 2024; 15:8:42 >
  • spor yıldızını 610 üzerinden % 25 yaparlarsa.spor yıldızı 458 tl geliyor.gecen yıl kredi kartına peşin mi aldın.üyeliginin bitmesine ne kadar var.1-3 ay arası aylık kaça geliyorsa.size sunulan tekliften alacagınız düştüğünde 259 tl asagısı olur.kredi kartina ne engelli nede kamu indirimi olmuyor.enson kamu indirimi ile 209 tl teklif alan oldu.bunlar kime ne tutturursam.aynı pakete neden 249 tl fazla ödüyesin.

Ben 259 dan alacağım düşünce 241 tl ye 1 yıl uzattım. Aradılar. Sanırım daha uygunu yok. Eğer daha düştükten verdiklerini duyarsam yeni üyeliklere iptal talebi verip isterim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • volkanadana V kullanıcısına yanıt
    Tek sıkıntı mayısta bitecek olması

• volkanadana V kullanıcısına yanıt

kismet işi bazende arada ucurum yoksa.fazla zorlamamak lazım.ihale dönemi zamlardan önce 199 tl iceride alacagi düşenler.daha uyguna aldi.dunku arkadasın gıbı öteleme bilseydim.194 yıldız dolu alır.iki üç ay öteme ile üyelik devam ederdi.

iptal talebi verdin mi.bazen gözden kacıyor.iptal talebi ile 259 asagi inerler.şuanki teklif listesi 259-279-299 tl arasi.kredi kartlilarin avantaji içerde alacagı varsa.fiyat olarak uyguna geliyor.mayıs ayının kacında üyeligin bitiyor.

Haziran 16 da bitiyor , iptal talebi vermedim henüz

1.5 ay alacagın var.259 tl uzerınden alacagını düsmedimi.gecen yıl kredi kartına pesin ne kadar spor yıldızı paketını aldın.kafaca hesaplamada 240-241 arasi yapıyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaiecris -- 4 Mayıs 2024; 15:26:52 >
    İçerdeki alacağı düşünce 241 tl ye geliyor . Geçen sene 149*12 den yenilemiştim hocam.

dünkü arkadas gibi yapabilirsen.bir yada iki ay öteleme yapıp üyeligini öyle baslatablirsin.üyelik bitene kadar 149 tl.yaz dönemi kredi kartina 279-299 arasi kampanya bekliyorum.kafam da olusturdugum sartlara sunulan tekliflere göre.kalkınmali öncelikli iller 245-249 tl bunun üzerine ekstra 30-50 tl koyacaklar.

Şuan Spor'un yıldızı 439₺ yerine 249₺. Bu Kampanya kaçmaz. 

Tüm Ligleri Tüm süper lig maçları tüm belgesel, çocuk, spor, müzik ve eğlenece kanalları+ 1 Sinema, 1 Dizi kanalı yer alıyor

MTV gibi ünlü dünyaca müzik kanalları ve dünyanın en kaliteli çocuk ve belgesel kanalları yer alıyor

Hemen Üye olmak için

#WhatsApp 05526983065

#Telegram t.me/yoneticim 

Kalkınma İllere

Afyonkarahisar, Amasya, Artvin, Bartın, Çorum, Düzce, Elazığ, Erzincan, Hatay,Gaziantep, Kastamonu, Kırıkkale, Kırşehir, Kütahya, Malatya, Nevşehir, Rize, Sivas, Adıyaman, Aksaray, Bayburt, Çankırı, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Kahramanmaraş, Kilis, Niğde, Ordu, 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaiecris -- 4 Mayıs 2024; 15:35:8 >

• 2 aydır hergün arıyorlar hiç açmadım bugün aradıklarında açtım genel merkezden aradığını söyledi yıldız dolu paketi istedim ilk 4 ay 149 tl sonraki 8 ay 299 tl teklif etti aylık ortalama 249 tlye geliyor bundan daha iyisi olur mu bilmiyorum iptal edecektim bir döner ekmek parasına tüm kanallar açık teklif gelince bir zevkimiz var diyip uğraşmamak için kabul ettim hayırlısı olsun

Ben ötelemeyi sordum olmuyor dedi bana temsilci. Ayrıca dondurma olayı da yokmuş kredi kartına. Sanırım öteleme için faturali abonelik gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 24432444244524462447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.