Şimdi Ara

Enbey Döner 100 gr 9 TL (Tadım ve fotoğraflar) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
12.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • afiyet olsun. fiyatlar aynı gçen seneden beri zam olmadı, müşteri her daim var.

bayramoğlu döneri yiyemedim, kısmetse oraya gideceğim en kısa zamanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

Arkadaşlar merhaba,

İSTANBUL DA YİYEBİLECEĞİNİZ EN KALİTELİ, EN LEZZETLİ VE EN UCUZ ET DÖNER BURADA!!

İstanbulda burası gibi, ucuz, kaliteli, lezzetli ve hijyenik başka bir mekan yok! Sokak aralarında satılan dönercilerde bile en ucuz 100 gr 15 tl ve ne eti olduğu hiç belli değil.

Enbey döner büyük bir döneri, yaklaşık 200 kg dan fazla, aynı gün içinde satıp tüketiyor.

Şimdiye kadar Beylikdüzü dışında şubesi yoktu, geçen ay Avcılara açtı ve bugun gidip tadayım dedim.
    Et döner lezzetli ve sıcak olarak servis ediliyor, siparişe göre döneri kesip anında önünüze getiriyorlar.

Dönerin yanında, bol patates kızartması, domates, turşu ve acı biber turşusu ikram ediliyor.
    Lavaşlar yumuşak ve ve sıcacık servis ediliyor.
    Lavaş ve diğer mezelerden istediğiniz kadar yiyebilirsiniz, ekstra bir ücret yok!!

Adres: Mustafa kemalpaşa metrobüs durağı ayağında, Onur marketin hemen yanında kalıyor.
    (Avcılar merkez metrobüs durağından sonra ki ikinici durak, mustafa kemalpaşa durağıdır. Duraklar arası mesafe çok kısa)

Fiyatlar: 100 gr - 9 TL
    150 gr - 13,5 TL
    200 gr - 18 TL
    Ayran: 1,5 TL
    (ayran bardağı küçük gözükmüş resimde ama, bira bardağında az küçük bir bardak ve lezzetli idi.

Enbey Döner 100 gr 9 TL  (Tadım ve fotoğraflar) Enbey Döner 100 gr 9 TL  (Tadım ve fotoğraflar)

Kardeş döner gayet güzel en enfes görünüyor PARSELLER bana baya uzak başka şubesi yok mu ?

• şuan beylikldüzü ve avcılarda var.
    siz nerede oturuyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

şuan beylikldüzü ve avcılarda var.
    siz nerede oturuyorsunuz?

Ben Kadıköy Sahrayıceditteyim yani bana epeyce bir uzak oralara yolum düşerse inşaallah uğrarım
  • Arkadaşlar bende biraz öveyim dönerciyi :) bu arkadaşlar bizim sitedeki eski arkadaşlar..burada hala devam eden bir kebapçıdan ayrılarak kurulan bir yer..döner gerçekten lezzetli.çamur atmak gibi olmasın ama belki buranın tadına alistigima besiktastaki doner hic hosuma gitmedi..burasi guzel..hijyen olarak bir suru sertifika var..herhalde devlet bakiyordur hijyenine..bence bir demeyin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiser_1453 -- 10 Kasım 2015; 21:10:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Enbey Döner 100 gr 9 TL  (Tadım ve fotoğraflar) beylikduzundekine giderim hep

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazır Tavuk Döner

1 DÖNER ®

Salonunuz Tavuk Döner müdavimleri ile dolup taşsın isterseniz bizimle irtibata geçin.

Yeni Dönerci açacaklar, döneri tutturamayanlar ve en iyi hazır döner nerede var sorusunun cevabı HAZIR DÖNER

Enbey için iyi diyende var kötü diyende var, fakat yaprak döner değil kuzu eti olunca döner güzel olur bu arada, dikkat koyun değil kuzu eti.

Biraz kıyma koymak zorunluluğu var çünkü yaprak çıkmaz löp etten.

At eti eşşek eti gibi karalamalara gerek bulunmuyor, sürümden kazanan yerlerde mevcut, yüksek fiyattan bilgili garsonlar ve iç konsept güzelliği ile kazananlarda.

Tercih yiyenindir her daim önemli olan lezzet diyorsanız o zaman beğendiğiniz yerde yemek en mantıklısı.

• Yıl 2023 Tarih 3 Mayıs seçimlere az kaldı. Geleceğe not düşülmesi için yazıyorum. 100 gr. Yarım / Pide / Dürüm ET Döner fiyatı Enbey Dönerde 112 TL oldu.

Enbey Döner 100 gr 9 TL  (Tadım ve fotoğraflar)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.