Şimdi Ara

Huawei watch gt 4 [ANA KONU] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: matrixx19 , matrixx19 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
910
Cevap
88
Favori
53.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla ben saati alınca hemen taktım ekran koruyucu, fark edilmiyor bile, tavsiye ederim.
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Link paylaşır mısınız hocam
  • qwerr02 Q kullanıcısına yanıt

Ben aldığımda 100 idi, şimdi 130 olmuş, başka siteleri de araştırın, bunun üzerinde fiyat verilmez hiçbir ürüne.

• Huawei watch GT 4 de wifi var mı acaba veya en yakın hangi modelde var
  • akuruk kullanıcısına yanıt
    wifi yok maalesef, watch 3 ve watch 4 serilerinde var bildiğim kadarıyla
  • Bende geçen hafta huawei kendi sitesinden sipariş geçtim. İndirim kodu ve puanla 5600 tl'ye geldi. Yeşil kordon ve 1 yıllık garanti hediyesi ile birlikte iyi bir alışveriş oldu. Bugün teslim aldım saati. GT2'den geçtim. Kullanımda baya farkediyor... Çok sevdim saati.

• Arkadaşlar, 4.2 güncellemesi ile ilgili bir farklılık hisseden oldu mu? Şu değişmiş, şu düzelmiş gibi bir fark gören?
    Ben hiç bi fark göremedim.
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    sadece sabah uyanınca otomatik gece modundan çıkılsınmı diye ekranda bildirim çıkıyor, gerçi 1 kez çıktı daha sonra çıkmadı hiç 😀
  • yavuzhan2323 Y kullanıcısına yanıt
    Bende çıkmadı henüz, şöyle yeni özelliklerin geldiği sürüm ne zaman gelir acaba?
  • az önce mail geldi, yeni watch lansmanı olacakmış 7 mayısta.

görsele göre kare/dikdörtgen gibi köşeli ve tekerlek düğme rengi de kırmızı görünüyor.

• Arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık 2 ay önce satın aldığım saatimi satmaya karar verdim. Aynı anda 2 adet watch gt4 almıştık. Birini eşim iphone 14 pro max ile sorunsuz kullanıyor, ancak benim saatim samsung s22 plus telefon ile gelen bir çağrı olduğunda uyumlu çalışmıyor maalesef. Gelen çağrıyı telefondan cevaplamama rağmen her seferinde çağrıyı saate yönlendiriyor, akabinde benimde ya bluetooth'u açıp kapamam, ya da hoparlörü açıp kapamam gerekiyor. Her seferinde bununla uğraşmakta beni yoruyor açıkçası. Yabancı forumlarda da konuyu araştırdığımda bu sorun ile samsung telefonlarla bağlantı yapıldığında sıklıkla karşılaşıldığını görüyorum. ne huawei tarafından ne de samsung tarafından gelen güncellemeler ile problem çözülmedi. bende düzeleceğini umarak bu kadar bekledim ama artık umudum kalmadı. bu sebepten ötürü saati satacağım. eğer ki samsung telefon kullanıyorsanız bu saati kesinlikle tavsiye etmiyorum. diğer tüm telefonlarla (iphone dahil) sorunsuz çalışıyor. saati almak isteyen olursa güzel bir indirimle veririm, talipli arkadaş bana özelden ulaşabilir.

Bu arada saati kutusu ve 1 kez bile kullanılmamış şarj cihazı ile vereceğim. Aynı saatten 2 adet aldığımız için tek şarj cihazını kullandık. Diğeri kutusunda duruyor.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemodory -- 2 Mayıs 2024; 13:22:39 >

• nemodory kullanıcısına yanıt

23 ultra ile aynı sorunu Samsung a gelen bi güncelleme ile yaşamaya başlamıştım

Üstüne 1 güncelleme geldi ama düzelmemişti.

Hala bu sorunun düzeltilmemesi çok garip.

Dediğiniz gibi çok can sıkıcı bir durum.

• samsung kendi saatlerinin satışı için bilerek yapıyor bu sorunları, o yüzden samsung ürün almayı yıllar önce bıraktım, kendini apple zannediyor arkadaş
  • Sadece işe yada gezmeye giderken kullanıyorum evde telefona bağlı olmuyor. Tam 21 gün gitti şarjı zaten görünüşü ve pil süresi için almıştım çok memnunum.

• İyi günler bu saati almak istiyorum.İPhone kullanıcısıyım.Bu saati kullanırken iphone şarjı çok gidiyor mu bir de iPhone la kullananlar memnun mu
  • gokhan4481 kullanıcısına yanıt

Dostum selam,

Eşim iphone 14 pro max ile kullanıyor ve çok memnun. Kullanıma göre 12-14 gün arası pil ömrü oluyor.

• gokhan4481 kullanıcısına yanıt

iphone 15 ile kullandım. iphone un pil kullanımını hiç etkilemedi, şu da bir gerçek iphone ile daha stabil çalışıyor :)

• Microsoft Edge kullanıcısına yanıt
    Müzik kontrol ediliyor mu spotify kullanıyorum
  • nemodory kullanıcısına yanıt

s24 ile gt4 kullanıyorum, şimdi söylediğiniz olay denedim. sorun yok telefondan açarsam telefon, saatten açarsam saat cevaplıyor. s23 ile ilgili bir sorun mu acaba? birde bluetooth ayarlarında en üstte aramalar kapalı bende, bu şekilde iken de saate aramalar geliyor.

• aliens kullanıcısına yanıt

bluetooth ayarlarında aramaları hiç bir zaman açamıyorsunuz zaten. varsayılan olarak hep kapalı kalıyor ve ona rağmen arama almaya devam ediyor. bu sorun zaten ağırlıklı olarak S21 ve S22 lerde bildirilmiş. Samsung One UI güncellemeleri geliyor ama bu konu düzelmiyor. Hatta her güncelleme sonrası saati fabrika ayarlarına döndürüyorum, ona rağmen düzelmiyor. tek denemediğim çözüm telefonu fabrika ayarlarına döndürmek kaldı, onu da hiç yapmak istemiyorum açıkçası. Şikayetvar 'da bile aynı sorunla alakalı şikayet konuları açılmış. Telefonu değiştiremiyeceğime göre gidip kendime yeni bir saat alacağım bu gidişle :)

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.