Şimdi Ara

### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ### (401. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.050
Cevap
96
Favori
754.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Treni kaçırmışız demek ki. 2017 QQ ile devam o halde.
    Siz de güle güle kullanın.
  • volkan_efe kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
    Güle güle kullanın
  • emregullu kullanıcısına yanıt

Valla bu enflasyonist ve mevcut idare sisteminde 2023 başından beri ne alıcaksam bakış açım;

Dün bugünden daha ucuz du.... Bugün yarından daha ucuz...

Ne zaman devletimizde harcamalarını kısmaya ve ekonomiyi düzeltmek için işler yapmaya karar verir o zaman birşeyler almayıp beklemenin daha mantıklı ve ideal olacağını düşünebilirim...

Treni hepimiz kovalıyoruz, herkes kendi kondisyonuna göre yaklaşıyor, mesafeyi koruyarak takip ediyor, yakalayıp binenlerde var, kısa süre binip inende...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan_efe -- 6 Şubat 2024; 10:42:57 >
  • emregullu kullanıcısına yanıt

Değişim gerekçeniz nedir acaba?

• emrah66 kullanıcısına yanıt
    Sıfır araç almak, heves. Yoksa qashqai 1.6 dci cvt cok iyi atak, surus keyfi yüksek bi araç.
  • Bugun bir test daha yapabildim.. Yaklasik 35km lik otoban yolunda 170 km/h hizla sport modda araci kullandim. Gayet keyifli ve atik geldi bana. Ancak tuketim degeri 11.1 litre ile oldukca yuksek cikti. Ayni yolu 2020 Qq dizel ile 6.5 litre tuketim ile aliyorum. Bence 1.0 motor ve donanimi verimlilik konusunda sinifta kalmisa benziyor. Aracin en buyuk dezavantaji olarak bunu goruyorum. Ayrica totalda 1000 km i devirdim. Cogunlugu std mod kullanimi olmak uzere ortalama tuketim 8.8 litre oldu.

• ugurel kullanıcısına yanıt

Selamlar,

Bende geçen gün İstanbuldayım eskisehir e gidip ertesi gün döndüm. Depoyu fulledikten sonra gördüğüm kadarı ile uzun yolda 90-110 arası eco modda 5.1 ile 6 arası ortalama yakıt tüketimi oluyor.

Şehir içinde ise İstanbulda kısa mesafe, dur kalk ve yokuslu yollarda 9.5 ile 10.5 litre arasında tüketim verisi.

Bu arac kesinlikle dur kalk yada basayım gideyim aracı değil. Benimde yaklasik 1.500 km oldu...

### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ###

• Tekrar Merhaba

Aracım multimedya sisteminde kullanmak üzere fotografta yer alan ürünün 32 GB modelini aldım. USB soketi zarar görmesin diye. Uzun uğraşılar sonunda uyumsuzluğunu bugün öğrendim. Cihaz USB3.2 versiyon ancak multimediya sistemi USB2.0 destekliymiş ve kullanma kılavuzunda yazmasına rağmen fark etmedim.

### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ###
  • Arkadaşlar araçtan çıkıp gittiğinizde otomatik kendini kitliyor AMA multimedya sistemi bazen kapanmıyor, fark eden oldumu ?

ben standart radyosunu dinliyorum, geçen baktım aracı kitleyince radyo kapanmadı... bu sabah tekrar dikkat ettim kapanmadı, aracı anahtardan kitleyince kapatıyor ama ...

(Birde bu aracın radyosu uzun yolda hiçççç çekmiyor, reno klasik çekmez bu kadar mı olur nissan ala ala renodan bu teknolojiyi mi almış... )

Ben her zaman aractan inmeden once ekrani kapattigim icin dediginiz durumu hic farketmedim ama deneme yaparim. Yine de enerjiyi kestiginiz icin bir sure sonra zaten ekran kapanacaktir.

Radyo konusunda kesinlike katiliyorum, cekimi dusuk. Duzenli gittigim yolda bazen Qq bazen juke kullaniyorum ve bariz olarak juke un anteni daha az cekiyor. Gerci Qq nun anteni balik sirti anten degil ama daha once kullandigim balik sirti antenli araclara gore fark hissediliyor.

• Merhabalar bende 2023 juke tekna ile aranıza katıldım.

İlk izlenimim gayet iyi ancak teslim aldığım gün hava yağmurlu idi ve sağ gündüz farı damla damla içine su almış. Servise götüreceğim. Bununla ilgili sıkıntı yaşayan oldu mu acaba? Ne tavsiye edersiniz?
  • GokhanOzturk06 G kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun çok sinir bozucu, burda yeni Juke'ta bu sorunu yaşayanı görmedim. Başıma gelse herhalde ilk arayacağım kişi satış temsilcim olurdu muhtemelen o da servise yönlendirirdi.

• Arkadaşlar bu arada Juke makyajlanmış biraz canım sıkılmadı değil hani...

https://shiftdelete.net/2024-nissan-juke-tanitildi
  • Klimt kullanıcısına yanıt

demek ondan 2023 leri uygun uygun verdiler...

ben dışta bir bariz değişiklik görmedim

iç kısımda ekranlar güncellenmiş bu iyi olmuş, multimedya ekranı 2022 nissan x-trail e bindim hafta içi aynısı olmuş... dışında bariz bir değişiklik göremedim.

İnş. bu değişiklik ile pazar lideri olur :) bizim araçlarımızın da 2. el değeri katlanır artar...

• Bu konu altında çok auto hold konuştuk, kapattık falan diye, ben geçen başıma gelen bir olaydan sonra açtım auto holdu;

Arkadaşlara gitmiştik oturmaya, sokakları yokuş, yol kenarında iki araç arasında bir araçlık boşluk vardı, yol yokuş aşağı, her iki araç arası parkında yaptığım gibi öndeki aracın yanına geldim, geri vitese aldım, geriye doğru yokuş yukarı arabanın arkasını boşluğa soktum, sonra D'ye alıp direksiyonu sola kırıp boşluğa girdim, tekrar son bir geri yanaşayım derken R ye alıp ayağımı frenden çekmemle araç yokuş aşağı boşta gibi kaymaya başladı, öndeki araca çarpmadan nasıl freni tekrar kökledim bilemezsiniz

Auto hold açıp aynı senaryoyu denedim, araç auto hold açıkken frenden ayağı çeksek dahi frene basmaya devam ediyor (hatta stoplar da yanmaya devam ediyor) Hiçbir pedala basmazken yokuşta tutunuyor. Gaza basınca freni bırakıyor.

R de yokuştayken auto holddan bağımsız olarak yokuş kalkış desteğinin de devreye girmesi lazım aslında (3 saniye civarı tutan)

zaten auto hold yokus gibi alanlarda dur kalk da müthiş faydalı, ben özellikle yokuş yerlerde dur kalk yaparsam mutlaka acıyorum. onun dışında düz yollarda dur kalk da çok efektif olmuyor. düz yolda da gaza basmasan gitmeyince kullanım olarak rahatsız ediyor, birden kalkıyor....

Aracımda soğuk ve yağışlı havalarda çarpışma önleme uyarısı (sağ kadranda orta altta sarı bir uyarı ışığı) sabah ilk çalıştırdığımda arada uyarı vermeye devam ediyor, ben bu sensör ve radyonun şehirler arası çok kötü çekmesi ile ilgili bir servise götürücem aracımı... Güncel bir yazılım vs. varsa güncellesinler birde radyo bağlantılarına baksınlar...

• Ben hala yakit tuketiminden yakiniyorum. Dumduz cevre yolunda 133 e sabitledigim hiz ile yaktigim anlik yakit verisi yaklasik 8litre. Artik kabullendim, oldukca verimsiz bir motora sahip. Ayni yolu 1.2 130bg Grandland ile arkadasimla gittigimde 7litre civari yakiyor iken ben bu yolu bu hizla gittigimde 9 litre yakiyor.

### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ###

Bu sensörlerle ilgili bende de nadir de olsa önde veya çaprazda hiçbir nesne yokken nesne varmış gibi algılayıp yeşil turuncu kırmızı tekrar yeşil yaklaşıp uzaklaşan nesne varmış gibi algılayıp öttüğü oluyor sarı uyarı ise bir sabah karşıma çıktı o günde puslu bir sabahtı kısa bir süre sonra söndü zaten bir daha olmadı, radyo konusunda da size katılıyorum benim kullandığım iş aracı fiat egea şehir içinde çok net çeken radyo kanalları Juke kullanırken aynı frekansta parazitli çekiyor ayrıca ekran yazılımı gerçekten çok kötü bugün eşleştirdiğim telefonu silmek istedim sil menüsü cevap vermiyor komple varsayılan ayarlara döndüm yine aynı şey yeni cihaz ekleme de çalışmadı arabayı kapatıp açınca toparladı.

Makyaj opersayonunda ben en çok 2.USB soketini beğendim.

Çift renk ve koyu renk jant zevk meselesi ben beğenmedim.

Marka/Model bağımsız olarak sürücü ekranının tamamen dijital olmasını sevmiyorum, multimedya ekranı tüm paketlerde böyle ise güzel olmuş.

Klima çıkışları orta ile kenarlar farklı şekilde olması olmamış ya hepsini değiştirmeliydiler ya da aynı kalmalıydı.

Dış renk ile döşeme dikişlerinin aynı olması güzel olmuş.

• 
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.