Şimdi Ara

Duke Nukem Forever Video İnceleme (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
19.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun efsanedir eski old school oyuncuları üzmemek için çıkardılar yoksa iptaldi bu oyun yenisini yaparlarsa çok daha süper olcak
  • Bence erdinç abi doğru bi puan vermiş ;)
  • fail for the king :)
  • Erdinç abi dışındaki tüm editörleri yeren arkadaşlar; tek kelime ile arsızsınız. İnsanlar sizin için uğraş verip video incelemeler yapıyor, sizin şu yaptığınıza bakın. Sanki 100'lerce inceleme yapan editör var da siz de hızlı konuşanı, sesi kötü olanı beğenmiyorsunuz. İnsanların kırılabileceği hiç mi aklınıza gelmiyor ? Erdinç abiden sonra mumla ararsınız diğer editörleri.
  • Belli oyun sırf çıkmak için çıkmış,eğer gearbox ve 2kgames zeki olurlarsa bir daha ki duke'ü bomba gibi çıkartabilirler.
    Çok talihsiz olaylar geldi bu oyunun başına.
    Yinede çıktığını görmek güzel,efsane duke baba geri döndü.Yeni nesil grafik motorlarına ayak uydurabilirse (ilerliyen yıllarda) + oynanışı esprileri karakteri koruyabilirlerse 2 3 seneye iyi bir duke nukem izleriz diye umuyorum :)
    En azından heralde salak değillerdir böyle bir efsanenin kaymağını yemeyi bırakmak için.
  • DUKE NUKEM NEVER NEVER NEVER

Efsane Seriyi rezil ettiler
  • Biri var sürekli - liyor yorumları ha. Soruma cevap lütfen.
  • erdinç abi gözlük takınca bide silah alınca tonny montanaya benzemişin :D
    şaka bi yana hakket ben gearbox un patronu olsam bu oyunu çıkarmaya utanırım.yanlış anlamayın dukeçular :) bende duke u çok severim 3d yi arkadaşlarla oynardık bir eve toplanıp ayrıca oyunda eğlendim duke un esprilerii olsun gndrme vs herşey güzel fakat nextgen fps cileri hesaba katmamışlar.tmm grafik kötü olsa olur ama yani hacı tek düze çizgisel bi oyun ayrıca optimizasyon berbat ben hiç bi oyunda bu kdar zor hedef almamıştım bi ara oyunu bırakıp sırf bunla uğraştım(hassazlığı max yapmama rağmen).
    yani ne dielim duke a yakışmamış bnce tabii
  • İnceleme üst düzeyde olmuş, profesyonel duruyor. Ses biraz daha canlı gelse sanki daha iyi olur, karşıdaki, promter dan okunuyormuş hissi veriyor:)
  • Beyler Gearbox bu oyuna baştan başlardı ama en az 2-3 yıl süre geçerdi, yeni nesile bile kayılabilirdi..O zaman çıkacak yorumları düşünün, Gearbox'ta çıkaramadı, bu oyun çıkmaz..Artık şu geyiğe son vermek için acele davrandılar ama Gearbox gibi bir firmaya yakışmadı..Ama Gearbox tamamen kendi yaptığı bir oyunda Duke'ü kalitesine ulaştırır..Aynı şekilde Aliens ile de iyi bir Aliens oyunu sunacak Rebellion'un aksine..
  • İnceleme süper
  • hem olur olmadık haberlere, incelemelere "şu oyunun incelemesi nerde kaldı çok yavaşsınız" yazarlar, hem de "artık bütün incelemeleri erdinç abi yapsın" yazarlar. Allah sabır versin size BSC editörleri...
  • Erdinç abiyi yeniden görmek güzel keşke eski oyunlarıda gösterseydiniz ben mesela bilmiyorum eskileri
  • ".......YAAAYLALAR YAYLALAR" ha Erdinç Bey?
  • Bu incelemeyi bekliyordum teşekkürler.Bu arada erdinç abi saçların gidince daha karizma olmuşsun :)
  • Beklediğiminde üstünde bir puan. Kesinlikte bunu bile haketmez bu oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhans19 -- 23 Haziran 2011; 11:32:25 >
  • beklentinin çok altında bir oyun gerçekten.
  • grafik olarak bende beğenmedim.
    14sene beklenen oyunda daha iyi görsel olmalıydı.
    oynanış ve oyun içi ilerleme fena değil, çok beyine ihtiyaç bırakmadan maksimum eğlence hedeflenmiş.
    devam oyunlarında hem grafiğin hemde senaryonun iyileşeceğini umuyorum.
    piyasaya yeni çıkan bir oyun olsa kimse yüzüne bakmaz.
    ama gel gör ki "come get some"
  • erdinç kardeşimin incelemeleri bambaska.. ondaki zevki hiç bir incelemeden alamıyorum..
  • Erdinç Abi harikasın ya :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.