Şimdi Ara

Honor Magic 6 Pro ANA KONU (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: onur_0304 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
1.693
Cevap
72
Favori
79.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kılıf konusunda yazabilirim,

Hepsiburada siparişi oluşturduktan sonra benim 2 gün sonra kılıf görünmeye başladı. Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum sizde de. Sonradan eklenir.

• Honor Magic 6 Pro ANA KONU

Honor Magic 6 Pro ANA KONU

Benim yavru geldi... Show time...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renkli_ -- 4 Mayıs 2024; 13:5:33 >
  • elcapitan11 E kullanıcısına yanıt

Benim halen eklenmedi. 26 Nisan ' da sipariş geçmiştim

• HB ön siparişe özel 5bin tl indirim kuponunu tekrar tanımlamış. Dün aksam kalkmıştı. Bari 1 gün bekleyip sonra başka bir kampanya adıyla indirseydiniz fiyatı. Böyle yaptıkça size kim inanır? Lansman özel fiyatmış, sadece 18 Nisan öncesinde katılanlara özelmiş, 3mayısa kadarmış, mış mış da mış mış
  • renkli_ R kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Bekliyoruz bakalım izlenimleri. 😊
  • Herkes telefona yumuldu ben dahil
  • Kurulumlar basliyorum 🥰

[simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/100401/7ba80ee1-4209-4419-af9d-2c5c6dae3a6d.jpeg[/simage
  • Herkese hayırlı olsun. Rica etsem biri şu 2 özelliğe bakabilir mi?
    1- a4 kağıt fotosu çekince Poco telefonum kenarları otomatik kesip sadece kağıdın fotosunu kaydediyordu. Honorda durum ne acaba? Kamerada doküman modu gördüm sanki...
    2-Xiaomideki dual app (çift uygulama) sadece sosyal medya uygulamalarını değil Hepsiburada, n11 vs gibi uygulamaları da çiftliyordu. Şu an Samsung kullanıyorum ve sadece instagram vs klonluyor. Peki ya honor? Özelliğim adı Twin App olması lazım
  • Honor Magic 6 Pro ANA KONU

çok fazla işlemiyor mu ya?
  • inferior İ kullanıcısına yanıt

Netleme yapmamış ya da çiçek harici bir şeye netlemiş gibi, görüntü bulanık. Tekrar çekin bence

• tidus kullanıcısına yanıt

HB'nin gönderdiği saati takan/deneyen oldu mu? Vatan ve teknosa nın verdiği mavi saat ile bir karşılaştırma yapabilir miyiz?

• merhaba ben de bu telefonu almayı düşünüyorum 2 sorum olacak kullanan arkadaşlara.

1. Ben teknosada denediğimde klavye olarak swiftkey yüklü gelmişti ve ekran kavisli artı köşeler yuvarlak olduğu için klavye kenarlara taşıyordu yazı yazmak bana çok zor gelmişti, şuanda 15 pro max kullanıyorum ona kıyasla klavye çok sıkıntılı duruyordu günlük kullanımda buna alışabildiniz mi ya da bir çözüm buldunuz mu?

2. olarak elimdeki yurt dışı 15 pro max telefonun üzerine 10bin tl verip 20 günlük vatandan alınma magic 6 pro ve kılıfını takaslamayı düşünüyorum sizce mantıklı mı? Ben tabii ki 15 pro maxdan cok daha iyidir ya da daha kötüdür diye dşünmüyorum. Teknolojiyi seviyorum fırsat geldikçe değiştiriyorum telefonumu. Fiyat olarak mantıklı mı asıl onu düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

• Hazır birini bulmuşken yurt dışı cihazdan kurtulun.
  • resurrect_i0n R kullanıcısına yanıt
    Yurt dışı telefonu 3 yıl satamazsınız diye biliyorum
  • drhcetin82 D kullanıcısına yanıt
    Kayıtlı değil hocam telefon. Kayıtsız şekilde kullanıyorum.
  • 5 bin+4 bin ek destek ile 51 bine geliyor. Yanındaki hediyeleri de hesaba alırsak daha da uyguna gelir.

Honor’un üst modellerini ülkemize getirmesi iyi oldu bence. Apple ve Samsung ikilisine karşı alternatif oluştu çünkü.
  • Telefonla ilgili ilk izlenimlerim kurulumdan sonraki 1. saat

Telefonun malzeme kalite hissiyatı güzel. Telefon akıcı renkler can alıcı ve gayet güzel.

İnceleme yazılarında yazılıma neden tam puan verilmediğini hissediyorsunuz mesela canlı bir kaç duvar kağıdı uyguladım. Son denediğim takılı kaldı bir süre değiştiremedim.

Tabi bende honor magic v2 de olduğundan alışık olduğum bir durum günlük kullanımda çok etkilemiyor. Sadece bazen güncelleme gerektiğini hissediyorsunuz.

Kamera ışıklı ortamda yakın çekimde çok iyi. Özellikle portre fotoğrafları efsane fakat gece çekimlerinde netleştirmeyi telefon otomatik yapamıyor.

Aşağıdaki fotoğraflardan ilkini magic 6 pro ile çektim saat kadranını çekmek istedim ama gece ışığında ekran parlaklığını netleyemedi, ayarlarla oynayıp portre moduna alırsanız vs düzeliyor.

2. fotoğraf ise iphone ile direk çektim demek istediğim daha net anlaşılıyor. Bir kaç güncelleme ile daha iyi de olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 4 Mayıs 2024; 22:50:28 >

Hocam klavye kullanımı nasıl acaba? Bana klavye kavisli ve yuvarlak ekrana optimize edilmemiş gibi gelmişti boyutsal olarak. Resim çekme şansınız olur mu yazarken.
  • resurrect_i0n R kullanıcısına yanıt

Klavye G Board yükledim onu kullanıyorum. Dediğiniz gibi optimize edilmemiş gibi değilde hızlı yazmaya alışık olduğumun dışında. G board ile istediğiniz gibi ayarlıyorsunuz sıkıntı olmuyor.

Ben bu telefonu ses kalitesi, özellikle de basları iyi dedikleri için aldım. Acaba şarkı dinleme fırsatınız oldu mu? Ses kalitesi dedikleri kadar iyi mi yoksa "telefon işte" mi ddiyor insan?

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.