Şimdi Ara

Lenovo oyuncular için RGB kablosuz kulaklık duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lenovo Legion E510 özellikleri ve fiyatı
    Steam Deck rakibi Legion Go taşınabilir konsolunu duyuran Lenovo, bu konsol özelinde kullanılacak ancak diğer cihazlarla da uyumlu çalışacak aksesuarlarını da birer birer piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Lenovo Legion E510 özellikleri ve fiyatı

Lenovo Legion E510 kulaklık parçalarının kablo ile birbirine bağlandığı bir kablosuz kulaklık. 10mm armatür sürücüler sayesinde güçlü basslar ve dengeli orta frekanslar elde edilebiliyor. Kulaklık 50Hz-10kHz frekans aralığında çalışırken kablosunun uzunluğu da 150cm.

Ayrıca Bkz.Steam Deck'in yeni rakibi Lenovo Legion Go tanıtıldı: İşte özellikleri

Kontrolcü üzerinde çok yönlü bir mikrofon bulunuyor. Telefon üzerinden kontrol edilen RGB şerit de kontrolcünün arka kısmında yer alıyor. Mikrofon bağlantı için USB Tip-C portunu kullanıyor. Lenovo Legion E510 7.1 RGB kulaklığı 50 Euro fiyat etiketi ile satılacak.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2023/09/02/lenovo-e510-7-1-rgb-gaming-in-ear-headphones-launched/

• Benim beynim yetmedi, bu nasıl kablosuz?

• Colouse C kullanıcısına yanıt
    hem kablolu hem de kablosuz kullanım senaryosu var anlaşılan.
    kulaklıklarda giriş görünüyor.

• _köle_ _ kullanıcısına yanıt
    Değişebilir kabloludur, ekrem71 cahilliğinden kablosuz yazdı muhtemelen. Böyle düşünmemin sebebi pil için yer varmış gibi durmuyor normal iem yapmışlar.

• Yabancı kaynağı kontrol ettim dediğim gibi kablosuz değil alet.

• Colouse C kullanıcısına yanıt
    Mikrofon ile işiniz yoksa muhtemelen kulaklık bağlantılarını ucundan çıkarabilirsiniz

• Hem bluetooth hem de 2.4 Ghz ile çalışan kulak içi kulaklık eksikliği var piyasada. Acil çıkması lazım. HyperX Cloud Mix Buds'dan başka yok galiba.

• ekrem bence haberi sil, kulaklık kablosuz değil

• LaciRomantik kullanıcısına yanıt

Hocam 3 ürün daha var 3ü de HyperX'den iyi. Zamanında araştırmıştım ama hepsinin farklı eksikleri var, en son araştırmaktan sıkılıp kafaüstü alıp geçtim.

Anker Soundcore VR P10

Razer Hammerhead hyperspeed

JBL Quantum TWS

• Razer olan güzelmiş aslında bir videolarını izliyim bakalım teşekkürler  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.