Şimdi Ara

kumru yumurtayı bıraktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar kumru kombiye iki tane yumurtladı 9. gun yumurtaları düşürdü ben alip yerine koydum oda gelip tekrar yatti bir gun gecti sonra kumru kalktı tum gun gekmede iki gun boyunca sadece geceleri gelip yatti bugun 12. gün sabah kalkti ve hala gelmedi bu geve yaticak gibi durmuyor yumurtalara baktim bir tanesi hafif kirilmis flashla baktim içi boştu diğeri dolu damarli ve haraketli 10 saniye kadar baktım ama sabah kadar yaşarmı bilmiyorum boş yumurta yuzunden kumru diğer yumurtayı terk etmiş olabilirmi kumru yumurtayı bıraktı kumru yumurtayı bıraktı kumru yumurtayı bıraktı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• gelir daha

• ShibLeg kullanıcısına yanıt
    mallesef ne gunduz nede sabah geldiler dun guguk guguk yapip gittiler bu sabah tekrar geldiler hala oturuyo sanirim yeniden yumurtlicaklar çünki diger yumurta coktan ölmüştür

• ShibLeg kullanıcısına yanıt
    ben kuslar yumurtalari biraktiktan dört gun sonra boş yumurtayi aldim belki o yüzden gitmiştir diye diger yumurta tek duruyodu şimdide yanina başka kumrular yumurtladı 😂😂 yine umudum yok ama insallah bu sefer olur yeni yumurtalar sarı sarı parlıyor resmen ama eski yumurta bayağı sönük alsammı acaba kumru yumurtayı bıraktı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.