Şimdi Ara

HBO yapımı diziler BluTV’ye eklendi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
7.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackLead

değil

Alıntıları Göster

Çok teşekkür ederim sayenizde 19.90 TL'mi çöpe atmamış oldum HBO yapımı diziler BluTV’ye eklendi 

• sessiz sedasız türkçe dublaj yapılmış galiba şuan baktığımda 2 sezonda türkçe dublajlı şekilde.

• Ardıç Tunç kullanıcısına yanıt

artık türkçe dublajlı . 3. sezon ne zaman gelecek acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

artık türkçe dublajlı . 3. sezon ne zaman gelecek acaba?

Bilgilendirme için çok teşekkür ediyorum @kacanga , Türkçe dublajın geldiğini duymak beni sevindirdi. Umarım 3. Sezonda da, Türkçe dublaj olur ve evet aynı soruyu bende sorayım. 3. Sezon ne zaman gelecek acaba ?

• Westworld dizisi platformdan çıkarıldı mı ? Bilgisi olan varsa yazabilir mi acaba? Diziyi bulamıyorum :/

kalktı hocam.

şu hbomax bir an önce türkiye'ye gelse de kullansak.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

İnanın bunu ben de çok istiyorum, şu an vpn kullanarak Portekiz'de hizmet veren HBOMAX'i kullanıyorum. Belki inanmayacaksınız ama iki adet Türk dizisi var birisi Mucize Doktor diğeri de Babil dizisi, Babil dizisinin bir kısmında orjinal dili aktif etmişler, Mucize Doktor dizisine bakmadım birazdan bakarım eğer Türkçe dil mevcutsa bu mesajı güncellerim :)

2022 yaza doğru gelecek diyorlar. sıra türkiye, yunanistan, izlanda ve 3 tane baltık ülkesine geldi yönüne haberler var.

karadağ, makedonya, romanya o taraflara bile geldi ya bize niye bu kadar uzun sürdü asıl o muamma HBO yapımı diziler BluTV’ye eklendi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 13 Mart 2022; 16:29:58 >
  • Biraz önce Türk dizilerinin Portekiz'de yayınlandığını yazmıştım, ama bu yanlış bilgi daha doğrusu aklımda yanlış ülke kalmış. Asıl Türk dizilerinin yayınlandığı ülke Brezilya, Brezilya'da ki HBOMAX'te yayınlanıyor Türk dizileri. Bazıları orjinal dilde yani Türkçe, bazılarıysa dublajlı Portekizce ya da İspanyolca HBOMAX'in Türkiye'ye geç gelmesinin BENCE en muhtemel sebebi SANSÜR.

HBO yapımı diziler BluTV’ye eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardıç Tunç -- 13 Mart 2022; 17:24:58 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.