Şimdi Ara

Euro Civic Kulübü (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.296
Cevap
37
Favori
442.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araba almayı düşünüyorumda. Favorilerim arasında buda var. ilk aracım olacak. değermi sizce ? Benden çok bildiğiniz kesin
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-acillll-fullll-civic-masrafsiz-325192861/detay/
  • merhaba arkadaşlar yaklaşık bir yıl önce bende 96 euro civic otomatik aldım ve çok memnunum araç oldukça iyi hem performans hem kalite olarak ihtiyaca hitap eden bir araç tavsiye ederim
  • caucass kullanıcısına yanıt
    arkadaslar selamun aleyküm cümleten ben yeni üye oldum yazılanları okudum aradaşalrımız her şeyi yapıp sonuç alamadıklarını söylüyolar benim ebim iyi bir tamirci ordan biliyorum olayı üst kapak blok değişse bile bazı hain ustalar termostatı veya muşiri veya devirdaimi değiştirmiyorlar bilerek veya bilmeyerek
    ama şunu iyi bilmek lazım araç önceden yapmadığı bir şeyi anaında yapmaya başlıyorsa bir anormallik var demektir. buda ustalığına kalmış artık
    yine araç içine suyu çekerken küçük bir hava alsa (radyatörden kapaktan borulardan vs.) hava ısınır ve hararet müşirinin aniden çıkmasına sebep olur hararet aniden çıkıyorsa sorun hava almasıdır. soğutma değildir.
    ancak durduğu yerde hararet yapıyorsa o zaman radyatör tıkalı olabilir fan açmıyor olabilir. termostat açmıyor olabilir.
    benim başıma gelen bir olayı paylaşayım arabayı yağmurlu bir havada ışıklarda kaydırıp öndeki araca hafif çarptım. çarpmanın etkisiyle radyatör hafif bii darbe almış tabi ben aracın önünü yaptırdım ama radyatöre baktırmadım sonra uzun yolda hararet bi anda zirve yaptı geri indi allahtan usta olan abim kullanıyordu hemen aracı durdurdu ama istop etmedi stop etmemek gerekiyormuş radyatörün üstüne kapağı açamadan su döktü hararet düştü sonra bana sen kazadan sonra radyatöre baktırdın mı dedi bende yok dedim radyatörün delik hava alıyor dedi çünkü bu hızda araç hararet yapmaz dedi (tabi orada termostatın açtığını fanın çalıştığını devirdaimin sağlam olduğunu test etti iki dakkada ondan sonra bu tespiti yaptı)
    yani arkadaşlar uzun lafın kısası hararet yapıyorsa her şeyine bi baktırın derim BUNDAN YAPMAZ BU SAĞLAM DEMEYİN ustalarada pek itibar etmeyin sağlam desede değiştirin parasıyla değilmi

• 1996 Model Euro civic aldım ancak aracı sol alt kısmında yağ akıttığını yeni gördüm. Önemli bir sorunmudur ve masrafı ne kadardır bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi.
    Teşekkür ederim.
  • hayattamısın
  • 99 model otomatik honda euro civic sahibiyim aracimda lpg de gaza birden yüklenince yani sport modda 4000 devrin üstüne birden çıkınca gazı kesiyor lpg beyni buzlanıyor sebebi ne olabilir birde sürekli motor lambası yaniyor
  • Benzine geçip tupe donunce duzeliyor
  • merhabalar. 98 ls euro civic sahibi olarak bende aranıza katıldım. yazdıklarınız çok faydalı. benimde şöyle bir sıkıntım var. fark yıkama çalışmıyor. neden olabilir? yapılabilir bir şey mi?
  • rcpdmr kullanıcısına yanıt
    kimse bakmadı ya da kimsenin böyle bir sorunu yok galiba.
    euro civic kulübü susmuş sanırım.
  • MERHABA ABİLERİM ARANIZA YENİ KATILDIM
    1998 Euro civic İ ES . Manuel vites. denk geldı fıyatı 19000 tl orjınal
    YAKIT konusunda LPGde nekadar yakıyor, hesaplayan varmı benzınde 30 33 krs cıvarında duydum ayrıca. yakıt önemli çoksa aracı almayacagız, acil YORUM bekliyorum.
    whatsapp. 554 558 09 29

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anafor45 -- 15 Şubat 2017; 1:34:21 >
    bende Accord var, cam suyunuz azalmış ise calismaz, birde farlar acikken calisir far yikama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sahibinden 364347580 numarali ilan hakkında yardim, arac nasil, yedek parca bulabilirmiyim, fiyat uygunmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rıfat Başar R kullanıcısına yanıt
    kardeş direksiyon hidrolik pompasındandır o, yağı kontrol et tamamla bin .çok sorun çıkaracağını sanmam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dursuner D kullanıcısına yanıt
    devirdaiminde sıkıntı olabilir, kalorifer borusıunda bypass yapılmamşıtır kaloriferi açtığında/kapattığında yapabilir. radyatörcüye gösterirsen sorununu çözerler kardeş.

daha önce cam suyu motorun farklı bir markayla değiştirilmiş bu nedenle far yıkaman çalışmıyor olabilir (benim cam suyu motoru arızalandığında accent eranın motoru takıldı)

• theado38 T kullanıcısına yanıt
    kayseride parça sıkıntısı pek yaşamazsın sanırım, olmasa bile ben aksarayda ankaradan bir gün sonra getirterek hallediyorum.ben bu yaşta bir arabada 120k km görünce pek sıcak bakmıyorum. ama km doğruysa teyit edebilirsen sigortacıyla falan, iyi pazarlıkla alınabilir.

• Anafor45 A kullanıcısına yanıt
    aracı alıp almadığınızı anlayamadım ama benim şehiriçi kış şartlarında 30-35krş, şehirlerarası 23-25krş tüketimim var. yazın da klima nedeniyle bu civarlarda tüketim söz konusu.

• alper498 A kullanıcısına yanıt
    aynen. benim arabaya da tofaş ın ki takılmış dediler. çok ilginç....
    orjinalini bulmak imkansız değil ama sabır ve zaman gerektirir. onun yerine depoyu delip ikinci bir yıkama motoru takmak daha ucuza gelir

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.