Şimdi Ara

Kimetsu no Yaiba 2019 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
1
Favori
17.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

eyv hocam bayagi varmisKimetsu no Yaiba 2019 

• Film ile konu noktalanıyor mu peki, 2.sezonu olucak mı animenin ?

• Nicomedia66 N kullanıcısına yanıt

Yok sonlanmıyor, isteseler 2 ve 3.sezonda çıkarabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeavenlyBlue -- 22 Ekim 2020; 11:28:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son çıkan trailer da ağır spoiler var. Yani izleseniz bütün filmi anlarsınız. Spoiler istemiyorsanız kesinlikle son trailerı izlemeyin.

• Mangasını bitirdiğimden son çıkan trailerına baktım.

Gerçekten full spoiler. İzlemeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

Son çıkan trailer da ağır spoiler var. Yani izleseniz bütün filmi anlarsınız. Spoiler istemiyorsanız kesinlikle son trailerı izlemeyin.

Trailera neden o denli büyük bi spoiler koymuşlar ki :S

Traileri izlemedim ama spoileri tahmin edebiliyorum. Instagramda cosplay yapan bi sayfanın yorumlarında ilgili bişey okumuştum. O heralde bahsettiğiniz spoiler..

Film keşke daha erken düşse ya 4-5 ay baya fazla :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Trailera neden o denli büyük bi spoiler koymuşlar ki :S

Traileri izlemedim ama spoileri tahmin edebiliyorum. Instagramda cosplay yapan bi sayfanın yorumlarında ilgili bişey okumuştum. O heralde bahsettiğiniz spoiler..

Film keşke daha erken düşse ya 4-5 ay baya fazla :D

Alıntıları Göster

Film sonuçta önemli olan kaç kişinin hype olup, bilet satın alacağı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Okeanix

Film sonuçta önemli olan kaç kişinin hype olup, bilet satın alacağı.

Alıntıları Göster

ama trailerde önemli bi spoileri göstermek hype ı düşürmez mi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

ama trailerde önemli bi spoileri göstermek hype ı düşürmez mi :D

Alıntıları Göster

Aslında öyle değil, trailerı izlemediğiniz için nasıl anlatabilceğimi bilmiyorum.

• Mangasi cok iyi gidiyor, cok farkli hikayeler var.

• Kimetsu no Yaiba 2019

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba treni yola devam ederken live-stream özel etkinliğinde Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba THE MOVIE Mugen Train yapımının, 10 milyon bilet satarak Japonya box office tarihinde en hızlı bilet satışını yaptığı duyuruldu. Anime dağıtımın 2. yılını kutlamak için düzenlenecek özel etkinliğin tarihi de yayında belirtildi.

10 milyon giriş ile Demon Slayer: Mugen Train, 16 Ekim'de gösterime girdikten sadece 16 gün sonra Japonya'da tüm zamanların en çok izlenen 20. yapımı oldu. Bu da aşağı yukarı Japonya'daki her 15 kişiden birinin, filmin gösterime girdiği andan bu zamana kadar geçen 16 günde filmi izlediği anlamına gelir. Ve film, listede şu anda Hayao Miyazaki'nin son filmi "The Wind Rises"ın üzerinde, Avatar'ın altında yer alıyor ki Avatar'la arasındaki bilet farkı sadece 100 000, yani şimdiye kadar olmadıysa bile Demon Slayer: Mugen Train, James Cameron yönettiği filmi yarın geçecektir. 

Yayında ayrıca Kimetsu Sai–Anime Ni Shunen Kinen Sai- (Kimetsu Festival: Animenin İkinci Yıldönümünü Kutlama Festivali) ismiyle, 2021'in 13 ve 14 Şubat tarihlerinde bir özel etkinlik düzenleneceğinin duyurusu yapıldı. Sahne etkinliklerinin de olacağı bu özel etkinlik, Chiba'daki Makuhari Fuarı'nda düzenlenecek.

Kaynak

• Düşsede izleyip mangasına başlasam

• Mangayı bitirdim şimdi, bazı dövüşler uzasada iyiydi, en iyi yanı hiç şüphesiz mizahıydı bir iki yerde iyi güldüm hatta.

onun dışında mangaka, ünü bulunca hemen bitireyim kafasına girmiş gibi geldi yoksa daha da giderdi çizgisini bozmadan.

filmdeki arc ise en kötü arc bence

• Dayanamadım sinema çekimini izledim. Pişman mıyım? Hayır. Daha kaliteli versiyonu çıkınca onu da izlerim.

Filmi beğendim. Buna arc denilebilir mi şüpheliyim. Sonunda ufaktan hayal kırıklığı oldu ama bazı şeyleri pekiştirmesi, yeni bir amaç edinmesi açısından daha iyi oldu da denilebilir. Detay vermeden anca bu kadar oluyor :)

• 1 numara

• Sezon 2 Preview

Yanlış hatırlamıyorsam mangayı okuyalı baya oldu bu en iyi arctı sanırsam.

• Film daha dusmedimi arkadaslar?
    Mangayi cokdan bitirdim guzeldi

• Mangasını 1-2 hafta önce bitirdim. Öncelikle mangaka ya büyük saygı duydum. Para basan bir seriyi bu kadar kısa kesmesi garip geldi ama dediğim gibi saygımı kazandı. Kafasında böyle tasarlamış demek ki para için sakız gibi uzatmamış. Her ne kadar sakız gibi uzatmamış desem de bu seri bir 100 sayıyı daha çok rahat kaldırırmış. Evreni aşırı yüzeysel.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Son arc a kadar bütün arc ların işleyişi aynı. Upper moon vs tanjiro + hashira. Hep aynı mantık ilerliyor. Upper moon 4 ve 5 aşırı tırt geldi bana. Akaza vs Rengoku arc ından sonra tanjiro uyanıyor bir bakmışsın 3 ay geçmiş mesela o 3 ayda bir hashira nın macerası veya zenitsu inosuke nin bir macerasını görebilirdik. Hashira lar en üst kademe altında bir sürü rütbe var. O rütbelerden karakter olabilirdi. Lower moon larla kapışabilirdi mesela. Muzan hepsini biçti ama yerine yenileri atanabilirdi. Tanjiro nun 13.tekniği kullanamaması da sıkıntı. O kadar söyledi söyledi kullanamadı. Seriyle ilgili bir diğer sıkıntıda çiçek olayı. O çiçekten o kadar bahsedildi ve Muzan her yerde çiçeği ararken Nezuko birden güneş ışığına çıkabilince çiçek olayı çöpe atıldı. Bence seri çiçek üzerinden ilerlese daha iyi olurmuş.

Yukarıda paylaşıldığı gibi dün animenin 2.yılının festivalinde 2.sezon duyurusu geldi. 2021 yılında gelecek. Herhalde Ekim-Kasım gibi başlar. Bende afişini paylaşayım. Trailer da gördüğümüz Entertainment District Arc baya zevkli. Eğer 25 bölüm yapacaklarsa Swordsmith Village Arc ını da göreceğiz. Swordsmith Village Arc bana göre o kadar iyi değil. Zaten bu 2 arcdan sonra geriye 2-3 arc kalıyor. Seri maximum 4 sezon olacak gibi.

Kimetsu no Yaiba 2019

@erkahn Bluray sürümü daha düşmedi. Sinema çekimi türkçe altyazılı olarak sitelerde mevcut. Görüntü kalitesi çok kötü değil ama ses kalitesi düşük. Bluray i bekleyemem derseniz izlenebilecek seviyede.

• Beklemek daha iyi o halde hocam Kimetsu no Yaiba 2019 

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.