Şimdi Ara

Firma isimlerini gösteren navigasyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar firma isimlerini gösteren navigasyon var mı ? mesela İKEA İZMİR diye arama yapabiliyormuyum ? navigasyon şart değil , websiteside olabilir, google earth gibi,

• quote:

Orijinalden alıntı: MasterPlayer

Arkadaşlar firma isimlerini gösteren navigasyon var mı ? mesela İKEA İZMİR diye arama yapabiliyormuyum ? navigasyon şart değil , websiteside olabilir, google earth gibi,

Selamlar MasterPlayer

bahsettiginiz isi butun navigasyon sistemleri yapmak zorundadir.
    hedef yerlesim yeri olarak İzmir Secersiniz
    hedef POI olarakta IKEA yazarsiniz.

Artik cihazinizin haritasi ne kadar guncel ve iyi ise.. o dogrulukta sonuclar listelenir ve o hedefe dogru yola cikarsiniz..

Navigasyon cihazinin amaci da zaten tam da budur...

Saygilarimla,

Alim K.
  • quote:

Selamlar MasterPlayer

Artik cihazinizin haritasi ne kadar guncel ve iyi ise.. o dogrulukta sonuclar listelenir ve o hedefe dogru yola cikarsiniz..

Saygilarimla,

Alim K.

bilgi için teşekkürler, fakat İKEA örneği biraz fazla kapsamlı oldu sanırım :) genel olarak kastettiğim irili ufaklı tüm işletmeleri kastediyorum, tır şoförüyüm, malı götüreceğim tüm firmaları görebileceğim bi sistemden bahsediyorum. navigasyon olmasıda şart değil, haritada görsem yeter,
  • quote:

Orijinalden alıntı: MasterPlayer

quote:

Selamlar MasterPlayer

Saygilarimla,

Alim K.

bilgi için teşekkürler, fakat İKEA örneği biraz fazla kapsamlı oldu sanırım :) genel olarak kastettiğim irili ufaklı tüm işletmeleri kastediyorum, tır şoförüyüm, malı götüreceğim tüm firmaları görebileceğim bi sistemden bahsediyorum. navigasyon olmasıda şart değil, haritada görsem yeter,

Ufak firmaların olmama ihtimali var,çünki ufak firmalar vs. bu sistemde yer almak için kayıt olmak durumundalar zaten.Tüm dünyada bu iş böyledir.

• Nokta atışı yapmak istiyorsunuz. Bunun için en uygun ve kapsamlı Haritalar Başarsoft haritalardır. Zaten yukarıda Alim bey yazmış size.
    Büyük çoğunlukla aradığınız firmayı bulabilirsiniz. Google maps hakkındaki Şehir Efsanesine duyarsanız inanmayın; navigasyon cihazı ve Başarsoft harita yanınızdaysa pek sorun çıkmaz. Güncel bir cihazla Google Maps den daha kesin sonuçlar alınıyor.

Keyifli sürüşler
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Nokta atışı yapmak istiyorsunuz. Bunun için en uygun ve kapsamlı Haritalar Başarsoft haritalardır. Zaten yukarıda Alim bey yazmış size.
    Büyük çoğunlukla aradığınız firmayı bulabilirsiniz. Google maps hakkındaki Şehir Efsanesine duyarsanız inanmayın; navigasyon cihazı ve Başarsoft harita yanınızdaysa pek sorun çıkmaz. Güncel bir cihazla Google Maps den daha kesin sonuçlar alınıyor.

Keyifli sürüşler

Merhabalar.Ayni basari yuzdesini IGO Primo da yakalar mi sizce ?

Navitech QXV-523 icin konusuyorum.

Tsklr
  • quote:

Orijinalden alıntı: [escobar]

quote:

Nokta atışı yapmak istiyorsunuz. Bunun için en uygun ve kapsamlı Haritalar Başarsoft haritalardır. Zaten yukarıda Alim bey yazmış size.

Keyifli sürüşler

Tsklr

Navitech QXV-524 kullanıyorum,bir çok değişik marka kullandım,navitechten çok memnun kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: emeraldozsel

quote:

Orijinalden alıntı: [escobar]

quote:

Keyifli sürüşler

Tsklr

Navitech QXV-524 kullanıyorum,bir çok değişik marka kullandım,navitechten çok memnun kaldım.

Navitech'lerin donanım kalitesi yüksektir. Memnun olmanız doğaldır...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.