Şimdi Ara

Elder Scrolls Online'ı Türkçe Oynayın (Tüm oyunlarda işe yarıyor!) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
28
Favori
34.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-D071474FA

Bir süredir oyunu oynamıyorum. Dolayısı ile de güncellemeleri takip edemiyorum. Eğer ki addon çalışmıyorsa ve bir çözüm bulursanız konuda belirtirseniz sevinirim.. (Not: daha bir hafta öncesine kadar çalıştığı konusunda yazan arkadaşlar olmuştu)
    Umarım sık sık güncelliyorlardır.Alternatif bulamadım, addon yazmayı öğrenmeyi düşünüyorum :D
  • Oyunu dün aldım bugün bu eklentiyi yükledim çalışıyor.
    LibStub: https://www.esoui.com/downloads/info44-LibStub.html
    LibAddonMenu:https://www.esoui.com/downloads/info7-LibAddonMenu.html

Çalışması için bu iki eklentiyi de yüklemelisiniz ve oyunda add-on'lara girince güncel olmayan add-on'lara izin ver gibi bir kutucuk vardı onu işaretlemeniz gerekli.

Çok faydalı bir konu olmuş teşekkürler.

• normal oyunlarda işe yaramaz sanırım.
    yarıyor mu?
  • Oyunu dün aldım. Açıkçası Türkçe dil desteği olmadığı için tereddüt ediyordum. Bu konu ilaç gibi geldi. Akşama deneyeceğim. Çok teşekkürler eline sağlık
  • İyiymiş.
  • Yalnız şöyle bir sıkıntım var. Konuşma penceresi txt açılıyor fakat alt tab yapıp programı açmadan nasıl tercüme edileceğini çözemedim. Yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

edit: fullscreen yapınca düzelti teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takami59 -- 10 Haziran 2019; 21:6:14 >
  • Her şey de işe yarar. Programın özelliklerinden birisi seçili alanda ki yeri çevirebilme özelliği.
    Metin seçme tuşuna ayarlardan tuş atayın tamamdır.
  • ESO'ya başlayacak gibiyim mesajım bulunsun. Konu için elinize sağlık.
  • Sorunum şu; Çeviri programı oyun fullscreen ya da windows(fullscreen) modda iken kısayollara tepki vermiyor windows moduna alınca çalışıyor. Tam ekranda çözümü yok mudur bu işin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulkathos

Sorunum şu; Çeviri programı oyun fullscreen ya da windows(fullscreen) modda iken kısayollara tepki vermiyor windows moduna alınca çalışıyor. Tam ekranda çözümü yok mudur bu işin?
    Bu sorunu yaşadığını söyleyen arkadaşlar daha önce de olmuştu. Daha sonra ayarlardan tam ekran moduna aldıklarında sorunun çözüldüğünü belirtmişlerdi. İsterseniz youtube'daki videonun yorumlarında tartışmışlar konuyu oraya bir göz atabilirsiniz.https://www.youtube.com/watch?v=z1AyNr6ysTE

• Sorunu çözdüm ama şöyle ki. Önce oyunu window modda başlatıp çeviri programının arka planda aktif olmasını sağlıyorum herhangi bir diyalog ile. Daha sonra oyunu tam ekrana alıp devam ediyorum sorun yaşamadan. Çok teşekkürler.
  • Ayrıca tavsiye edebileceğiniz addon var mıdır? Şu çok kolaylık sağlar, işinize yarar ya da grafik anlamında?
  • ESO'yu bir süredir oynamıyorum. O yüzden takip etmedim açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D071474FA

ESO'yu bir süredir oynamıyorum. O yüzden takip etmedim açıkçası.
    Hala yönteminiz çalışıyor, arkadaşlar gönül rahatlığıyla oynayabilir. Teşekkürler tekrar.
  • Add On'da bi sıkıntı var sanırım ben çalıştıramadım.
  • JackTim kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir sıkıntı? Elimden geldiğince yardımcı olayım.
  • Outer worlds' tada gayet iyi çalışıyor. Oyunu windowed yapmayı unutmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • portatifparçacık belirttiği addonlar ile çalışıyor
  • andelip kullanıcısına yanıt
    O oyunda nasıl çalıştırıyoruz mod desteği var mı oyunun?
  • Disco Elysium bu oyunda işer yarar mı ona göre oyun alacağım yada konu sahibi arkadaş hangi oyunlarda işe yarar tarzı bir şey yazsa örneğin diyalogu akan oyunlarda işe yarar mı?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.