Şimdi Ara

Farklı modemde IP almama sorunu, yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
32
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam. TürkNet kullanıcısıyım. Tuhaf bir sorunum var. 100mbit fiber internetim var. Eve kadar fiber kablo geliyor. Geçen gün birden internet gitti. Sonra Türk Telekom'dan gelip modemi değiştirdiler internet geldi. Diğer modemi de iade edin diye bana bıraktılar. Ama sorun şu ki yeni getirdikleri modem diğer odalardan iyi çekmiyor. Eski modemi takınca da aynı kullanıcı şifreyi girmeme rağmen internet gelmiyor. Eski modem ZTE yeni getirdikleri TP-Link. Bu neden olur modemi engellemiş olabilir mi türknet? Böyle bişey mümkün mü? Ben hangi modemi takarsan tak kullanıcı/şifre'yi girince çalışır diye biliyordum. Eski modemi kullanmak istiyorum ne yapmam gerekir?

• Başka firmaların verdiği modem her internette çalışmaz. Türknet kullanıyorsanız Türknet size modem vermelidir, Türk Telekom değil. Modemi firmanızdan almayı deneyin.

• kayabulba70 kullanıcısına yanıt

TürkNet bu şekilde çalışıyor onu ben belirleyemiyorum. İki modemi de TTnet getirip taktı. TürkNet'in kendi elemanları yok zaten.

• farruri kullanıcısına yanıt
    Bir arızası vardır modemin. Eski modemin çalıştığını %100 biliyormusun?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fabrika ayarlarına resetledim düzeldi valla. birkaç gündür türknetle bi sıkıntı vardı bu aklıma gelmemiş. başka çalışan modemlerde internet gelmiyordu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.