Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.058
Cevap
78
Favori
260.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yeni ps5 slim sahibi oldum. İlk oyun olarak Ghost of Tsushimayı indirdim oyun donmaktan oynanmıyor. Sorun oyun da mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende yaşıyorum aynı problemi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • trimvorn T kullanıcısına yanıt

Gün içinde güncelleme geldi. Ondan sonra başladı donmalar. Muhtemelen en kısa sürede yeni güncelleme çıkar.

• Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Oyun sürekli donuyor. Bunu geliştiricilere falan haber vermek gerekir mi?

• seko5454 kullanıcısına yanıt

Anladım hocam, inşallah bir an önce düzelir de oynarız. Cevabınız için teşekkürler .

• Leonardo Ryzov kullanıcısına yanıt

Araştırıyoruz diye açıklama yapmışlar. Düzeltirler yakın zamanda.

• Donma sorunu yaşayan arkadaşlar; bir kapatıp açın ps5 i düzelir, sorunu çözdük demişler.

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU

• Ben kapattım açtım düzelmedi. Silip tekrar kurdum. Sorun çözüldü.

• Bende düzeldi

• Selam arkadaşlar. Oyuna yeni başlayacaklar için ufak bir rehber hazırladım. Umarım yardımcı olur.

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONUMert Korkmazyoutube
    #ghost #ghostoftsushima #ghostoftsushimabestskills #ghostoftsushimaguide #ghostoftsushimarehber #games #gaming #gaming #oyun #oyunvideolari #playstation
    https://www.youtube.com/watch?si=VQysTxHjl_bAXsOm&v=ClaHLC65RaY&feature=youtu.be
  • Arkadaşlar Legends modu çok karışık, bir sürü seçenek var, anlayamıyorum.

Şimdi silahların üzerinde bir sayı var, bunları kuşanınca Ki denen bir olay var, Ki'miz artıyor. Buraya kadar tamam gibi.

Ki'nin artması ne anlama geliyor? Ki'mizi artırmamız mi gerekiyor? Öyleyse niye?

Görevlerden sonra düşen silahlar hep birbirinin aynısı (veya bana öyle geliyor). Birinde diyor mesela iyileşme %1, başka birinde diyor %2. Şimdi hangisini alacağım ben? Daha iyi olan mı?

Silâh parçalama diye bir olay var. Envanterde yer açmak için parçalamam gerekiyormuş. Durduk yerde niye silahı parçalıyorum?

Bin bir tane silah özelliği var, ay kılıcı, şu kılıcı vs. Benim gözümde kılıç kılıçtır, birini alıp dümdüz öyle ilerlesem olmuyor mu?

Eski oyunların gözümü seveyim, alırdın bir silahı, düz mantık giderdin, şimdi ise yok ay kılıcı, yok rüzgar kılıcı, rüzgâr kılıcı aynı olsa bile birinin özelliği -1, birinin +1, yok Ki olayı vs.

İçinde böyle envai çeşit ayar olan oyunlar yoruyor beni. Bilgili bir arkadaş yardımcı olabilir mi?

Ekleme: Yeni güncelleme sonrası Legends görevleri bittiği an "Bir yanlışlık oldu" ekranı çıkıyor karşıma. Hiçbir şey olmadığı halde. Güncellemeden önce böyle bir şey yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 20 Mayıs 2024; 1:44:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Leon FR kullanıcısına yanıt
    Konsollarla beraber oynayabiliyoruz hocam birlikte oynarız. sorularına gelince Kılıçlar 3 çeşit Ay, Su, Rüzgar, bu kılıçların özellikleri farklı. Ay katana büyük düşmanlara fazla vururken, su katana kalkanları düşmanlara etkilidir. işine yaramayan eşyaları parçalarsın hem emvanter de yer açarsın hemde “ Öz “ denilen materyale ihtiyacın var çünkü ekipmanların içinde özellikleri ayarlaman gerekiyor. “ Ki “ olayı senin levelin 110 ki olana kadar bulduğun en yüksek ki seviyesine sahip elipmanı tak sonra 110 luk ekipmanlar düştüğün de sana bunları ustalık mücadelesi ile 5 tane görevi var ya da lanetli ekipmanları arındırdıktan sonra aldığın öz ile seviye atlatarak 120 ki seviyesine çıkacaksın ve ekipmana artı bir özellik daha koyucaksın. oynadığın karaktere ve oynamak istediğin özelliğine göre de ekipmanın içini ayarlaman gerekiyor. burası biraz can sıkıcı çünkü kolaylıkla gelmiyor.

• God of war gibi bir markayı nasıl geride bıraktı ilginç valla 🙂 GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sony yapımı oyunların ileriki yıllarda PC ye geleceğini 20 sene önce söyleselerdi hadi oradan derdim. Bu saatten sonra konsol işini kapatsın.

• ThomasAngelo89 kullanıcısına yanıt

Samuray teması GoW'dan daha ilgi çekici. Ayrıca gündemde olan Shogun dizisinin de etkisi var.

• ThomasAngelo89 kullanıcısına yanıt
    Gow geçmesinin en büyük nedeni gow için millet arkadaşında veya kiralayarak olmadı geçici alıp sonra satan çok kullanıcı var oynayan oynadı. 😄

• Birseysoylicem kullanıcısına yanıt
    İki gündür altın seviyenin altında oynamıyorum, 105'lik eşyalar düşüyor. Şu anda genel seviyem 105. Nasıl 110 yapacağım, hiçbir fikrim yok. 3'lü mücadeleye gireyim dedim, eşleşmedeki elemanlar hep 120, bir 105 bendim.

Bir kez daha anladım ki bu oyun tarzım değil. Ben oyuna kafa dağıtmak, eğlenmek için giriyorum, nasıl 110 olacağım, şu mücadeleleri yapabilecek miyim diye kendimi yemekle kalıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    Platin ya da haftalık mücadele serileri varya oraya gireceksin orada 110 seviye düşecek :)

• 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.