Şimdi Ara

Kür yaparken creatin kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
57
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kuru kas kürü girerken creatin kullanılırmı biri suyu kurutuyor öbürü su tutuyor.

Creatin kasların içinde depoladığı için ödem olmadığı için atmazmı yoksa?

• Su atımı yapan ilaç kullanıyorsan mantıken saçma olur. Su tutan bir şey kullanıyorsan mantıklı olur. Ödem dediğin o değil hocam ödem bambaşka bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harbiyeli 3779 -- 26 Nisan 2024; 20:29:17 >
  • Harbiyeli 3779 kullanıcısına yanıt
    Mantıklı düşünürsek kasların %65i sudur büyük ihtimal kasların içinde depolanmayan suları vücuttan atıyor ki yabancı forumlara baktım creatin kullanabilirsiniz diyor.
  • Çok fazla kullanan var. Definasyon kürlerinde bile kullananı duydum. Kreatin kas içinde su tuttuğu için daha dolgun bir görüntü sağlar. Diğer su tutan ilaçlar ile karıştırmamak lazım. Yani kullanmak istersen kullan. Ama hali hazırda böbreğini yoracak ilaçlar ve tablet ilaçlar kullanıyorsan, bence böbreklere daha fazla yüklenmemek daha doğru olabilir. Zaten ilaç kullanıyorken kreatine ihtiyaç duyulacağını zannetmiyorum. Tabii bu kısım benim düşüncem. Başta belirttiğim gibi definasyonda bile kullananı duydum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.