Şimdi Ara

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.555
Cevap
76
Favori
341.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm. Benim araçta bu cihaz var bunu güncelleyebilir miyiz? Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_atr -- 29 Ekim 2021; 23:46:10 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba navigold pv1100 multimedya cihaz taktırdım. İlk gün Bluetooth ile telefonuma bağlandım, müzik dinledim telefonla konuştum hiç bir sorun yoktu. O gün biraz ayarları kurcaladım. Ertesi gün ne telefon multimedyayı buluyor ne multimedya telefonu. Bir ayarı var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @skrlllex aracım ix35 2014 model. araçta necvox marka orijinal ekran var. araçın sesi çok yetersiz, herhangi bir amfi eklemesi yapmadan ve teyibi değiştirmeden sadece kapı hoparlörlerini değiştirerek güzel ses almam mümkün mü? yoksa başka bir yöntem kesip biçmeden multimedyayı aynı ölçülerde değiştirerek stock hoparlörlerle yeterli kalitede ses alabilir miyim?

yükses ses ve aşırı yüksek bas istemiyorum. sadece sesi 15-20 seviyelerine çektiğim zaman baslar tak tak vurmasa yeter.

• 2016 model 3008 kullanıyorum navigasyon var ama işe yaramıyor telefondan gelen konumu nasıl gönderip gidebilirim?

• mitsubishi 2015 model asx aracım var üzerindeki blaupunkt marka cihazın ekranının dokunmatiği bozuldu yeni bir tane almak istiyorum. sorunsuz direksiyondaki tuşlarla uyumlu bir marka önerirmisiniz. dvd+radyo+navigasyon+telefonu bağlayıp mikrofonsuz rahatça görüşebileyim. sanırım bazı cihazlar bağlandıktan sonra hava yastığı ışığını yakıyormuş

• selam darwill marka android cihaz için radio app arıyorum internetsiz olacak ve radyoları isimleri ile kaydedebileceğiz var mı bildiğiniz önderdiğiniz

• @SKRlllEX merhaba hocam 3 ay önce kardeşimin aracına navigold ds 619 modle multimedia taktırdım ancak navigasyonu çalışmıyormuş dün baktıgımda gps sinyal almıyor gps büyük ihtimal konsolun yani kabloların oldugu yere montaj yapıldı çözümü için ne yapmalıyım

• merhaba 2010 mazda 3 aracımın sol ön hoparlör baslarda cızırtı yapıyor muhtemelen patlak, ölçüsü 5*7 inç piyasada çok bulunmuyor olan da biraz pahalı tavsiyeniz nasıl olur. yorumlarda orjinal 5*7 takan da var 6*9, 16 cm takanlar da var. Cevaplarsanız sevinirim

• Reis arabamın eski hopörleri patlak onun yerine

-Bm Audio Bm16c-600 Watt-16cm Kaliteli Midrange Hoparlör-2 Adet ve 13cm 2 adet

-megavox Oto Teyp Bluetooth Usb Sd Aux 4x60 Watt Mgx 453 mgx-453 Teyip

alıp taksam anfisiz kullanabilirmiyim, fazla bütçem olmadığı için böyle birşey kurdum

• Alıntı

metni:
    @skrlllex

2015 Peugeot 3008 için android'li multimedya sistemi bakıyorum. Tavsiye ettiğiniz marka/model varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gtagucu -- 8 Aralık 2021; 18:51:0 >
  • Fimex Nav 9925 modelin geleştirici ayarlar ile fabrika ayarları şifre istiyor. Yardımcı olabilirmisiniz.

• sayın arkadaşlar benim yeni 2. el olarak aldığım bir sony sava 500 5+1 aktif hoparlörler var bunları televizyona bağlamak istiyorum fakat televizyon da 5+1 çıkış hangisi bilmiyorum. bir tarafı rca bir tarafı 3.5 mm. jak kablo aldım onunla da 2 kolon ve center kolonlardaki subwooferlar çalışıyor 2 uydu çalışmıyor. bir türlü hoparlörlerin hepsini çalıştıramadım en sonunda ikinci el sony str-de 485e ev anfisi alıyorum ancak onu da nasıl bağlayacağım konusunda bir tane hariç hiç bir fikrim yok oda televizyonun optik çıkışından anfinin optik girişine bağlanmak ordanda anfinin varsa 5+1 çıkışından sava 500 ses sisteminin girişine bağlanmak televizyonum Vestel 43ua8900 televizyon ve ses sisteminin giriş ve çıkış resimlerini gönderiyorum konu ile ilgili yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz

• arkadaşlar bi cevap verin ama lütfen

• Arkadaşlar herkese selam, golf 4 aracım için double din teyp almak istiyorum ama biraz araştırma yaptıkça sanki çok da sorunsuz olmadığını gördüm açıkçası bu işlerin. Şu an araç üzerinde Sony marka teyp var modelini tam hatırlamıyorum, 6-7 sene olmuştur. Önlerde jbl mid takımı, arkalarda da pioneer hoparlör takımı mevcut.

Geçenlerde elektrikçi arkadaşın çalıştığı yer Cadence marka universal multimedya varmış bilmediğim için markayı almadım. İnternette Carvocal in cihazını gördüm, fiyat olarak aşağı yukarı benzer fiyatları var. Marka olarak önerebileceğiniz çok uçuk fiyatı da olmayan bir cihaz var mı?

• Merhabalar. Accent Era 2006 aracım var. 2 haftadır multimedya bakıyorum ama seçenek çok ve kararsız kalıyorum. Sanki Navigold a daha yakınım. Multimedya tavsiye edebilecek var mı ?

• Merhaba,

2017 Kia Rio aracımın mümkün olduğunca sağını solunu kesip biçmeden, bagajda yer kaybetmeden kaliteli müzik dinleyebileceğim bir sistem tavsiye eder misiniz? Yüksek ses beklentim hiç yok, olabildiğince temiz ve akustik bir ses beklentim var. Bütçe 15.000 TL. Şimdiden teşekkürler.

• northwestern N kullanıcısına yanıt

iyi güner multimedia cihazi önerebilirim ses sisremi satmiyoruz malesef

• herkese merhaba, golf 6 aracıma uygun fiyatlı bir cihaz arıyoruz, usb flash bellekten müzik çalmak ve telefon şarj etmek temel beklentim

• Geri vites kamerası için multimedya çıkışından iki besleme kablosu çıkıyor. Birine Cam B+ diğerinde reverse etiketi var. Bunların farkı nedir? Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alphace -- 11 Mart 2022; 4:46:2 >

• Alphace A kullanıcısına yanıt

ön kamera cam olan reverse de geri

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.