Şimdi Ara

HBO Max'ten resmi açıklama: HBO Max Türkiye'ye gelecek mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
5.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

blutvyi satın almışlar. Bakalım nasıl bir değişim olacak . blutvyi max e mi dönüştürecekler

• Dünyanın en büyük medya şirketlerinden biri olan Warner Bros-Discovery bünyesinde yer alan online film platformu HBO-Max, Türkiye pazarına büyük bir adım atarak BluTV'yi satın aldı. Doğan Grubu'nun kurduğu BluTV, HBO-Max adını alacak ve Türkiye'nin streaming pazarındaki rekabeti önemli ölçüde kızıştıracak.

Dünyanın en büyük medya şirketlerinden biri olan Warner Bros-Discovery bünyesinde yer alan online film platformu HBO-Max, Türkiye pazarına büyük bir adım atarak BluTV'yi satın aldı. Doğan Grubu'nun kurduğu BluTV, HBO-Max adını alacak ve Türkiye'nin streaming pazarındaki rekabeti önemli ölçüde kızıştıracak.

Türkiye'nin ilk ve en büyük yerli streaming platformu olan BluTV'nin tamamını satın alan Warner Bros-Discovery, HBO'nun da sahibi olduğu bir dünya devi olarak Türkiye'nin medya sektöründeki dengeleri değiştirecek bir hamle yaptı. Satın alma işlemi tamamlandığında BluTV, Warner Bros-Discovery'nin bünyesinde Max adını alacak ve bu isimle yayın yapacak.

RESMİ AÇIKLAMA YAKINDA

Satın almanın fiyatı henüz açıklanmamış olsa da, BluTV'nin mevcut film ve dizi kataloğuna Amerikan Warner Bros., HBO ve Discovery Grubu'nun tüm kataloğu eklenecek. BluTV'nin canlı televizyon kanallarını içeren platformu, Warner Bros-Discovery'nin sahip olduğu Max markası altında yayın yapacak.

BluTV'nin Max'a dönüşmesiyle birlikte, Türk izleyicileri Amerikan televizyonlarını izleme olanağına kavuşabilir. Warner Bros. ve HBO'nun efsanevi dizilerinden oluşan zengin katalog, BluTV üzerinden Türkiye'de erişilebilir olacak.

• Haberde de göründüğü gibi, konu başlığında sorulan soru artık bir soru olmaktan çıkmıştır.

• HBO max içeriklerini yavaş yavaş amazonda görmeye başladım. BluTV stratejisine ters olduğunu düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.