Şimdi Ara

Dreame L10s Pro Robot Süpürge kullanıcıları klübü (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
576
Cevap
52
Favori
28.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gözden nasıl kaçırmışım anlamadım. İnsan bazen gözünün önündekini göremiyor demekki. Teşekkürler 🙏

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese tekrar merhaba. Daha önce başıma gelenleri aktarmıştım tekrar etmeye gerek yok. Ürünü servise 2. defa gönederdikten sonra bilgi mesajı geldi. Ürünün yenisi ile değiştirildiği ve kargoya verildiği yazıyor, henüz elime ulaşmadı ama sorun olacağını sanmıyorum. Kötü olanı eleştirdiğimiz gibi iyi olanıda övmek gerekir. Açıkcası bu tutumları müşteri olarak beni mutlu etti. Umarım yeni gelecek üründe aynı sorunları yaşamam ve bende sorunsuz kullananlar kervanına katılabilirim. Çok fazla kullanma şansım olmadığı için olumlu yönlerini yazmaya fırsatım olmadı, bundan sonra ki süreçte tecrübelerimi paylaşıp ürünü alacak olanlara fikir vermek isterim.

• iceburn İ kullanıcısına yanıt

ürünü önerirmisiniz? vatandan almak mı yoksa başka biyerden almak mı lazım?

• SLaYeR kullanıcısına yanıt

Önceki mesajımda belirttim, benim tecrübelerim olumsuz oldu. Bana muhtemelen hatalı üretilmiş bir ürün denk geldi. ilk bir kaç kullanımda sorun yoktu sonra mob ıslanmadı, tamir gördü ikinci kullanımda aynı hatayı yine verdi. 2. defa teknik servise gönderdiğimde ürünün yenisiyle değştirileceği yazılmış. Kullandıktan sonra tecrübelerimi paylaşırım. Kullanıp çok memnun olan arkadaşlar var önceki mesajlarda paylaşmışlar, fikir verebilir.

Ben vatandan aldım daha kurumsal bir firma olduğu için iletişimin daha kolay olacağını düşünerek. Birde 3 sene sigorta yaptırdım ama onu yaptırmakla iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilemedim. Galiba kendi garantisi bittikten sorna sigorta tarafından garanti kapsamında oluyor. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar benide aydınlatırsa çok sevinirim, sistem nasıl işliyor.

• Merhaba. L20 kullanmaktayım. Oda girişlerini ayarlamakta zorlanıyorum . Evin yapısı karışık biraz. Koridorda özellikle halıda zorlanıyor. Halı üzerinde halkaları bazen engel görüyor. Kapı girişlerinde sanal eşik ayarlanirsa biraz kolay olur mu? Banyolarda kullanmıyorum süpürgeyi. Paspas kaldırma iyi ama koridorda Halı yüksek ne kadar kaldırsa da nemleniyor halı.

Dreame L10s Pro Robot Süpürge kullanıcıları klübü

• TimeBoy kullanıcısına yanıt

Bu hangi uygulama?

• SLaYeR kullanıcısına yanıt

Geçmiş mesajları okursanız fikir verecektir.

Ben ilk aldığımda çok sorun yaşadım, şuan her şey iyi gidiyor.

• ChevroleBey C kullanıcısına yanıt

Dreamehome

• Haritada ilgili alanda halı var. Robot hali olmadığını algılayıp o alanı neden moblamıyor. Ben fiziki olarak halıyı yerden kaldırıyorum. Ama haritada robot burada halı var deyip o alani moblamadan görevi bitiriyor. Bunun bir çözümü yok mu? Ben her mob öncesi o bölgeden halıyı silmem mi gerekiyor?

ayarlardaki halı algılama ve halıya uyarlama seçeneklerini denediniz mi?

• büdünün kaşı kullanıcısına yanıt

İlk haritalamada süpürge kendisi halıları tanıdı. Ayarları iki farklı şekilde denedim. Video da ekledim.25sn de zeminde hali yok ama haritada halı var diyerek moblari kaldırıyor yukarı. Haritada halı kaplı alanlari silmeden kenarlarını alarak evine geri donmekte.. L20 kullanan varsa yazılım sürümü bakabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimeBoy -- 23 Nisan 2024; 19:31:22 >

geçen benzer bi soru vardı. bi arkadaş ayrı bi harita yapıp onu halısız olarak ayarlayın, halı olmadığında onu kullanın demişti ve işe yaramıştı sanırım. reddit gibi yerlerde ya da google da ingilizce olarak forumlarda arama yaparsanız belki daha net sonuçlar alırsınız. ayrıca uygulama üzerinden dreamenin kendisine de ulaşabilirsiniz yardımcı oluyorlar.

Orayada yazdım. Süpürge ile ilgili yabancı face gruplarına yazdım. Sanırım yazılım güncellemeleri ile bunun için ek özellik eklenmiş ama bize ne zaman gelir bu güncelleme bilmiyorum. Mevcut haritadan halı.ekleme kaldırma zor değil ama bununla uğraşmakta saçma oluyor. Evde irobot 976 da var . O kara düzen gidiyor. L20 daha zeki çarpma olayı yok istediğin yere gidip geri geliyor vs ama temizleme konusnda 976 dan bir artısı yok bence sadece l20 daha zahmetsiz. 976 da haritalama yoktu odaya atar kapısını çekerdim. Ikisi de kurulu hala . Eşim kalsın dedi irobot duruyor ikisi şimdilik . Mob olayı iyi ama l20 de memnunum.

• çözerler hocam kısa sürede inş. güzel makine. mopları yanlara açıyor değil mi. onun için bile alınır. ben üst katı süpürüyorum alt kata indirip toz kabını boşaltmasam full dolmuş oluyor. geçen temizlemeyim bakayım ne olacak dedim baktım full dolmuş geri bıraktı 1-2 yerde. sende öyle sorunlar yoktur her şey otomatik kolay oluyordur. mopu otomatik çöpü otomatik. bi yerden sonra konforu satın alıyorsunuz zaten. mopu ayarlayım su doldurayım bile zor geliyor bazen. şunu da yapsaydın ne vardı diyesi geliyor insanın.

Aslında yazılım ile herşey donanımsal eksiklik yoksa yapılabilir. Ama işte adamlar üst model satabilmek için kısıtlıyor. Evin yapisini öğrendikce daha iyi oluyor

Redditden bir video izledim adam ev içinde kot farkindan dolayı yükselti koymuş yarım metre genişlikte 10cm yükselti var hemen hemen süpürge rampayı ezberlemiş ordan yukarı çıkıyor geri aynı yerden aşağı iniyordu işi bitince

• Arkadaşlar merhaba, ben l10s pro ile xiaomi mi vacuum mop 2 pro arasında kaldım. Deneyimlerinizi aktarırsanız sevinirim..

• Arkadaşlar merhaba , l10s pro için uyumlu kıl fırçalar var silikon fırçaya göre halilarda kir, kıl vs toplama başarısı için daha mı performansli olur deneyen var mı ? Yoksa orjinal fırçasını değiştirmeye, denemeye hiç gerek yok mu ? Teşekkürler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuftaner -- 6 Mayıs 2024; 10:47:42 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar l10s pro için yüzey temizleyici olarak ne kullanıyorsunuz? Zannımca normal yüzey temizleyici koymak yasakmış. Piyasada roboclean felan var, bilgilendirirseniz sevinirim..

• yusuftaner Y kullanıcısına yanıt

Bende her ikiside var. Fircali olanlar halılara iyi temizlik performansı veriyor ancak örneğin pilav tanelerini cihazin girişine yapıştırıyor.. eğer çok yemek dokuluyorsa evinize yapışan türden sorunlar olabilir yinede deneyip görmenize yarar var..bunlar dışında belki bir tık iyi olabilir..fırça yltemizligide ugrastiriyor bunuda göz önünde bulundurun..

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.