Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (8640. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
172.909
Cevap
788
Favori
6.109.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 86388639864086418642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim gürültü seviyesi de 6-8 arası değişiyor bağlantı kopmuyor. oyun içinde ping değerleri 40-42 arası ama internetin kalitesiz olduğu çok belli oluyor oynanmıyor asla.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • PearLJaM kullanıcısına yanıt

Hocam zaten oyunda kalite alabilmek için 18 ve üzeri olması gerekiyor benimki de sekiz görselde ya da dosya indiriminde tamam bir kopma yok ama online oyunda oyun kesik kesik ilerliyor kalitesiz olduğu için gürültü marji çok düşük olduğu için online oyun için yeterli olmuyor

(6-8 Ölmemiş sadece hayati fonksiyonları çalışıyor diyebiliriz hocam sadece nefes alıyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schi20phrene -- 5 Mayıs 2024; 0:38:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler oyunda sürekli kopma var
    Genel bi arızamı yoksa benle mı alakalı?

• Areka2002 kullanıcısına yanıt

Hocam yanlış hatırlamıyorsam siz santrale 10 km uzaktaydın sanırım ben şu anda oynuyorum kopma yok benim internetim sıkıntılı olduğu için top adama gitsin diye oyun yavaşlıyor o kadar

• srondad kullanıcısına yanıt

bugün kopmalar çok fazlaydı, bu talihsiz durum bardağı taşıran son damla olmuş sizin açınızdan

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    Ben kendim ayarlayabiliyorum gürültü seviyesini 30 yapsam internet hızım 16mbye düşer kesin. 15-20 arasında oyunu tekrar deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PearLJaM -- 5 Mayıs 2024; 1:14:3 >

Hocam modem markanız nedir acaba online oyunlar için zaten hız önemli değil

İndirme hızı on yüklemede üç olsa yeterli modem markanızı çok merak ettim

Keenetic

Hocam bu arada teşekkür ederim bu bilgi için benim modem de de oluyor muş Keenetic hopper dsl de Bakalım performansa etkisi ne olacak

Yaptım şimdi bakalım oyunda etkisi nasıl olacak oyuna giriyorum şimdi

Hocam var ya siz bir hayat kurtardınız harbiden de adamlar var ya bildiğiniz jet gibi koşuyor senaryo modunda nasıl oynuyorsam o şekilde oynuyorum rakip takım pas atıyor ya benim adama geldiği gibi benim adamın ayağına yapışıyor Mbappé var ya jet gibi koşuyor millet yetişemiyor

Her top benim ayağıma yapışıyor hocam var ya ilk kez bu kadar keyif alıyorum

Demin kolu falan bıraktım tuşa basmadan takım gitti gol attı hocam ya harbiden çok teşekkür ediyorum hocam 🙈💕

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schi20phrene -- 5 Mayıs 2024; 3:30:29 >
  • Anam demin gol yemiştim santradan r bir tuşuna basılı tutarak yürüyerek gittim gol attım

• Anam vurduğum gol oluyor😎😎😎🙈

• 😎😎

Hocam fiber internette SNR değeri olmaz, ama modeme reset attım 4-0 gidiyorum şu an bakalım gerçekten hile var gibiydi oyunda çözemedim

• Merhabalar ps platformunda webapp açık hesap arıyorum. Satmak isteyen varsa yazabilir mi ?

• srondad kullanıcısına yanıt

Hocam BEnde vdsl var :)

• Bugün ki tüm eleme maçlarında başlat başlamaz gol yediriyor. Hiç bir taktik vs işlemiyor rakiplere.

Katılamadım 2 eleme boyunca futchamps e. 20 maçta 4 galibiyet diğerleri rage quit. Anlamadım bu işi. Ben yürümeden 5 kişi yapışıyor. Koşamıyor adamlar

• Mayıs geldi oyun bitti zaten seneye aynı oyunun lacivertine 3bin+ vermeye hazır mıyız?😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 86388639864086418642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.