Şimdi Ara

E-5 BASKINI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
11.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gen.tr de benle e-5 baskını yapabilecek olan var mı?

• quote:

Orjinalden alıntı: alerji

gen.tr de benle e-5 baskını yapabilecek olan var mı?

oyunun kendı mırcı var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kith_Kananoth

quote:

Orjinalden alıntı: alerji

gen.tr de benle e-5 baskını yapabilecek olan var mı?

oyunun kendı mırcı var

gen.tr nin ircini bulamadım ben ne olduğunu söyleyebilirmisin acaba?
    omerta scripti se onda gen.tr nin kanalını bulamadım #heist kanalı .com için geçerli

• gen.tr nin mirci farklı değil hepsi aynı mircde kanallar farklı sadece gen.tr nin heist kanalı #heist.tr narco booze kanalı da #booze/narcs.tr
  • ııde oyundan bırılerıne sorsana burda zor bulabılırsın !!
  • boyle seyler icin her zaman mircte olmaniz daha iyi olur.
    gen.tr serveri icin aile kanallarini kullanabilirsiniz
  • indirioduk demı omerta mırc dıe :)kanallar sunlar bunlar bence en ıısı tandık arkadsların olcak oynda beraber kascaksınız dıer turlu zor ıs yaaaa
    quote:

Orjinalden alıntı: reaven

boyle seyler icin her zaman mircte olmaniz daha iyi olur.
    gen.tr serveri icin aile kanallarini kullanabilirsiniz

• aynen oyle oyunun menusunde sohbet bolumunde omerta script in linkine ulasabilirsiniz
    oyun mircsiz olmaz kassanız bile bi yerlere gelmek icin mirc sart sonuçta oyun sadece acc kasma durumu diil
  • irc.barafranca.com a bağlanıcaksınız daha sonra gen.tr de oynuyorsanız #heist.tr .com da oynuyorsanız #heist kanalına girebilirsiniz..
  • Linki : Omerta Script Exe

buradan indirip kurun.. sonra mirc programini actiginizda sol üst kısımda cekic tarzi birsey göreceksiniz (Options) oraya nickinizi yazip Connect e tıklarsaniz sizi direk omertanın IRC sunucusuna alacaktir..

sonra istediginiz kanala girin aileniz varsa aile, heist icin (com versionu) -- #heist
    Tr versionu icin -- #heist.tr kanallarinda istediginizi bulabilirsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rainbowx35

Linki : Omerta Script Exe

buradan indirip kurun.. sonra mirc programini actiginizda sol üst kısımda cekic tarzi birsey göreceksiniz (Options) oraya nickinizi yazip Connect e tıklarsaniz sizi direk omertanın IRC sunucusuna alacaktir..

sonra istediginiz kanala girin aileniz varsa aile, heist icin (com versionu) -- #heist

dostum dediğin yapıyom olmuyo dıdıdıdı sesler geliyo ve girmiyo neden acil cvp yazsan

• quote:

Orjinalden alıntı: miracbahricinar

quote:

Orjinalden alıntı: Rainbowx35

Linki : Omerta Script Exe

dostum dediğin yapıyom olmuyo dıdıdıdı sesler geliyo ve girmiyo neden acil cvp yazsan

üyelik almalısın /ns register [şifre] [msn adresin] sonra e-mail ile kod gelir mirce yapıştır sonra girebilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.