Şimdi Ara

En Ucuz Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Programları (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
764
Cevap
46
Favori
168.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    lokasyon:İst,
    Not Ort:2.9
    Ales:76
    Yds:Girildi ama puan baya düşük 40'ın da altında
    YL için Haftalık ayrılabilecek Vakit:Yok denecek kadar az en fazla 1 gün
    Yl için toplam ayrılabilecek nakit:Yok denecek kadar az :D
    Yl yapma amacı:Genel olarak askerlik tecili için en azından 1 sene daha
    Yl için en son kayıt olunabilecek tarih: Mayıs 2020(Haziran'da tecil bitiyor)
    Bu verilerime göre tecrübeli hocalarımdan Tezli-Tezsiz-uzaktan ikinci öğretim falan yüksek lisans tavsiyelerine açığım, tezliye genelde yetmiyor da ornegin şu unide uzaktan egitim var fiyati da ucuz gibisinden. Cevap verecek olana simdiden Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konya Selçuk Üniversitesi, 2019 güz dönemiyle başlayan dönemde 3*1800 TL'den toplamda 5.400 TL. Derslerin vidyo kayıtlarını izlemek gerekiyor, hocalar zorluyor, 14 hafta dolu dolu ders var. Sınavları da test genelde ancak sorular kolay değil. Özetle konuları anlamak ve baya baya sınavda yapmak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malatyali4406 -- 5 Ocak 2020; 11:18:49 >
  • Aöf yüksek lisans nasıl okuyan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yokmu bilgisi olan??

• Beyler benim de tezsiz yüksek lisans yapmam lazım fakat ortalamam diplerde 2,14 ne önerirsiniz?
  • 03/07/2020 de tecilim bitiyor? Tam olarak ne yapmam lazım geç olmadan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

03/07/2020 de tecilim bitiyor? Tam olarak ne yapmam lazım geç olmadan.
    Bir tanıdığımda aynı durumda bu tarihlerde yüksek lisansda yok galiba siz bir yer buldunuz mu ?

• karus99 K kullanıcısına yanıt
    Bedelli yapacağım galiba.

• Konya Selçuk Üniversitesi Uzaktan Eğitim, İşletme Tezsiz Yüksek Lisans 2. dönemde bitirme hakkı tanıdı ancak 6 dersin 3'ü muhasebe. Dersler baya zorlayıcı, diploma için bu kadar uğraşmaya gerek yok, başka üniversiteler daha kolay olabilir. Dönem sonu yine bilgileri paylaşırım.
  • Arkadaşlar selam, tecilim Haziran ayının başında doldu. Ankara'da oturuyorum fakat farklı bir şehir de olabilir. Tezsiz yüksek lisans en uygun fiyatlı ve basit bir şekilde nasıl yapabilirim? Anadolu Üniversitesi için bekliyordum fakat kayıtlar açılmadı henüz. Bir de çabuk doluyormuş diye duydum.

Kaydın kabulü için lisans not ortalaması ne kadar önemlidir? Lisans GNO 2.55, Birleştirilmiş GNO (Önlisans ile) 2.66 gözüküyor. Bu konuda tecrübesi ve bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihgaucho

Arkadaşlar selam, tecilim Haziran ayının başında doldu. Ankara'da oturuyorum fakat farklı bir şehir de olabilir. Tezsiz yüksek lisans en uygun fiyatlı ve basit bir şekilde nasıl yapabilirim? Anadolu Üniversitesi için bekliyordum fakat kayıtlar açılmadı henüz. Bir de çabuk doluyormuş diye duydum.

Kaydın kabulü için lisans not ortalaması ne kadar önemlidir? Lisans GNO 2.55, Birleştirilmiş GNO (Önlisans ile) 2.66 gözüküyor. Bu konuda tecrübesi ve bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim.
    Ben de uzaktan eğitim tezsiz yl arıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.w.i.f.K -- 16 Haziran 2020; 15:59:26 >
  • Merhaba,

İstanbul içinde pahalı olmayan uzaktan eğitim tezsiz program önerir misiniz arkadaşlar? Maliye, işletme gibi.

Mesela 2.70 ortalamayla Anadolu Üniversitesi kabul eder mi bilgisi olan var mı?

• 3.04 ortalama ile Sakarya , Anadolu ve Dokuz Eylül u değerlendireceğim. Işin kötü yanı mezun olmaya staj kalmıştı. Şimdi onu yapıyorum. İnşallah başvurular açılana kadar stajım biter.

• 3,13 gano ile anadolu universitesi gelir mi tezsizyl
    bedelli var diye başvuru düşmüştür diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sosteel -- 13 Temmuz 2020; 18:43:50 >
  • L0TR kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Tezsiz yuksek lisans icin bikac bisey sorucaktim

Uzaktan basvurular nasil yapiliyo. Diplomanin aslini istiyorlar sanirim ama bi kac uniye ayni anda basvuru yapacagim icin diplomayi heryere gonderemicem.

Birde insani ugrastirmayan uni leri ogrenebildinizmi yardimci olursaniz cok sevinirim :)

• merhabalar benim de yarin tecilim bitiyor. normalde italyadan yüksek lisans kabulu aldım ama askerliği riske atmama adına fen enstitüsü online yüksek lisans kaydolmayı planliyorum. tavsiye bolum var mi?
  • Johnson22 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Şehir dışında düşünüyorsanız bizzat gidip veya vekille kayıt yaptırabiliyorsunuz diye biliyorum. Ben de henüz sorularıma yanıt bulamadım ve bu konu pek aktif değil gördüğüm kadarıyla.

Son olarak düşündüğünüz üniversiteyle iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz, ben de öyle yapacağım.

Başarılar

• Arkadaşlar merhaba , 2.78 ortalama ile başvurabileceğim uygun fiyatlı bir yer arıyorum tavsiye edeceğiniz bir yer varmı ?
  • tecil için en ucuzundan yüksek lisans arıyorum. 10 lira vermektense gidip bedelli yapmak daha mantıklı.
  • Tezsiz yüksek lisans ilanları da normal yüksek ilanları gibi yazın ve kışın yayınlanıyor. İnsanlar genelde uğraşmak istemediği için en kolay olanını tercih etmeli ve en ucuzu haliyle. Bu yüzden çevremin tecrübelerinden Selçuk Üni'den uzak durun. Çünkü hocalar bir ikisi hariç çok ilgisiz, pandemide verilen ödevleri kargoyla isteyen hocalar bile oldu. Sürekli ders notları sisteme yüklensin diye hocaların peşinden koşmalar, yine ilgisiz danışmanlar. Hem pahalı, hem zor hem de sistemleri kötü. Başka arkadaşlardan Kastamonu'nun fiyat olarak en uygunu olduğunu duymuştur. Zonguldak da var.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.