Şimdi Ara

Luppo antep fistikli tadım ve puanlama.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Luppo antep fistikli tadım ve puanlama.

acayip suni leş bir tadı var. Ambalajina aldanip almayin sakın. İyi ki sinirli sayida üretilmiş.

puanim 10 üzerinden 1. Uzak durun kesinlikle.

• O kadar da kötü değil. 6/10

• Yalnız ambalaj çok iyi duruyor.

• İçeriğinde %1 Antep fıstığı olduğu yaziyordu galiba
  • golkipir G kullanıcısına yanıt

Bence tam bir leş. Antep fıstığı tadı vercem diye garip bi kimyasal kullanacaklarına bezelye kullansalar bundan 100 kat daha iyi olurdu bence. 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 18 Mayıs 2024; 12:10:29 >
  • Luppo'nun tadı zaten hep suni ve leşti. Fazla büyük beklentilere girmişsin gibi geldi.

• Forumda özlenen konular

Şuku
  • fena değil. normallere göre efso değil. yenir.

• Yılbaşına özel üretilen sınırlı sayıda olan üründe %11 Antep fıstığı yazıyordu o ürünü denediğimde çok başarılı bulmuştum. Bu son çıkardıklarında içerik değişti ise bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nayir -- 19 Mayıs 2024; 23:27:58 >
  • Cheat day gününde açlıktan ölsem bile yemem bunu. Candida/Helicobacter pilori bombası yaratır gibi gözüküyor. Bunun yerine, yulaf, süt ve bitter çikolata ile kendime tatlı yapar yerim daha iyi.
  • Normalde sekerli seyler pek yemem ama annem migrosta bi ara 1+1 de canı istemis almis 2 paket acayip sekerli biseydi baydi beni 1 paketi zor yedik 3 güne, kalani da misafirlere ikramda kullandik
  • Bence müthiş bir tadı var. Oldukça lezzetli. Yoğun Antep fıstığı tadı geliyor. Bunu beğenmeyen zevksizdir. Şimdi bazıları gider baklava ile falan karşılaştırır. Tabi insanda beyin olmayınca
  • tadı harika antep fıstığı herşeye yakışıyor. içine birde isviçre çikolatalarında kullanılan kalitede süt koysalar al götür isviçre bandrollü sat sırıtmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabakara61 -- 20 Mayıs 2024; 10:20:52 >
  • Şuna bak herkes Nestle Damak Baklavayı taklit etmeye başlamış.Türkiyede ilk onlar patlattı heralde
  • Bunu almadan da tadının kötü olduğunu anlayabilirdim, tadı güzel olacaksa gerçek fıstık kullanılmalı ve mesela %10 fıstık olsa fiyatını 100 tl yaparlar.

Klasik tr abur cuburu gıda boyası ve arma vericiler + güzel ambalaj. Rafta görsem beklenti yaratmazdı

• OptikForm kullanıcısına yanıt

Aynen, ambalajı yesek daha iyi sanki.Luppo antep fistikli tadım ve puanlama. 

• Fıstıkla alakası yok yalan beyandan işlem başlatılmalı esas,

• Böyle hop diye atlayacağına içeriğine bakıp öyle alsaydın paran boşuna gitmezdi. Yüzde 1 Antep fıstığıyla fıstık tadı gelmez. O yüzden basmışlardır yapay fıstık aroması. Bir de yeşil gıda boyası. Arkadaşın dediği gibi yüzde 10 civarı olsa ancak alınırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jestercat -- 20 Mayıs 2024; 13:42:28 >
  • Night King kullanıcısına yanıt

baklava ile kıyaslamak tabii ki anlamsız ancak mesela adana'da mekik diye bir kek var antep fıstıklı onla karşılaştırdığımızda da yine tam bir çöp!

• jestercat J kullanıcısına yanıt

forumdaki gardaşlarım için zaman zaman kendimi ateşe atıyorum işte. nalet olsun içimdeki forumdaş sevgisine.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.