Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (522. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10.474
Cevap
113
Favori
543.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kaç yıl oldu üstüne kaç model çıktı.ben hala p20 pro ile devam.hiç yolda bırakmadı. ne kastı ne naz yaptı. bi kez batarya değişimi haricinde hala biçok yeni modeli cebinden çıkaracak güçte.5.yılıma girdim sanırm p20 pro ile

• Selamlar

Telefonu geçen yıl 2.el almıştım burada okuduklarımdan dolayı da 10 sürüme geçmeyip 9.1 de kullandım hep. Genel olarak da memnunum. Dün bir arkadaşımdaki p20 pro'da 12 güncel sürümü gördüm gayet seri ve hızlıydı ama en önemlisi hem ön hem arka kamerası benim telefonumdan daha canlı görüntü veriyordu. Yazılım yüzünden diye düşünüp bende 12 sürüme güncelledim ama kamera görüntüsü değişmedi. Yukarıdaki bir mesajda aida64 ile ekran kontrolü yapıldığı yazılmış kontrol ettim bende de orijinal ekran var ama kamarada neden kalite farkı var bunun sebebini bilen var mı? Bir de ayrıca bu mesaji yazarken telefon 5 kere dondu bu da bonus sanırım opera tarayıcı kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rockerroll kullanıcısına yanıt
    Benim de 5 yıl dolmak üzere ilk çıktığı zaman almıştım önümüzdeki hafta itibariyle veda edeceğim telefona, ufak tefek sorunları dışında beni de hiç üzmedi. Ben 5 yıldır aynı batarya aynı şarj aletini kullanıyorum hala 5 yıllık bir cihaza göre tatmin edici bi batarya performansı veriyor. Sonuna kadar verim aldım cihazdan Huawei keşke bu duruma düşürülmeseydi belki Huaweiden devam bile edebilirdim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • grimser G kullanıcısına yanıt

Browserda takılmalar sürümden kaynaklı beni çileden çıkarttığı için 9.1 sürümüne geri döndüm

• Merhaba. Cihaz yeniden başlamış. Şifre istiyor. Giriyorum şifreyi kabul etmiyor, halbuki şifrem doğru.

Güncelleme mi gelmiş. Ondan mı yeniden başlamış bilmiyorum.

Sonuç olarak şifremi kabul etmiyor.

Ne yapabilirim sevgili dostlar?

• Selamlar herkese yeni telefon almaya karar verdim ve aklimda p20 pro mevcut. Suanda elimde redmi note 10 pro var ve iade ettikten sonra elimde 8200tl olucak. Paranin bir kismi chromebook alacagim ve elimde ortalama 4000-4500tl civari para olucak sizce p20 pro bu zamanda hala alinif mi ? Aklimda p40 lite vardı fakat tek artisi islemci olarak gozukuyor. P20 pro nun islemcisi gunumuzde hala yeterli mi ? Genellikle pek oyun oynamam oynarsam 30 40dk cod , pubg veya wild rift falan oynarim. Aldigimda telefonun bataryasini da degisterecegim ayrica.

• MagnusCarterrrr M kullanıcısına yanıt
    Lite yeni model almaktansa alt sürüm pro telefon almaktan yanayım her zaman. Telefon hala güncel uygulamaları rahatlıkla çalışmakta, batarya konusunda hala gayet iyi. Huawei hale iyi telefon çıkarıyor ama malesef Google yüzünden biraz geride kaldı. İkinci elde alacaksan tavsiye ederim.

• mycell2520 M kullanıcısına yanıt
    2.elde 3500-4000 civarinda almayi dusunuyorum. telefonu aldigim gibi bataryayi degistirmeyi dusunuyorum zaten. Emui 12 de nasil peki cihaz? Emui 13 cikarsa ona da gecerim. P40 lite in tek ustun yani performansı gozukuyor. P20 pro uzer mi peki ? Kirin 970 hala güçlü mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MagnusCarterrrr -- 12 Şubat 2023; 23:5:10 >
  • Dostlar merhaba p20 pro cihazıma ufak bir miktarda su sıçradı. Daha sonra telefonun dokunmatiği gitti telefonu örneğin kenarda dinlendiriyorum elime alıyorum iki üç dakika kullanabiliyorum sonra tekrar kitleniyor örneğin önceki gün gece full dinlendi dün gün boyu oynadım ama akşam tekrardan gitti dokunmatik yani 60 dakika dinleniyorsa 5 dakika oynayabiliyorum bunun sebebi nedir? Ne yapabilirim lütfen yardımlarınızı bekliyorum

• Uzun zamandır foruma bakmamıştım herkese selamlar.Huawei 12 güncellemesini sanırım p20 pro hala kullanılıyor çok iyi telefon yapmışız yeter artık diyerek yayınlamış gördüğüm sorunlar.Parmak izi okuma eskisi gibi hızlı stabil değil keza aynı şey yüz tanıma içinde geçerli büyük fark var eskiye nazaran,Pil performansı ciddi anlamda kötü hızlı şarj artık yok ğibi bence en önemli sıkıntı burası.Bildirimler sorunlu ve bildirim panelide sorunlu görsellik ve değişiklik göze hoş gelsede kullanışlı değil bu şahsi tabi.galari başta olmak üzere hiç kasmayan telefon artık düzgün çalışmıyor desem yeridir kendi uygulaması olan bütün uygulamalarda kasma donma bug var çok güzel çok stabil yağ ğibi akıyor diyenler olabilir sayğı duyarım.Uzun lafın kısası daha bir çok sorun var telefonun kullanımı yarı oranında gitti Ben 10 sürümüne döndüm ve bu söylediğim şeylerin gerçekten de telefonu ne kadar kötü hale getirdiğini çok daha iyi anlamış oldum bütün sorunlar, kasmalar gitti pili zaten kısa süre önce kendi servisinde değiştirmiştim mis ğibi oldu korkuyorum 9 sürümüne geçsem dahada iyi olacak :) Benim ğibi Cihazından soğuyan herkese tavsiye ederim not olarak cihazı elimden düşürmedim mobil veri otomatik ekran ışıgı açık 1 saat telefon görüşmesi sosyal medya haber kamera WhatsApp derken 3 saattir telefonu kullanıyorum şuan 2 saat ekran süresi var zaten bir saatde telefon görüşmesi yapmışım ve şarjım %82 bitmiyor mübarek :)Son olarak elimde yurt dışı mate20 pro var onda kasma donma ğibi sorunlar yok İyi forumlar herkese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.ayan52 -- 20 Şubat 2023; 12:27:31 >

• Classicsclassics C kullanıcısına yanıt

Ekran koruyucu varsa çıkartın ondan kaynaklana bilir, artı 12 sürümünde bazı cihazlarda dokunmatik sorunu oldu bizde yaşadık bazı kısımlar bazen çalışıyor bazende çalışmıyor saçma ama gerçek yedeklerini alıp eski sürüme dönmeyide deneye bilirsiniz donanımsal bir sorunsa pekde yapacak birşey yok tabi yeni ekran dışında.

• Merhabalar, cihazı android 12 den önceki sürümlere döndüreniniz var mı, varsa değişiklikler nelerdir?

• merhaba bazı sebeplerden dolayı cihazı sattım. Elimde kullanılmamış jelatininde 3 adet zore kılıf mevcut(zore negro dark blue, zore nitro anti shock, zore premier black). Düşünen olursa uygun fiyata vereceğim.

• Telefon degistirecegimden dolayı P20 Pro cihazımi satıyorum. Kutusu, kablosu, sarj aleti ile veriyorum. Sıfır ayarinda, aktif kullanmaktayim. Ankara ici elden verebilirim

• haykmayk kullanıcısına yanıt

arkadaşalar daha önce yazdıklarımın üzerine devam ediyorum..

22,5w olan orjinal şarj aleti hızlı şarj etmiyordu. tamirciler hızlı şarj entegresi bozuk demişti.

oğluma aldığım redmi 10 pro cihazın 33w lık şarj aleti ile denedim bu gün ve hızlı şarj çalıştı çok şaşırdım..

telefonun özelliklerine bakınca hızlı şarj max 22.w yazıyor. vs vs

ne düşünüyorsunuz ?

Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• haykmayk kullanıcısına yanıt
    Huawei P20 Pro [ANA KONU]

Bunlar da biri kutudan çıkan diğeri sonradan aldığım şarj aletleri

• burakketenci kullanıcısına yanıt
    Fiyat ne istiyorsunuz?

• sad2727 S kullanıcısına yanıt

hepsini 100 liraya bırakacağım.

• Huawei P20 Pro için Harmony Os3 güncellemesi yayınlandı.

Sürümde değişen notları paylaşıyorum.
    Yeni s ü r ü m

1.       Güncelleme Güncelleme Paketi

Bu güncelleme HarmonyOS 3'ü sunar. Kullanışlı hizmet pencere öğesi yığınları ve kombinasyonları, yeniden boyutlandırılabilir akıllı klasörler ve Akıllı ana ekran düzeni ile ana ekranınızın daha da özelleştirilebileceğini göreceksiniz.  Super Device aracılığıyla daha fazla cihaz bağlanabilir, bu da cihazınızı her zamankinden daha fazla esneklikle bir işbirliği merkezine dönüştürmenize olanak tanır.  Ayrıca, cihazınızın güvenlik durumunu daha iyi anlayabilecek ve gizliliğinizi ve güvenliğinizi daha kolay yönetebileceksiniz.  Bu, HarmonyOS 3'teki birçok yararlı özelliğin ve geliştirmenin yalnızca bir ön izlemesidir.

2.       Yepyeni etkileşimler

3.       [Kullanışlı hizmet widget'ları]

4.       Widget yığınları: Bir yığın oluşturmak için aynı boyuttaki widget'ları üst üste sürükleyin.  Widget'lar arasında geçiş yapmak için yukarı veya aşağı kaydırın.  Yığını genişletmek için daha fazla aşağı kaydırın ve kaldırmak için bir widget üzerinde sola kaydırın.  Yığındaki konumunu ayarlamak için bir parçacığı basılı tutun ve sürükleyin veya ana ekrana sürükleyin.

5.       Widget kombinasyonları: Farklı boyutlardaki widget'ları ve uygulama kısayollarını bir kombinasyon halinde gruplandırmak için birlikte sürükleyin.  Kombo boyutunu ayarlayabilirsiniz.

6.       [ Yeniden boyutlandırılabilir akıllı klasörler ]

7.       İçindeki uygulama sayısına göre boyutunu ayarlamak için bir klasöre dokunun ve basılı tutun, böylece herhangi bir kullanılabilir ana ekran alanına sığabilir.

8.       [ Akıllı ana ekran düzeni ]

9.       Ana ekranınızı özelleştirmek için sıkıştırın.  Uygulamaları ve widget'ları renge veya özelliğe göre sıralayabilirsiniz.

10.    [ Celia Önerileri ]

11.    Kullanım alışkanlıklarınıza, geçerli saate, konuma, kullanım senaryosuna ve daha fazlasına dayalı olarak geliştirilmiş Celia Önerilerinden hizmet ve uygulama önerileri alın.

12.    Tüm senaryolardan oluşan bir akıllı yaşam deneyimi [Süper Cihaz]

13.    Aynı HUAWEI Kimliği'nde oturum açmak zorunda kalmadan Süper Cihaz aracılığıyla daha fazla cihaz türüne bağlanmayı ve bunlarla etkileşimde bulunmayı destekler.

14.    [Medya Denetleyici]

15.    Yakındaki hoparlörlerde ses çalmayı kontrol etmenizi sağlar. (Şu anda yalnızca belirli hoparlörler bu özelliği desteklemektedir.)

16.    [ SüperHub ]

17.    Metin, resim ve dosyaları SuperHub'a sürükleyerek uygulamalar ve cihazlar arasında aynı anda birden fazla içerik biçimini paylaşmanıza olanak tanıyan SuperHub özelliğini ekler.

18.    [ Galeri ]

19.    Öne Çıkanlar sekmesine Önerilen bölümünü ekler.  Yiyecek , evcil hayvan ve günlük yaşamdan seçilmiş fotoğrafların yer aldığı .

20.    Gizlilik ve güvenlik[Gizlilik merkezi]

21.    Panodan hangi izinlerin hangi uygulamalar tarafından kullanıldığını takip edin ve olası risklere karşı gizliliğinizi korumak için faydalı ipuçları alın.

22.    [ Güvenlik Merkezi ]

23.    Bu cihazın ve aynı cihazda oturum açmış diğer cihazların güvenlik durumunu kolayca kontrol edin

24.    HUAWEI Kimliği ve cihazınızın güvenliğini nasıl iyileştireceğiniz konusunda öneriler alın.

25.    Notları güncelle:

26.   Bu güncelleme kişisel verilerinizi silmez, ancak güncellemeden önce önemli verilerinizi yedeklemenizi öneririz.

27.    Güncelleme tamamlandıktan sonra güncelleme paketi otomatik olarak silinecektir.

28.   HarmonyOS 3 işletim sistemiyle uyumlu olmayan bazı üçüncü taraf uygulamaları, güncellemeden sonra hatalı çalışabilir.  Bu uygulamaları AppGallery'deki en son sürümlerine güncellemeniz önerilir.

29.   Bu sistem sürümü, HiSuite kullanılarak HarmonyOS 2'nin resmi sürümüne geri döndürülebilir.  Sistem sürümünün geri alınması kişisel verilerinizi siler.  Lütfen verilerinizi önceden yedekleyin.

30.   Güncelleme sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen My HUAWEl adresini ziyaret edin veya 950800 numaralı telefondan Huawei müşteri hizmetleri yardım hattını arayın.

31.    Ana ekran düzeniniz biraz yeniden düzenlenebilir.

32.   Daha fazla özellik için İpuçları sayfasını ziyaret edin.

33.    Degişiklik Günlüğü ( Güncelleme paketi 2)

34.    Bu güncelleme, hizmet widget'larının görüntülenmesini iyileştirir. Huawei P20 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mycell2520 -- 27 Nisan 2023; 21:38:23 >

• Selamlar bu güncellemeyi nasıl buldunuz yani telefon mu uyarı verdi nasıl oldu merak ettim?

Ben emui 12.5 sürüm kullanıyorum. Öncesi 9.1de idim, iyi ki geçmişim bu sürüm gerçekten çok iyi sorunsuz ve akıcı. Hatta bu sabah küçük boyutlu bir güvenlik güncellemesi geldi. Harmonyi merak ediyorum belki bir ara kurup denemek gerek.

• 
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.