Şimdi Ara

Lian Li Lancool 216 Kullanan varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lian Li Lancool 216  bu kasa hosuma gitti ama ses seviyesi nasıl Kullanan varmı ?

hava akısı iyi ama sessiz bir kasa istiyorum tabiki ilerde istersem su sogutmada takabileceğim önerilerede acıgım

buda hosuma gitti ama sessizlik önceliğim

Be Quiet Pure Base 500FX

Bu arada rgb benim için önemli bir özellik değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJ ICEMAN -- 21 Mart 2024; 22:49:19 >

• Üç hafta olmuş ama henüz almadıysanız evet 216 oldukça sessiz. Benim için de sessizlik önemliydi, reddit yorumlarına göre aldım. Bios üzerinden fanları kendi yük durumunuza göre ayarladığınızda inanılmaz sessizleşiyor ve ayrıca çok serin bir kasa. vrm soğutucusu olmayan b660m anakartın mofsetlerini oyunlarda 73-74 derecede tutuyor, daha üzerini anca nevrotiklerin prime 95 small ffts testinde görüyorsunuz.

• Ben Kullanmıyorum ama yakın bir arkadaşım kullanıyor, bence alın kendisi memnun

• Kullanmış biri olarak söylemem gerekirse harika bir ürün, hem sessiz hem de oldukça iyi airflowu. Üste ve öne 360mm soğutucu takabilirsiniz. Hava akışı önemli ise hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oemci32 -- 10 Nisan 2024; 23:38:22 >
  • ark lar öncelikle iyi bayramlar ve hepinize tşkler bende gec gördüm cevaplarınızı

ama be quiet! pure base 500 fx aldım gayet memnunum ama ekran kartım 2 cm ile kıl payı sıgdı xfx 7800xt tavanada 240 mm Arctic Liquid freezer III modeli aldım su anda cok sessiz ve serin özellikle ekran kartı

• DJ ICEMAN D kullanıcısına yanıt

İyi bayramlar. Güle güle kullanın güzel seçim olmuş, o modelde olumlu yorumlanıyordu.

• Siyah renk lancool 216 ve lancool 3 ne zaman stoklara gelir? Birde "fractal design nort xl" yeni çıkmış, yeni çıkan kasalar tahmini olarak ne kadar sürede buraya geliyor ya da bu kasa gelir mi?

• halogonga kullanıcısına yanıt

Aynı konuyu ben de merak ediyorum. İthalatçısını tanıyan var mı acaba bi öğreniverse :)

• jedi_master kullanıcısına yanıt
    Hocam gelbura.com 2 ay sonra North XL getireceğini söyledi, lancool için qp ve gelbura tarih veremedi. Teknobiyotik te indirim vardı, dayanamadım raijintek PONOS Ultra MS4 aldım. Hem ucuz hem de özellikleri benim için yeterliydi 😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • jedi_master kullanıcısına yanıt
    Fractal, Be Quiet ürünlerini Harcı Alem (eski adıyla bilişim port) getiriyor hocam. Ben daha önce alışveriş yaptım, çok ilgililer. Tek sevmediğim yanları her üründe kargo ücreti çıkması.

https://www.harcialem.com/fractal_design/pc-kasa-aksesuar?orderType=DESC&orderBy=price

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.